Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2019 CUMARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

17 AĞUSTOS 2019 CUMARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yine kalabalık bir programı karşılıyor bizi İzmir'de. Bu da Yarış seyri açısından keyifli, sürprizlerin çoğalma ihtimaliyle de yüksek ikramiyeye davet ediyor. Yine de her zamanki gibi yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimi sunarak 9 koşunun yer aldığı İzmir Programı tahminlerime geçiyorum... can911

1.Koşu: Tecrübeli Arap taylarının Şartlı sürat mücadelesiyle açılış yapılıyor. İlk bakışta form durumuyla 1 (ESER) oldukça ideal bir tercih gibi görünüyor. Fakat kısa mesafede dayanıklılığı konusunda kendisini ıspatlamış 5 (KUTUP) ihmale gelmez.

2.Koşu: Seri 2.liklerine artık bir DUR deyip maidena veda etmek isteyecek 6 (ALYUMAK) favori görünüyor. Programda yer alan 3 maiden koşunun ikramiye olarak belirleyici olacağı düşüncesiyle yanına idman performanslarıyla 12 (ORKİ) ve 3 (KAFKAS DOĞANI) isimlerine de yer veriyorum.

3.Koşu: Son iki koşusunu bugünkü binicisiyle kazanan 1 (DAYKOMİO) epey favori konumunda. Yine bu ayakta da bir rakip önericem. Özellikle son 2.liğinde dikkatimi çeken 2 (ÇATALKAYA) sonlarda dayanıklılığını koruyabilirse beyaz bayrak ayna yapabilir.

4.Koşu: Her iki Altılı Şablonumda tek önerim olmaması nedeniyle bütçeyi düşürmek isteyenlere Bursa'dan kazanarak gelen 1 (GOLDMARK) ideal bir alternatif tek olur. Yeni takısının pek yaramadığını düşünmem nedeniyle 2.sıraya attığım 5 (ANZAS) binici uyumuyla devreye girebilir. Takı değiştiren diğer bir isim 2 (AL UQSUR) şansızlığını bugün kırabilir.

5.Koşu: Günün 2.maiden koşusunda grubun yarış tecrübesi en fazla ismi 8 (HARPUTUN KIZI) bir adım önde. Yine bir aksilik olma ihtimaline karşı çalışmalarını inceleyip diğer isimlere nazaran önde gördüğüm 2 (KARAÇAYLI) ve 10 (KAROKIZI) rakip önerilerim.

6.Koşu: Tercih konusunda epey zorlayan bir Handikap mücadele. Günün en dengeli koşusunda 5 ismi dışarda bıraktım. Sıralamam 5 (CONGENİAL SON), 2 (STRABON), 4 (CALLİENTE), 8 (LORD OF TİME), 11 (OASİS), 9 (PETİT BLUE) ve 7 (URLA ZAMANI) şeklinde.

7.Koşu: Arap Dişi taylarının mücedelesinde son çim yarışını tekrar ederse 5 (ZOR MÜZEYYEN) ilk önerim. Kurtel temsilcisi 1 (BAŞKONAKLI) bu mesafede her zaman iddialı. Çalışmasında çok iyi görünen 8 (SEBAHAT) günün BOMBA önerisi olsun. 7 (HANAYLI) aldığı KG indirimiyle son 2.liğini bugün perçinleyebilir.

8.Koşu: Günün son maiden koşusunda ilk koşusunda İstanbul Sentetiğinde aldığı 2.likle 5 (KARA DERE) epey bir favori konumuna gelmiş. Fakat İzmir pistiyle tanışır tanışmaz bu kadar favori olmayı hak ediyor mu pek bilemedim??? Bursa Çim'inde iki yarışta gelişimini beğendiğim 6 (TAHTALI) ismiyle rakip önericem.

9.Koşu: Mesafeye, Çİm piste uyumu tamam. Tek sorun zaman zaman box girişinde yaşadığı huysuzluk. Benim gibi düşünenlere 4 (ŞEHRİBAN) tek önerim. Yine bir aksilik durumuna karşı 2 (GO FOR THE AFTER) rakibi olur.

 

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-5

2.Ayak: 6-12-3

3.Ayak: 1-2

4.Ayak: 1-5-2

5.Ayak: 8-2-10

6.Ayak: 5-2-4-8-11-9-7

Kupon Tutarı: 52,92 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-5-2

2.Ayak: 8-2-10

3.Ayak: 5-2-4-8-11-9-7

4.Ayak: 5-1-8-7

5.Ayak: 5-6

6.Ayak: 4-2

Kupon Tutarı: 70,56 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Adrian
Üye
Adrian

Emeğine sağlık üstad

admin
Yönetici
admin

Tebrikler

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla