Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

17 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Altılı Ganyan'ın ilk ayağında Uygun grupta start alan 1-MERZA Ağır kilosuna rağmen kısa mesafeli yarışta favorim.Kazandığı yarış sonrası başarılı apranti V.KAPLAN ile koşacak 3-COŞKUNKIZ rakip olarak önereceğim ilk isim.İstikrarsız yarışları olsada kalitesi ile 6-ÖZGÜLEN formda aprantisi F.YÜKSEL'le unutulmamalı.TAHİRE'nin arkasından elde ettiği 3.lük sonrası 4-DİLRUBA SULTAN ve zaman zaman ters yarışlar çıkaran 2-DİLEKKAYA şans verdiğim son isim.

 • 2. AYAK

  Tatminkar yarışları vede eküri koşma avantajı ile 7-YÖNETMEN koşuda favorim.Son yarışında bariyer dibine sıkışıp dışarı çıkmak zorunda kalan bu nedenle yarışta etkisiz kalan 5-KAZIM BABA hataları değerlendirecektir.Dereceli işlerle koşuya hazırlanan 2-BRAYMIN Çalışmalarını koşuya yansıtabilirse etkili olacaktır.

 • 3. AYAK

  Ağır kilo ile koştuğu yarışında sonlara doğru rakiplerinin ataklarına karşılık veremesede burada iş yapacağını düşündüğüm 9-TEK ZULUT önde istediği tempoyu kurması halinde potoyu önde geçebilir.Sprint mesafesini ayarlayamadığı son yarışı dikkate almadığım 3-ABUŞ en sert rakip durumunda.İstikrarlı yarışları ile 6-BALDAR ihmale gelmez.Kısalan mesafeye rağmen iyi durumu ile 2-MERCANLI ve ne zaman nasıl koşacağını kestiremediğim 4-ANILBEY'i yeterli görüyorum.

 • 4. AYAK

  Rakiplerine oranla daha hazır durumdaki 8-ALANZA favorim.Maiden yarışı olduğundan iki yarış gören 6-YÜKSELİM eksik koşması durumunda şansı artacaktır.Uzun bir aranın ardından dinçlikle 5-TERZİ KENAN sürpriz beklediğim isimdir.

 • 5. AYAK

  FATİH SULTAN MEHMET HAN Adına düzenlenen koşuda eski günlerinden uzak görünsede 3-EL CONQUERADOR koşudaki favorim.Seri birincilikleri ve üstün formuyla BURSA'dan gelen 6-NEIL rakip olarak görüyorum.Son yarışına anlam veremediğim 1-ASTORYA ihmale gelmeyecek isimdir.Kazandığı yarışları ile sınıf atlayan 2-DON DESTELLO
  eküri avantajı ile hata kollayacak.3-YAŞLI olmasına rağmen etkili yarışları ile burada koşmayı hak eden 10-YILDIRIMBEY süpriz için uğraş verecek.

 • 6. AYAK

   Uzak ara kazandığı 1500m mesafeli yarışında göz dolduran 7-GALİPHAN mesafesinde koşacak olup uygun grupta kendisini tanıyan jokeyi G.KOCAKAYA ile BANKOM.

  ŞANSINIZ BOL OLSUN

GÜNÜN ALTILI KUPONU
67.5 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
2
3
4
6
2
5
7
2
3
4
6
9
5
6
8
1
2
3
6
10
7

zafer
Ziyaretçi
zafer

Acaba su mavisinin geliri yokmu

NICOMEDIA
Ziyaretçi
NICOMEDIA

Start alacağı koşuda rakipleri daha sert gruplarda kostugundan dolayı şans vermedim
Geniş kuponlarda değerlendirilebilir tabi.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.