bursa at yarışı tahminleri

17 AĞUSTOS 2020 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

17 Ağustos 2020 Pazartesi Bursa at yarışları. Bursa altılı tahminleri paylaşım sayfası.

Herkese iyi haftalar ve bol şanslar.

Babalar Günü Koşusu’nda zafer Taykut’un oldu

İstanbul sezonunun 30. yarış gününde 4+ yaşlı safkan Arap atlarının mücadelesine sahne olan yarış, 1500 metre mesafe üzerinden Veliefendi Hipodromu’nun sentetik pistinde koşuldu.

Günün sonucu merakla beklenen tek Grup yarışında, 1.41.35’lik derecesiyle Serkan Yıldızhan’ın sahibi olduğu Taykut (Özgünhan – Bereket / Volga.2) jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde zaferin sahibi oldu. Sultansuyu Tarım İşletmeleri yetiştirmesi, Mehmet Akbulut’un antrenörlüğünü üstlendiği 5 yaşındaki al erkek safkan bugün ortaya koyduğu başarılı performansla kariyerinin 7. Grup koşu zaferini kazanırken, aynı zamanda 10. birinciliğini elde etmiş oldu.

Seyir zevki yüksek bir mücadeleye sahne olan koşuda kendisine sıralamanın ikinci basamağında yer bulan safkan ise jokeyi Halis Karataş idaresindeki Babaismail (Balıkhan – Blue Velvet / Dayıbey) oldu. Bu önemli koşuda jokeyi Akın Sözen ile start alan Artuklu (Ayabakan – Mesrure.55 / Alkuruş.13) pistten üçüncü olarak ayrılırken, dördüncü sırada jokeyi Deniz Yıldız ile Aşemez (Yalaz – Dilayda / Kalamış) yer aldı. Mücadelede jokeyi Furkan Yüksel ile ter döken Gergin (Ben Anadolu – Zehra.118 / Hilalüzzaman.25) pistten beşinci olarak ayrıldı. Koşuda farklar ise 1,5 Boy – 1,5 Boy – 3,5 Boy – 3 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
99 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adalim

Slmlar
2.3.7
1.2.4.8.11.13.14
1.2.3.8.9.11.14.15
6
3.5.6.7.8.10
Mevsim
Herkese bol sanslar

İhatar

Adminiz sayfa açar,
RİSİNG bize ışık saçar,
Derince beşliye kaçar,
Banko Tahminler sitemiz.

Yeşil Bursa bombacılar yatağı,
Mustafa orda kurmuş ortağı,
Aramızda dostluk,sevgi bağı,
Banko Tahminler sitemiz.

O Gemiyi bütün site tanıyor.
Baranovici görmeyince içim kanıyor.
Admin bize bombaları veriyor.
Banko Tahminler sitemiz.

Bombanın âlâ sını Derince bilir.
Bu siteye giren feyzini alır.
Sanaldan çok güzel tekler gelir.
Banko Tahminler sitemiz.

Yarınki altılıyı hepimiz bulsak.
Para almak için bankaya varsak.
Şanssızlığın belini ebedi kırsak.
Banko Tahminler sitemiz.

Selamımızı böylece verdikten sonra HERKESE BOL ŞANSLAR VE BOL KAZANÇLAR DİLERİM???

İhatar

Allah hep güldürsün Adminim???

Mustafa 1324

İhatar bu ne böyle tam alem adamsın

İhatar

Hep gerilecek değiliz ya sevgili Mustafa biraz da gülelim??? yarın senden haber bekliyoruz dostum.?

Aksacli

Muhteşem…

derince

Eyvallah ihatar
Adımız bombacı oldu iyi mi :))

İhatar

Bomba atları bulup vermek her babayiğidin harcı değil. Kimi bulur ama kendisine saklar. Sen öyle yapmıyorsun. Kaç kişi 11 ganyan ile Taykut tek der. 30 küsur ganyan ile gelen Dede Seydo yu tek verir. ?

Tri

Çok iyi olmuş gerçekten,tebrik ederim???

OGEMİ

Asalım bunu tabela yaptırıp mahallenin girişine:)

Baranovici

Günaydın..
Yüreğine kalemine sağlık Sevgili İhatar.. Onore ettin tüm siteyi..
Yaşar Kemal’in, Orhan Kemal’in, Muzaffer İzgü’nün, Kanı Karaca’nın, Şener Şen’in, Aytaç Arman’ın, Yılmaz Köksal’ın, Menderes Samancı’ların Müslüm Baba’nın, Ferdi Tayfur’un, Kurtuluş’un adını saymakla bitmez efsanelerin coğrafyasından bir İhatar çıkmış çok mu:)

İhatar

Eyvallah Dostum. Karınca kararınca ışte?

OGEMİ

Fenerbahçeli Cemil ha şimdi geldi ha birazdan gelecek diye okudum ama olmadı:):)

RISING

Döktürmüşsün İhatar, yüreğine sağlık:)) Hayırlı güzel bir hafta diliyorum:)

İhatar

Teşekkür ederim dostum. Hepimize iyi haftalar olsun.

Sivasli

Çok güzel olmuş tek kelime ile muhteşem. Selamlar

İhatar

Aleykumselam Sivaslı. Teşekkür ederim bol şanslar dilerim.

stalingrad

:))) guzelmıs

İhatar

AVCI gardaşımın işi olsa,
Sitemiz altılı bulsa,
Hepimizin yüzü gülse,
Banko Tahminler sitemiz.

AVCI

İhatar gardaşım döktürmüşsün benide gece gece güldürdün rabbimde seni güldürsün

İhatar

Hayatta hep gülesin dostum.???

AVCI

Bursa

1 koşu…Akustik tek
2 koşu…13…/….9.4.1.14.5.7.8.11
3 koşu…7.3.10.14.11.8.9.12.6.5.15
4 koşu…Horasan tek
5 koşu…4.8
6 koşu…Mevsim tek

Herkese bol şanslar yazdığınız gibi gelsin

Mustafa 1324

comment image
Yarın inşallah bu kızımız kızım sahada olucak allahta biliyor hiç bir safkanın koşmasını bu kadar beklemedim kendi safkanlarımızı dahil bu başka bişey nasıl anlatayım başına gelenleri son zamanlarda avcı gardaşımda şahit oldu bazı sıkıntılarına inanın şuan tek ayaklı 3 ayak yok resmen sadece arka sol ayak var yani at %40 anca ama bu hali il bile always luck geçen idmanda dlaga geçti gülpembe dağıldı ki sonraki yarışında gülpembe kazanırdı mevsimi yakalayacağım diye çatlıyordu 600 de 50 1000 de 100 metreye yakın fark yedi bu kızdan sahaya ilk geldiğinde arif kurtel grup atı şartlı koşsun istanbula getirin demişti hani o gazi şampiyonu gözü ile bakılan coll to wıctory idmanda bu kızım yanına gelemiyordu % 100 iken şimdi o kadar şansızlık yaşadı ki anca 40 kaldı jidolo kırık yani eğer vurulan sağ taraf kırık 3 ayakta tırnak kalmadı ön sağ ayakta kemik çıkardı şuanki hali bu ama tek ayakla bunları sırtına alır niye 180 gün koşmadı izmirde koştu ayakta problem var iken sonra kadir tokaçoğlu bizzat ahırda ziyarete geldi abi bu başka at koşturmayın ayaklarını düzeltin dedi mustafa kardeşim ayaklarını dağladı 45 gün kaldı sonra idmana çıkarken ahır kapısına ayağını vurdu tekrar geri alındı bu sefer kemik çıkardı ant korkusuna şimdiye kadar koşturmadı herkez ümidini kesmişti mustafa kardeşim pes etmedi kaldıki gündüzeli ekürisi sağlam bi safkan vereceklerdi o kızı bırakıp gitmedi ben görücem bunu iyi edicem koşucak dedi memleketine bile gidemedi ailesini buraya taşıdı bu safkana ne kadar inandığını gösterdi sonunda herkesin şampiyon olamadan bitti derken o yoktan var etti sahaya saldı sabaha kadat koşsalarda keşke öyle bişey olsa kızım uzuncu zaten ? bunları ham yapar son bi söz c.tesi günü yarış galobunu n. Şen yaptı abi hemen kayıt yapın hangi gruba düşersek kazanırız dedi teyiti aldılar ve kayıt yapıldı biraz uzun oldu kusurakalmayın özel bi safkan olduğu için şampiyon gibi davranmak gerekir

Mustafa 1324

Bu resim izmir de yarıştan geldikten sonra 2 yaşlılığına ait

Conbas

Abim adi ne bu atin goremedim kusura kalma

Mustafa 1324

Mevsim

Mustafa 1324

İlk koşusunda ayakta sıkıntı vardı biraz ama kazanır diyorduk olmadı yarışı ben bizzat o zaman kadir ahırda ziyarete geldiğinde kadire sordum stratla beraber öndeki attan suratına çamur geldi o yüzden terttüt etti geriye kalınca sahada ahırdı ben saldım ama baktım o gidicem ben diyor bende hiç elimi oynatmadan uçtu dedi o ağır sahada zaten yağmur vardı Padokta üstünde örtü vardı örtüyü alınca heyt be dedim tamam dedim zaten dedi o zaman zaten onun raporu ile geri çektiler bide arif kurtel 2 kere ziyarete geldi birinde bende ordaydım atı sordu mustafa göstermek istemedi gitti kendi baktı açtı ellerini grup atı bu dedi gitti mustafa sordum niye göstermiyorsun adam sahibi atın ya ne zman bakıp gitse at arıza veriyor dedi hakikaten öyle oldu akşam üstü gezinti yapacaklardı ayağını vurdu o sebeplerden bu kadar uzadı zaten yarıştan önce mevsim tam saha koşacak mesafede terlemez bile uzuncu at terletmek için yarış koşar gibi tam tur atıcak

Baranovici

Kraliçe gibi maşallah.. bugün kalbimiz Mevsim’le birlikte atacak. İnşallah yüzünüzü, yüzümüzü güldürecek Sevgili Mustafa.

RISING

At sevgisi böyle bir şey işte..Ayakları düz bassın, Mustafa kardeşim gelsin gelmesin farketmez kuponlarda tek olacak artık, umarım kazasız belasız bundan sonraki yarış hayatı sağlıklı ve güzel olur, verilen bunca sevgi ve emeğin karşılığı olur inşallah..Bol şanslar..

Mustafa 1324

İnşallah sevgili rısıng at sevdası başka bişey

erol5225

kardeşim ayakları düz bassın inşallah yarası varsa kantoron yağı sürün iyi gelir BİR zamanlar Muzaffer vardı hatırlarsanız Nurettin şen izmirde binminmişti çıkışta dizini vurmuştu at ona ben kantoron yağı yollamıştım bursaya düzelmişti nacizane fikrim gerekirse ben bile tedarik ederim kardeşim

Baranovici

Şimdi alıcı gözle bir daha bakım aşık olmak için at olmaya gerek yok Mevsim’e:) Gerçekten eşgali çok güzel

Mustafa 1324

Baranovici ben yokladım vermediler:)

Murat

Mustafa kardeşim Nurettin den başka jokey bulamadınızmı kazanacağı yarışı kaybetti

Şener1903

Yarış içinde talihsizlikler yaşadı nurettin çok kötü binmedi ama iyi de binmedi, kazanan ata haksızlık olur cok iyi hazırlamışlar kızıl yağız ı bir anda 2 3 boy yaptı, Mevsim maşallah gerçekten çok iyi at daha hazır ve iyi olacağı yarışlarda geçilmesi zor gözüküyor, ayakları düz bassın bir dahakine kazandırır bizlere, teşekkürler mustafa1234 heyecanı bile yeter,

Hüseyin

BURSA 1. ALTILI
1.AYAK: 2,4,1,6,8
2.AYAK:14
3.AYAK:6,2
4.AYAK:3
5.AYAK:5,1
6.AYAK:4,3,12,14

2.ALTILI

1.AYAK:5,1
2.AYAK:4,3,12,14
3.AYAK:3
4.AYAK:3
5.AYAK:3,10,17,1

BOL ŞANSLAR

Buca06

BURSA – 2. ALTILI KUPONUM:
1.AYAK: 1-4-5-6-7-8
2.AYAK: 1-3-4-12-14
3.AYAK: 1-2-3-4-6
4.AYAK: 1 *** KARDEŞCAN
5.AYAK: 1 *** GHOST EMPEROR
6.AYAK: 1-2-10-17-19-20
BOL ŞANSLAR…

derince

Bursayı uzun zamandır bu kadar zorlu görmedim..doğu illerinde ki yarışlardan çok daha zor olmuş..vasat isimler bir arada Afrika Arjantin tarzı bir bülten..
Ve baktığım kadarıyla her iki altılı tarafında besliye kaçmak daha mantikli gözüküyor..
Ve sanırım yine 15-20 ganyanli bir at üzerine kurulacak..
Hayırlı geceler herkese..

derince

Bu arada admin paylaşımı ile taykut un grup atı kralı olduğu belli oldu 7 grup kazanmak kolay değil..ve inanılmaz hazır döndü. Sacma sapan Kaçan beşli aklıma geldi ?

kral3424

Derince Kardeşim bugün dediğin gibi 10-20 ganyan arası çıkacağına inandığım ve güvendiğim ikinci altılının beşinci ayağındaki “SUNAM” safkanı kupona yanlız bırakacağım. Hadi hayırlısı

monti_58

Bursa 1 altılı
6 8 2 4
4 mister point
H
6 3 2 1
4 boraltan
3 14 12

BAMBAM

bursa 2. altılım
1.ayak. 10 3 4 5 6 9 8 7
2.ayak. 1 el mascelero banko
3.ayak. 1234
4.ayak. kardescan banko
5.ayak. 7 1 3 10 8
6.ayak. işini bilir bi kazanamadı favorim. rakip olarak 2 9 6 1 18 4 5 10 19 bol şanslar

piyade

Başta Admin olmak uzere herkese bol sanslar Iyi Geceler.
comment image

kral3424

Herkese hayır dolu haftalar diliyorum. Bugün Bursa programı tırnak içinde sararmış maydanoz gibi arasından yeşili bulmak zor usta zor.

İZTAN, AKUSTİK ve KUTLUŞAHIM
LİON FLAG, MİSTER POİNT ve İNV.WOMAN
LADY GÜRÜN ve CAHiDE SULTAN
HORASAN ve STARTAY
GÜNBİKE(***********)
SARAYLI KIZ, MEVSİM ve KIZIL YAĞIZ
AKINCI, ÜNLÜOĞLU ve EL PATRON
BESTEKAR(**********)
SUNAM(************^)
iLK KARABEDİR, AYNİRA ve İŞİNİ BİLİR

İhatar

Sevgili Dostlar 9. Koşuda (3)Lion Lord 15 Ağustos ta Bursa dış pistte bugün kü binicisiyle 34.8-22.8 çalışarak bir galop yapmış. Bu çalışma atı sıkar mı yoksa bu at uçar mı? Yine aynı koşuda (8) Juka hep 59-65 kilolarla iyi çalışmalar yapmış. Bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

OGEMI

ŞU ATLARA DA Bİ ÇARPI MI ATSAK KÖŞESİ

It May Rain
Mevsim-Combative Girl
Kara Hisar
Bestekar
Sreço Moya-Juka
İşinibilir-Demiz Gözlüm

derince

Cok iyi yakaladin sevgili ogemi..
Geceden gözüme takılan Combative girl olmazsa olmaz bir isim.
bestekarda öyle.
Besli ler dahi uçacak gözüküyor..teki bulursan özellikle birinci besliyi sen alabilirsin..

Baranovici

Hızlı Asiye-Günbike-Boraltan

Preciuos Fire-Opportonust ( Mevsim’in rakipleri)

El patron

Wild princesess

Miss Gölcük-Aynira-İlk Karabedir

Herkese açık bir köşe olduğunu düşündüğümden eşlik ettim o köşeye O Gemi

RISING

BURSA 2. ALTILI:

1.AYAK: 3,7
2.AYAK: 12 /4
3.AYAK: 2,3,4
4.AYAK: 1,3,4,2
5.AYAK: 6,1,2,7
6.AYAK: 17,10,20,16

Kupon Bedeli: 26,88 TL / 53,76 TL
Herkese bol şanslar.

Conbas

Her kese merhabalar banko tahminler ailesi
Sizleri uzun zamandan beri takip ediyorum yeni yazmaya basladim

kral3424

Hoşgeldin Conbas, bende senin gibi yeni yazmaya başladım umarım daimi olur

Conbas

Tesekkur ler mustafa 1324 arkadasin soyledigi at hangisi bulabldinmi ben bulamadim daha dogrusu at ismini bilmiyorum

Baranovici

Mevsim güzel kardeşim MEVSİM

Aksacli

6. koşu,12 no lu at. ismi: Mevsim..BOL ŞANSLAR.

BTV Hüseyin

Bol şanslar herkese derince taykut için tebrikler ve teşekkürler dün altılı yapmaya vaktim yoktu ama 7,8 sıralı aldım 10 tane

derince

Günü karla kapatmissin tebrikler

derince

Birinci beşli..

Süratli safkanlar steel claw bordonaro liderliği alacağı yarışta the mailman atesgecirmez Duruhan ve mister point te sonradan gelebilecek isimler.
5-13-14-7-11-4

–Yarışı önlerde kabullenecek Bartu efe kulvar avantajıyla bitirebilir.favorim. 69-11 rakipler.

–kuma dönen fair Max net favorim
65123

–son iki yarısı dahil başarılı gördüğüm, 7-8 ligi finisten çokta uzakta olmayan hostay bankom.

–en zor yaris..combative girl, iyi yerlerde görülecek.
Sıralama 8-12-13-14-1-3-4-5-6-2

OGEMİ

İkinci altılı bence düşük ikramiye verecek o yüzden sadece ilk altılı yapıyorum bugün…
comment image

daglarindoktori

Günaydın herkese bol kazançlı günler.
Bursa 1. Altılı
1@ilginç at mesafede en iyi derece onda nefesi bugün yetermi bilmem ama Turgut usta ilk atım . Süvari angel bursa pistinde uzun uzun galoplar yapmış mesafe atı yapacaklar sanırım ikinci atım.gene mesafeyi seven boş kilosuyla iztan ve uğursel. Bir çalışma gördüm bu çalışma ile onuda yazmazsam içimde kalır yazağası.
3-2-8-6-4
2@Hadioğulları atı almış ölmüşe can veren çok sevdiğim bir kardeşim amcasına yani Bahattin Dağ a teslim etmiş at zaten kalite çalışma mükemmel satış koşusu hand.puanı yüksek at gelir genelde Bordonaro bende tek rakip yazmak isteyenler son koşusunda dışarıdan gelen atın rahatsız etmesi sebebiyle açılamayan ve içerde kalan çimi ve kısaydı seven mister point
13(Bordonaro) tekim
3@6-15-2-4 ile geçiyorum burayı Zor koşu
4@1-2-3 ayıramadım
5@6-1-3-5
6@12 ve 1 yazdığınız ganyan olsun Mehmet Gönültaş

daglarindoktori

Yaşattığın heyecan yeter yazağası :)

daglarindoktori

Bahattin Dağ beni yanıltmadı yine adam beni antrene etse getirecek valla:))

İhatar

Mustafa1324 dostum 3. Koşuda Miss Heartbraeker için bir şey diyecek misin. Malûm Kurtel ahırı.

Mustafa 1324

Herkeze selam olsun
Bursada geçilmezim gönlümün sultanı taçsız kraliçe MEVSİM bankom
Juka
İlsa in versilles bunlarda kazanmasını beklenin safkanlar bi çarpı atuçın derim
Bestekar rövanşı alıcak güçte
İşinibilir beni yordu bunları geçezse artık koşmasın

cüneyt67

bursa 1.altılı

1.ayak:2,7,8
2.ayak:4,14
3.ayak:9,12/6,11
4.ayak:1,3
5.ayak:1,3,4,5,6,7,8
6.ayak:4

herkese bol şanslar

Bypatron

Herkese Bol Şanslar
Mustafa kardeşimizin önerdiği tayla kurgumuzu yaptık şansımız bol olsun

2.Altılı Tahminim

1.Ayak 7,6,5,1,3,8,2,4,9,10
2.Ayak 12-Mevsim
3.Ayak Hepsi
4.Ayak 1,2,3
5.Ayak 7,8,10,1,2,3,4,6,12,13
6.Ayak 17-İşinibilir

Afyok1453

1.altılı
İztan
Mister point
2 11 15
1 2 3 5 6
1 3 6 7 10
12 14 8 4 2 1 13
Herkese bol şans ilk iki ayakta patlarız zaten şans yok bende

kral3424

Tebrikler şans varmış ?

Veli kaya

7.8
1.4.9
2.6.11
2 tek
H
12 tek
Herkese bol şanslarr

Baranovici

3.kosuda 5/10 TL Cahide Sultan’la ikili oynanır gibi. Bol şanslar

bukefelos

BURSA 2 BEŞLİ GANYAN
6 CI KOŞU 12
7 Cİ KOŞU 1 3 4
8 Çİ KOŞU 1
9 CU KOŞU 1 2 3 6 7 8 11 12 13 14
10 CU KOŞU 1 3 4 5 6 10 15 17 19 20
ALTILI ganyan ilk ayak fazla atı değerlendirdiğim için bütçemi zorluyacağını düşünerek beşli ganyan
oynamak daha mantıklı geldi herkese bol şanslar dilerken bugünün talihlisi umarım sitemizden biri yada birileri olur diyorum

Mustafa 1324

Senin sıralının erken görsem yazardım sana tekti avcıyada son dakikalarda yazabildim

daglarindoktori

Yorumumu okumadın sanırım admin

Mustafa 1324

Admin tabela akınşah çarpı atarmısın?

Barandeniz

Bursa 2ci Altılı
7,8.3
5,8,1,12
3
1,3,4
6,8,14,15
11,17
Herkese bolsans.

stalingrad

bursa2

5.6.3.1.10.8
4.3.6.14.12
3
1
10.1.13
17.20.1.2.6
bolsans

Şener1903

İyi haftalar bol şanslar herkese,

5.Koşu: 1-3-5
6.Koşu: 12-1-14-4
7.Koşu: 1-2-3-4-5-6
8.Koşu: 1
9.Koşu: 1-2-3-4-6-7-8-10
10.Koşu: 17

demirfaruk

BURSA2
5.3.10
4.14.12
3..2.4
1.3.4.2
8.6
17…BOLSANS

sivaslı

Durum Oynandı
1.Ayak
5 – GÜLÜŞLÜ
2.Ayak
12 – MEVSİM
3.Ayak
1 – AKINCI
2 – EL PATRON
3 – KARA HİSAR
4 – ÜNLÜOĞLU
5 – BALBALLILI
6 – MONTANA
7 – NİĞDE ŞAHI
4.Ayak
1 – KARDEŞCAN
5.Ayak
1 – GHOST EMPEROR
8 – JUKA
6.Ayak
1 – CİHANTAYIM
3 – FADİK
4 – KIRATIN GÜZELİ
6 – ZOR ZAMAN
8 – İLK KARABEDİR
9 – AYNİRA
17 – İŞİNİB
butun arkadaslara bol sanslar diliyorum

derince

Besinci ayak 1 One two Win
Yani ” biri kazanacak”
Oda kendisi olur görüşündeyim.

Mustafa 1324

Kusurakalmayın yarışta bi safkanın başına ne gelebilecekse geldi şans tek ayakla bile yer bunları gene iddalıyım çimde acı yaptı herhalde

Mustafa 1324

Tekrarını bi izle derim tampon yedi 11 numara hep onula oynadı

Turgay

Tebrik ederim daha sağlıklı duruma gelince böyle grubu çiğ çiğ yer Maşallah.

stalingrad

400de sendeledi bıraz ama potaya çok çok diri girdi 1 2 yarıştan sonra bu at çok rahat seri yapabilir kaliteli at belli

derince

Karahisar tek atmadık 600 u bıraktık ?

derince

comment image

99
0
Tahmin paylaş.x
()
x