Ana Sayfa / Tahminler / 16 TEMMUZ 2018 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

16 TEMMUZ 2018 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında takipçilerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı Araplara ait şartlı 5 mücadele Bursa pistinde ki yarışlarından sonra İstanbul pistinde iki koşu gören bugün tekrar yarış hayatına başladığı Bursa pistine dönen ve üzerinde ki etkili jokeyiyle koşu içerisinde çok ön planda çıkacak olmasını beklediğim 1 LÜLEBURGAZ ilk şanslı isim olup, Çim piste eksik koşması durumunda ilk startını kazanarak yarış hayatına başlayan ve sağlam bir ekürinin elinde yetiştirilen eküri isimlerden 4 CANIMBABAM ve Koşmuş olduğu Altı yarışının Beşini tabela içerisinde yer alıp koruduğu formuyla etkili bir yarış gelebilecek 3 TEYYARE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarının Şartlı 4 yamak2 koşusunda ilerleyen yaşına rağmen güzel yarışlar yapan son koşusunda çok beğendiğim bu tip uzun mesafeli yarışlarda daha etkili koştuğunu düşündüğüm 6 YOL BULAN ilk şans verdiğim isim olup, Bu tip mesafelerin etkili isimlerden olup Bursa pistinde ki idmanlarında güzel işler ortaya koyan 5 KUTLUERİNOĞLU ön planda tuttuğum ikili olup, eksik koşmaları halinde hazırlıkları ve form olarak bu ikilinin eksikliğini değerlendirebilecek hazırlıklara sahip 4 KORALAY, 3 BAŞKAYNAK ikilisini ekleyerek bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Bursa  Büyükşehir Belediye Başkanlığı koşusunda risk aldığım banko tercihimi yapıyorum. Son startında çok sert rakiplerinin yanında ön tarafta kurduğu çok sert temposuyla son metrelere kadar direnip yarıştan ikinci ayrılan fakat o gün için koşu üzerinde ki protesto neticesinde tabela dışına atılan, bugün koruduğu formu ve idmanlarında ki etkili görüntüsüyle bu kez üzerinde kendisini daha iyi tanıyan kantarması Mustafa Çiçek idaresinde koşuyu kazanmasını beklediğim 3 HARUNHAN'ı günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.AYAK : 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 16 Mücadelesinde son startını kazanırken çok güzel bir görüntü içerisinde olup kazandığı yarış sonrası yapmış olduğu idmanlarında ki artan formuyla bu kez de kazanmaya yakın olarak gördüğüm 2 ACOUSTIC COVER koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, Eksik koşması halinde ara sonrası kısa mesafeli yarışında dahi etkili bir üçüncülük alan uygun sıklet avantajıyla 6 STAR RUBY, Yakın ara tabela dışı kaldığı yarışında beğendiğim 7 DEEP LOVE ve son yarışlarında birincilikle ayrılan 1 ASLAN ADAM, 3 İNVISIBLE WOMAN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Kısa vadeli 6 yarışında koşuyu kazanmasını beklediğim Ankara pistinde ki muntazam idman görüntüsüyle bugün kısalan mesafe de süratli gidecek olan yarışta rakiplerine direnerek koşuyu kazanmasını beklediğim 5 BORDONARO koşu içerisinde alternatif bankom olup, tek ciddi rakip olarak gördüğüm 3 SİVEREK DİYARI şeklinde bu ayağın rahat bir şekilde geçileceği düşüncesindeyim.

6.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Handikap 15 Yarışında koşunun sürprize açık bir koşu olduğunu düşünüyorum. İlk şansı Adana pistinden bugün Bursa pistine gelen ve bu tip mesafelerde etkili yarışları olan hazırlıkları yeterli gözüken 4 MY SWETY BOY ilk şans verdiğim isim olup, ara sonra ki yarışları oldukça parlak olup idman görüntüsünde etkili işler ortaya koyan 2 KRAL EGE, form olarak çok hazır olan 3 BAY JAK, idman görüntülerinde oldukça dikkat çekici işler sergileyen 7 GÖLCÜKLÜ, 8 HERE İN BLUE, 9 SKORER koşuda şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,4,3

2.AYAK : 6,5,4,3

3.AYAK : 3 HARUNHAN

4.AYAK : 2,6,7,1,3

5.AYAK : 5,3

6.AYAK : 4,2,3,7,8,9

TUTAR : 50,40 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar.

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Yavuzhan41 Kardeš

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bursa
1,koşu 2
2,koşu 6,4,5
Altili Ganyan
1,ayak 8,3,5,6,1,12
2,ayak 1,5,7,10 Yeterli bulmuyan kapatsin surpriz burda olur
3,ayak 8,7,1,5,3
4,ayak 2,3
5,ayak 6,7,8,3,,5
6,ayak 2 KRAL EGE BANKO

Bedevi
Ziyaretçi
Bedevi

Son 2-3 gündür tüm koşular 3-13:10/3-2:1 /2-8:6
Tamamiyle ilk iki ayak sayıların çıkarması toplaması geliyor Yani hiç 2-5-4 gibi yanyana geldiğinde anlam ifade etmeyen rakamlarda atlar ne hikmetse kazanamıyor

Bugün ilk 3 ayak ne toplayacaklar çıkaracaklar acaba

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

2,3 gündür degil yıllardır böyle,hatta dördücü ayak bile bu kombinasyonun içindedir. 3-13:10(2) yani ortak sayı 10 dur.dünkü izmir:3-2:1 (2) yani ortak sayı 3 tür,izmir 2.altılı ; 6-1:5 (12). :)))

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...