17 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 – HIGH ROLLER ve 5 – İKİBAKİ favorilerim. Yalnız çok farklı işler yapmış değiller. Diğer safkanlar ise sırasıyla 8 – QUEEN OF KADİRLİ, 9 – ÜVERCİNKA, 7 – PRINCESS ISLAND, 3 – JACK BLAKE, 4 – SPORTS BOY, 6 – MAGLADY ve 1 – EGE KARTAL.

 • 2. AYAK

  Bu sezon ortalama yarışlar geçiren 3 – NEW PARTNER son yarışına göre favorim. İşleride iyi olsaydı banko önerebilirdim fakat çok fazla güven vermiyor. 1 – ÇIKMAZHAN 63 kiloda geçen yarışında idman yaptı, çok iyi durumu ile altılıyı biraz oynatabilir, dikkat. 5 – EBU EMİR çok iyi durumda ve mesafeye gider mutlaka yazılmalı, isim kardeşleri  9 – EXECUTIVE ve 10 –  EXECUTE, 12 – KAMKAM, 7 – BALIKESİRLİ, 4 – AKENETON, 6 – MAYAN ve 8 – KING BOLT uygun kilosu ile düşünülebilir. Kalan atlarıda yazarak bu ayaktan sağlam çıkarız.

 • 3. AYAK

  6 – BIG FATHER ve 5 – SUN RESITAL’den önde hızlı tempoda yarış yapmalarını bekliyorum. BIG FATHER biraz RİMA’ya benziyor. Önde gücü yettiği kadar kaçıyor. SUN RESİTAL ise tempolu koşup sonlarda artırabilen bi safkan, bombayı patlatabilir. 3 – SALİDA ve 2 – KREM arkada pusuda bekleyip düşenleri toplamaya çalışacaklar. Geriye 1 – GAZİ EVRENOS kalıyor ki öndeki gurubun çekişmesinden çok güzel faydalanabilen bi safkan.  Bu kurgu da 1000m sürat yarışından daha çok sprinter at kazanacak diye tahmin ediyorum. En uygun 3 – SALİDA gözüküyor. Altılı çatımda banko olarak önereceğim.

 • 4. AYAK

  İlk koşusu hariç şimdiye kadar sadece kum pistte start alan safkan 8 – İMPARATOR orijin olarak ANADOLU ATEŞİ gibi bir ismin bayrağını taşıyor. ANADOLU ATEŞİ’nin geçtiği safkanlar arasında TAMERİNOĞLU, AĞAKARACA, ÖZGÜNHAN gibi şampiyon isimler bulunmakatdır. Formda ekürisi ile favorimdir. 4 – KIYAMET’te aynı şekilde sadece kum pistte start aldı. 9 yarışta 7 tane 1.lik sahibi. Tabeladan şimdiye kadar düşmedi. Babası AMCABEY orta üst sınıf arası bir at ve çim piste şartlı koşularda iyi yarışları var. KIYAMET’inde çim pisti yadırgamayacağını düşünüyorum. Yarışın favorilerinden 1 – SEMADA YILDIZ son yarışlarında iyi idi fakat sadece İstanbul’da kazandığı koşuda bu grubu geçebildi. Çok atta yazılabilir. 6 – HÜLYACAN ve 5 – GÜVENBAKAN ile bu ayak tamamlanır.

 • 5. AYAK

  2 – MERTOL’un son koşusu ölçü değil. Burada bankomdur. Rakibi 9 – BANA İNAN.

 • 6. AYAK

  6 – ANGELSİM’e tatil yaramış gibi, favorim. 3 – İLKAYIM startta kalmazsa ve 1 – YENİ DÜNYA iyi işleri ile favorinin rakipleridir. Daha sonra 7 – NİLÜFERKAYA, 8 – ÇOKKAZAN KIZI ve 5 – ŞAMBAYATLI plasede.

GÜNÜN ALTILI KUPONU
21.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
5
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
3
1
4
8
2
1
3
5
6
7
8
GENİŞ ALTILI KUPONU
162 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
H
3
1
4
5
6
8
2
1
3
5
6
7
8
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
FATI

BUGÜNDE BİR ALTILI BEKLİYORUZ SİZDEN. ÇOK GÜZEL ALTILI TAHMİNLERİNİZ VAR, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

HUSAM

oha tahmine bak. 2-5-8 kafa burun girdi.

2 – HIGH ROLLER ve 5 – İKİBAKİ favorilerim. Yalnız çok farklı işler yapmış değiller. Diğer safkanlar ise sırasıyla 8 – QUEEN OF KADİRLİ,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x