17 AĞUSTOS 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

1.KOŞU:
Uygun sıklette ve uygun grupta, rakiplerine nispeten gücü ve niteliği daha iyi durumda olan SAN MARINO özellikle ağır sıklette katıldığı son 3 ÇİM koşusunda elde ettiği liderliklerle göz kamaştıran performansına binaen bankomdur.

2.KOŞU:
10 Ağustos tarihli BURSA 1200 ÇİM pistte Çetin CANPOLAT idaresinde hatırı sayılır bir performansla 2.lik elde eden RIFKİYE gerek o koşudaki performansı, gerek niteliği, gerek eküri avantajı, gerekse KAYA’ların atı olmasına binaen bankomdur.

3.KOŞU:
Son zamanların formda isimlerinden olan ve 5 Ağustos ve 11 Ağustos tarihlerinde İZMİR’de uzun mesafede katıldığı ÇİM koşularında adından söz ettiren YAKUTİYE ile 1 Ağustos tarihli İSTANBUL 2400 ÇİM koşusunda Müslüm ÇELİK idaresinde tabelanın 3.sırasında yer bulan, ayrıca bu koşuda YAKUTİYE’nin de önünde performans gösteren ALSANCAKLI bu koşuda tecihleyeceğim isimlerdir.

4.KOŞU:
Gerek idarecilerinin nitelikleri, gerekse safkanların geçmiş koşulardaki performanslarına binaen ALDİS – SHEBEEN ikilisi bu koşuda tercihleyeceğim ikili olacaktır.

5.KOŞU:
27 Temmuz tarihli İSTANBUL 1400 KUM koşusunda lider KRALINADAMI’nın gerisinde 56 kg sıklette 2.lik elde eden GEZEGEN ve 50.5 kg sıklette 4.lük elde eden GERGİN arasında bir tercih yapmak gerekirse ben GEZEGEN bankomdur diyorum. İdarecisi Mustafa Kemal KUMBASAR’ın bu defa grubunun en ağıt sıkletinde olsa bile o koşuda idaresinde olan GERGİN’den inip GEZEGEN’i tercih etmesi bu  anlamda bana “acaba” dedirtti. O nedenle bankom GEZEGEN diyorum.

6.KOŞU:
Son koşusunu önemsemediğim, 26 Mayıs ve 6 Temmuz tarihli ANKARA – İSTANBUL 1200 ÇİM koşularında Müslüm ÇELİK idaresinde 2.likleri bulunan ASRI SAADET yeniden Müslüm ÇELİK idaresinde ilk tercihim olup, rakibi de Bursa’da katıldığı son 2 ÇİM koşusunda elde ettiği 3.lüklerle eli kulağında izlenimler veren KANLI AY’dır.

7.KOŞU:
Gazi tecrübesi yanısıra grubunun en kıymetli, nitelikli atı görünümünde olan ve Özcan YILDIRIM idaresinde izleyeceğimiz KATMA DEĞER çoğu koşuda olduğu gibi bu koşuda da bankom durumundadır.

8.KOŞU:
Son sınavını ölçü almadığım, ondan önceki 26 Temmuz tarihli ANKARA 2200 ÇİM koşusunda Hışman ÇİZİK idaresinde startta 3 boy kaybetmesine rağmen kalite rakibinin gerisinde  tabelada 2.liği elde eden ATLAS BEYİ ve 3 Ağustos tarihli İSTANBUL 2000 KUM pistteki 3.lüğü ve performansını çok tuttuğum, aynı performansı bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde göstereceğini umduğum LIONS ROSE baş tercihlerim olup,  katıldığı ilk uzun mesafe koşusu olan 20 Temmuz tarihli İSTANBUL 1900 ÇİM koşusunda son günlerin formda isimleri HEYCANLI – TİJİWARE ikilisinin önünde liderliği elde eden BATHSHEBA es geçilmemelidir.

9.KOŞU:
Son koşusunda yani 11 Ağustos tarihli İZMİR 1200 ÇİM koşusunda tabelada kendine yer bulan ve bu defa yine uygun sıklette, tecrübeli idarecisiyle, grubunun en göze batan ismi konumunda olan CANBERÇİN bankomdur.

10.KOŞU:
Son günlerin formda ismi ELOIN’i Özcan YILDIRIM idaresinde daha şık bir performans sergileyeceğini öngörerek ilk sırada tutuyor, rakibi olarak ise ÇİM pist performansını çok tuttuğum ve hafif sıklette kendini gösterecek olan AYDOĞAN GÜLÜ’nü öneriyorum.

1.ALTILI:
1.AYAK: 3
2.AYAK: 10
3.AYAK: 2 – 4
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 1
6.AYAK: 5 – 10

2.ALTILI:
1.AYAK: 1
2.AYAK: 5 – 10
3.AYAK: 2
4.AYAK: 4 – 5 – 8
5.AYAK: 4
6.AYAK: 7 – 14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ETC

ETC
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz56

Bol Şanslar etc kardeş

Deniz56

Istanbul 1. Altilisi
1. Ayak 3 SAN MARINO BANKO
2. Ayak Kaya ekurileri ( 3,6,10 ) Banko
3. Ayak 3,2,4
4. Ayak 2,6,1,4,3,5
5. Ayak 9,3,5,2,1,4,6
6. Ayak Surprizin bu ayakta olacağini için HEPSI diyorum

Istanbul 2. Altilisi
1. Ayak 9,3,5,2,1,6,4
2. Ayak surprizin bu ayakta olacağini düşunduğum için HEPSI diyorum
3. Ayak 2 KATMA DEĞER BANKO
4. Ayak çok ters bir at gelebilir duşuncesindeyim dolaysiylan HEPSI
5. Ayak ( 1,2,5 ) Ekuriler BANKO
6. Ayak Satiş 2 ben bu ayağa hiç bakmadan hesaplamadan her zaman HEPSI demişimdir

hakan

deniz 2.altılıyı yatırınca kuponu paylaş olurmu….

PINARBASILI

Bol şanslar ustam.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x