Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

17 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ANKARA 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ne oynaması nede tahmin vermesi pek akıl karı olmayan programda şansımı denemek istiyorum şimdiden herkese bol şanslar.

1.koşu: 4 yaşında olmasına rağmen sadece 46 handikap görünmesine pek aldırış etmediğim safkan bugüne kadar sadece 14 yarış koştu ve bu 14 yarışta 9 defa tabelada yer buldu. 1 defa da birinciliği var. Görüldüğü üzere çok kötü performans sayılmasa da iyi de diyemeyiz. Ve açıkçası birşeylerin eksik olduğu yada gücünün sınırlı olduğu kesin. Ancak bu yarışa hem son derece iyi bir pilot, hem siklet avantajı, hemde önde kaçacak atların sayısının çok olması dolayısı ile oldukça avantajlı giriyor. Son metrelerde bu defa gruba hakim olmasını beklediğim (7) ÇELEKAN çok risklide olsa BANKOM dur. (Bu yarış oldukça riskli bir yarış bütçeniz müsahit ise tuttuğunuz safkanları yazın ancak bu ayağı bir tek geçersek çok şey olabilir. )

2.koşu: Son derece mide bulandırıcı bir yarış. Çok fazla kafa karıştırmak istemiyorum sırlamam şablonda olacaktır.

3.koşu: G3 yarışına istinaden 7 buçuk kilo son yarışına istinaden tam 9 buçuk kilo avantajla sahnede olacak. Oldukça cazip ve süpriz konumda ve benim ağzımın suları akıyor. İnan'ın gözüm başkasını görmüyor favoriler zaten belli dileyen yazabilir ancak bu defa ciddi olarak çok kupon yırttırabilir. Tek olarak inanmayanlarında bulundurmasını tavsiye ederim. Her geçen yarış bu safkanın ganyanı düşecek ve benim 1 lira ganyan yüzde 40 AGF ile tek yakalamaya niyetim yok olacaksa şimdi olsun. Sabırlı bir bekleme ile son 200 de gruba hakim olmasını beklediğim (3) DEDETAŞI çok risklide olsa BANKOM dur.

4.koşu: (3) HAFO, (2) DIANA ve (1) PEARL GEM i ayırmışız yazacağım. (5) LET HER GO Süpriz safkanım.

5.koşu: Arap safkanların Satış-3 koşusunda satışa gelme ihtimalimi yüksek görüyorum kalabalık tutacağım ayakta sıralamam şablonda olacaktır.

6.koşu: Ahmet Çelik ve Gökhan Kocakaya dan sonra safkanı sadece 4 koşu koşmuş ve 1 yarış kazanmış Ahmet Taş'a emanet eden kafa nasıl bir kafadır bilmiyorum. Ancak Safkanı çok iyi biliyorum ve Ankara Pisti'nde şu anda burada koşacak en iyi iki safkandan birisi olan (5) ÖZALAK ilk safkanım (2) GAZINÇ rakip gördüğüm isim olup (4) MURTAZA sigortamdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7 TEK

2.ayak: 6-3-7-1-2-10-12-11

3.ayak: 3 TEK

4.ayak: 3-2-1-5

5.ayak: 7-9-2-5-3-4-10-1

6.ayak: 5-2-4

tutar: 46.08,- TL

NOT: Doğruluğundan şüpheliyim :):) Ankara da komiserler kurulunda şu ana kadar yarıştan çıkmak için 5-6 başvuru olduğunu duydum. Safkanların isimlerini söylemiyorum ancak Vakti olan arkadaşlarımın kupon yatırmak için acele etmemesini tavsiye ederim.

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

40 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. Bol şanslar. Programı görünce geri vitese taktım bende.

 3. Bombacı 7 senden 2. ayak 6 benden :)

  7 //
  6 //
  1-2-3-5 //
  1 //
  1-2-3-4-5-7-9-10 //
  H //

 4. Bombaci

  adminim koca 2. Ayağı tek attın ya ne diyim ben sana :)))) bol şans diyim :)

 5. şşşşşşş :)

 6. Bombaci

  Aha valla oldu admin :)))

 7. Bombaci

  Bu arada sıralı ikilide 52.95 :)

 8. Bombaci

  Adminim oldu bu iş patlasın artık :)))

 9. Bombaci

  Yemin ederim GEZEGEN i burada tek yazsam gelmezdi :)

 10. Bombaci

  Tebrikler adminim.

 11. Bombaci

  Dur o zaman ben Kocaeli ne birşeyler karalıyım da orada buluşalım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir