Ana Sayfa / Tahminler / 17 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

17 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 - HIGH ROLLER ve 5 - İKİBAKİ favorilerim. Yalnız çok farklı işler yapmış değiller. Diğer safkanlar ise sırasıyla 8 - QUEEN OF KADİRLİ, 9 - ÜVERCİNKA, 7 - PRINCESS ISLAND, 3 - JACK BLAKE, 4 - SPORTS BOY, 6 - MAGLADY ve 1 - EGE KARTAL.

 • 2. AYAK

  Bu sezon ortalama yarışlar geçiren 3 - NEW PARTNER son yarışına göre favorim. İşleride iyi olsaydı banko önerebilirdim fakat çok fazla güven vermiyor. 1 - ÇIKMAZHAN 63 kiloda geçen yarışında idman yaptı, çok iyi durumu ile altılıyı biraz oynatabilir, dikkat. 5 - EBU EMİR çok iyi durumda ve mesafeye gider mutlaka yazılmalı, isim kardeşleri  9 - EXECUTIVE ve 10 -  EXECUTE, 12 - KAMKAM, 7 - BALIKESİRLİ, 4 - AKENETON, 6 - MAYAN ve 8 - KING BOLT uygun kilosu ile düşünülebilir. Kalan atlarıda yazarak bu ayaktan sağlam çıkarız.

 • 3. AYAK

  6 - BIG FATHER ve 5 - SUN RESITAL'den önde hızlı tempoda yarış yapmalarını bekliyorum. BIG FATHER biraz RİMA'ya benziyor. Önde gücü yettiği kadar kaçıyor. SUN RESİTAL ise tempolu koşup sonlarda artırabilen bi safkan, bombayı patlatabilir. 3 - SALİDA ve 2 - KREM arkada pusuda bekleyip düşenleri toplamaya çalışacaklar. Geriye 1 - GAZİ EVRENOS kalıyor ki öndeki gurubun çekişmesinden çok güzel faydalanabilen bi safkan.  Bu kurgu da 1000m sürat yarışından daha çok sprinter at kazanacak diye tahmin ediyorum. En uygun 3 - SALİDA gözüküyor. Altılı çatımda banko olarak önereceğim.

 • 4. AYAK

  İlk koşusu hariç şimdiye kadar sadece kum pistte start alan safkan 8 - İMPARATOR orijin olarak ANADOLU ATEŞİ gibi bir ismin bayrağını taşıyor. ANADOLU ATEŞİ'nin geçtiği safkanlar arasında TAMERİNOĞLU, AĞAKARACA, ÖZGÜNHAN gibi şampiyon isimler bulunmakatdır. Formda ekürisi ile favorimdir. 4 - KIYAMET'te aynı şekilde sadece kum pistte start aldı. 9 yarışta 7 tane 1.lik sahibi. Tabeladan şimdiye kadar düşmedi. Babası AMCABEY orta üst sınıf arası bir at ve çim piste şartlı koşularda iyi yarışları var. KIYAMET'inde çim pisti yadırgamayacağını düşünüyorum. Yarışın favorilerinden 1 - SEMADA YILDIZ son yarışlarında iyi idi fakat sadece İstanbul'da kazandığı koşuda bu grubu geçebildi. Çok atta yazılabilir. 6 - HÜLYACAN ve 5 - GÜVENBAKAN ile bu ayak tamamlanır.

 • 5. AYAK

  2 - MERTOL'un son koşusu ölçü değil. Burada bankomdur. Rakibi 9 - BANA İNAN.

 • 6. AYAK

  6 - ANGELSİM'e tatil yaramış gibi, favorim. 3 - İLKAYIM startta kalmazsa ve 1 - YENİ DÜNYA iyi işleri ile favorinin rakipleridir. Daha sonra 7 - NİLÜFERKAYA, 8 - ÇOKKAZAN KIZI ve 5 - ŞAMBAYATLI plasede.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
21.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
3
1
4
8
2
1
3
5
6
7
8
GENİŞ ALTILI KUPONU
162 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
H
3
1
4
5
6
8
2
1
3
5
6
7
8
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
FATI
Ziyaretçi
FATI

BUGÜNDE BİR ALTILI BEKLİYORUZ SİZDEN. ÇOK GÜZEL ALTILI TAHMİNLERİNİZ VAR, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

HUSAM
Ziyaretçi
HUSAM

oha tahmine bak. 2-5-8 kafa burun girdi.

2 – HIGH ROLLER ve 5 – İKİBAKİ favorilerim. Yalnız çok farklı işler yapmış değiller. Diğer safkanlar ise sırasıyla 8 – QUEEN OF KADİRLİ,

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.