Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

17 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Altılı Ganyan'ın ilk ayağında Uygun grupta start alan 1-MERZA Ağır kilosuna rağmen kısa mesafeli yarışta favorim.Kazandığı yarış sonrası başarılı apranti V.KAPLAN ile koşacak 3-COŞKUNKIZ rakip olarak önereceğim ilk isim.İstikrarsız yarışları olsada kalitesi ile 6-ÖZGÜLEN formda aprantisi F.YÜKSEL'le unutulmamalı.TAHİRE'nin arkasından elde ettiği 3.lük sonrası 4-DİLRUBA SULTAN ve zaman zaman ters yarışlar çıkaran 2-DİLEKKAYA şans verdiğim son isim.

 • 2. AYAK

  Tatminkar yarışları vede eküri koşma avantajı ile 7-YÖNETMEN koşuda favorim.Son yarışında bariyer dibine sıkışıp dışarı çıkmak zorunda kalan bu nedenle yarışta etkisiz kalan 5-KAZIM BABA hataları değerlendirecektir.Dereceli işlerle koşuya hazırlanan 2-BRAYMIN Çalışmalarını koşuya yansıtabilirse etkili olacaktır.

 • 3. AYAK

  Ağır kilo ile koştuğu yarışında sonlara doğru rakiplerinin ataklarına karşılık veremesede burada iş yapacağını düşündüğüm 9-TEK ZULUT önde istediği tempoyu kurması halinde potoyu önde geçebilir.Sprint mesafesini ayarlayamadığı son yarışı dikkate almadığım 3-ABUŞ en sert rakip durumunda.İstikrarlı yarışları ile 6-BALDAR ihmale gelmez.Kısalan mesafeye rağmen iyi durumu ile 2-MERCANLI ve ne zaman nasıl koşacağını kestiremediğim 4-ANILBEY'i yeterli görüyorum.

 • 4. AYAK

  Rakiplerine oranla daha hazır durumdaki 8-ALANZA favorim.Maiden yarışı olduğundan iki yarış gören 6-YÜKSELİM eksik koşması durumunda şansı artacaktır.Uzun bir aranın ardından dinçlikle 5-TERZİ KENAN sürpriz beklediğim isimdir.

 • 5. AYAK

  FATİH SULTAN MEHMET HAN Adına düzenlenen koşuda eski günlerinden uzak görünsede 3-EL CONQUERADOR koşudaki favorim.Seri birincilikleri ve üstün formuyla BURSA'dan gelen 6-NEIL rakip olarak görüyorum.Son yarışına anlam veremediğim 1-ASTORYA ihmale gelmeyecek isimdir.Kazandığı yarışları ile sınıf atlayan 2-DON DESTELLO
  eküri avantajı ile hata kollayacak.3-YAŞLI olmasına rağmen etkili yarışları ile burada koşmayı hak eden 10-YILDIRIMBEY süpriz için uğraş verecek.

 • 6. AYAK

   Uzak ara kazandığı 1500m mesafeli yarışında göz dolduran 7-GALİPHAN mesafesinde koşacak olup uygun grupta kendisini tanıyan jokeyi G.KOCAKAYA ile BANKOM.

  ŞANSINIZ BOL OLSUN

GÜNÜN ALTILI KUPONU
67.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
6
2
5
7
2
3
4
6
9
5
6
8
1
2
3
6
10
7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
zafer
Ziyaretçi
zafer

Acaba su mavisinin geliri yokmu

NICOMEDIA
Ziyaretçi
NICOMEDIA

Start alacağı koşuda rakipleri daha sert gruplarda kostugundan dolayı şans vermedim
Geniş kuponlarda değerlendirilebilir tabi.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.