Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

17 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Herhalde uzun zamandır herkesin kolladığı -en azından benim öyle- (8) ALİ BEGİ bu yarışta da ön planda olacaktır. Ancak ne olursa olsun en son yarışını 2015 te kazanmış bir safkan için çok fazla iyimser konuşamayacağım. Esas üzerinde durmak istediğim safkan Süpriz konumda ki (9) DERVİŞ DAYI dır. Enteresan şekilde el değiştirdikten sonra kendisine gelen safkan yine boş kilosu ile söz sahibi olabilir. Bir süre geri çekilen (6) SERHASAN artık at olan (5) KARTAL ÖMER  ve (7) HONG KONG hepsinden kalite (4) KRALIN ADAMI nın kötü koşmasında devreye girecek safkanlardır.

2.ayak: Rakiplerinden her haliyle üstün olduğunu düşündüğüm hazırlıklarını Ankara da tamamlayıp gelen (11) AMANOS, hazırlıklarını Bursa da tamamlayıp gelen (8) KING GUBAZ, hazırlıklarını İzmir de tamamlayıp gelen (2) BOSFORATA ve yine hazırlıklarını İstanbul da tamamlayıp gelen (3) BURUNDİ ile Türkiye turunu tamamlıyoruz.

3.ayak: Kısa mesafe işlerini uzuna taşıması halinde en şanslı gördüğüm safkan (8) numaralı GREAT MASTER dır. Bir defa form tuttuğu zaman her yarışta gelme ve iyi koşma potansiyeli olan (6) MENİNA yine formda aprantisi ile ikinci şans verdiğim isimdir. Son dördüncülüğü ile (9) DAY KING yine şablonuma giren bir başka isimdir. İstanbul da ki yakın ara üçüncülüğü ile (5) YİĞİTER önde boş kalması halinde (10) SADO BY SADO ve ağır kilolarına rağmen (1) PARLAN ve (2) BEAUGAZON son şans verdiğim isimlerdir.

4.ayak: Görüldüpü üzere Kocaeli'nde son zamanların en zorlu yarışlarına sahne olacak programda tek yazmakta bir hayli zorlanacağız gibi duruyor. Çok uzun zamandır dikkatle takip ettiğim ve kalitesini bildiğim safkan son almış olduğu ikincilikle artık sinyali çaktı. Biraz start problemi görünse de uzayan mesafe ile birlikte kendisini yıpratmadığı taktirde burada photalaması içten bile olmayan (6) numaralı KILÇIK risklide olsa BANKOM dur.

5.ayak: Kocaeli'nin en kalite 3 yaş İngiliz dişilerinden olan (2) SİNKIZI ve (1) ASTANA nın kötü koşması durumunda formda (4) NEHİRCAN devreye girer üçü de kötü koşarsa bilmiyorum :)

6.ayak:(2) DATOME, (3) DIVINE BOY ve (8) KING OF LION arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-8-9-6-5-7

2.ayak: 11-8-2-3

3.ayak: 8-6-9-5-10-1-2

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 2-1-4

6.ayak: 2-3-8

tutar: 90.22 TL

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

20 yorum

 1. toprak_tan

  Bol Şanslar

 2. Bol şanslar Bombacı :)

 3. Bombaci

  Evet Ramazan destek bekliyoruz. Son ayak 2 tek olur mu bi bak bi olursa fazladan 60 lira vermiyim:))))

 4. En güvenilir Parlan çıktı bende. Gerisi kara delik.

 5. Bombaci

  Yaw admin 🐍 dedik te bu kadar da demedim harbi zehirledim :)))

 6. KOCAELİ ALTILIM.
  1.ayak.3.2./
  2.ayak.3.2.11.1.8.5.9.
  3.ayak.2.11.6.1.10.5.8.9.
  4.ayak.6.3./
  5.ayak.3.2.4.11.1./
  6.ayak.2. BANKO./ 8./

 7. Bombaci

  Yaw ne desem tersi oluyor bu sıralar tek Yok dedim (6) KILÇIK da son anda AGF oldu. 5 tane AGF gelirse şaşırmam :) saçma sapan birşey oldu.

 8. Selam bombacı nasılsın kardeşim😊 eskiden foto atabiliyoduk kalktımı foto yollama?

 9. Kocaelini 10.80 tl kuponla yakalayarak siftah yaptık epeydir ara vermiştim başlangıc doping oldu 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir