16 TEMMUZ 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Güzel İzmir’imizden selamlar ve herbir yarışseverimize BOL ŞANSLAR dileyerek;

1.AYAK: Ilk defa start alacak tayların ayakları düz bassın. Herkesin dilinde olan ve bugun gösterişli kazanması beklenen, güzel galoplarıyla bunu destekleyen Turbo tayı 8-VIKONYA benimde ilk tayım. Tekle başlamak isteyenler Alternatif olarak kullanabilir. Ancak burada Uçanbey’in 1-BATUMAY, Kurtellerin 4-HİTİTLİ, iyi galoplarını sahaya yansıtmaları halinde 6-NERGİS GÜLÜ, birlikte hazırlanan F.R.Bebek idaresindeki 3-FERZANDE KIZI ve 2-CAN yazarak en sürprizini bekleyeceğim.

2.AYAK: Sert gruptaki son koşusu bile burda kazanmasına yetmesi gereken, grubun mesafedeki en iyi bitiriş derecesine sahip ismi 1-OGLUM EMIR, formda günlerden geçen 4-ZABALAM, önde istediği tempoyu kurmasi halinde 3-DAYI DAYI, ara sonrası gördüğü koşularla formunu bulan 12-TAŞIYAN ve uzayan mesafe avantajıyla 11-DİNAMIK ile bu ayağı gecebiliriz.

3.AYAK: Herkeste acaba uzuna gidermi? sorusu hakim olan 1-OĞLUM CEM’in ben gideceğini düşünüyorum, yine ilk atım. Önde temposunu kurması halinde 2-GARAVAS ilk ve tek rakibi olur görüşündeyim. Benim yerim yok, ancak yeri olanlar ve sürpriz arayanlar, 8-CANDY COURT’u kesinlikle dwğerlendirmeye almalıdır.

4.AYAK: Önde gidecek isimlerin çokluğu kendisine bir hayli yarayacağını düşündüğüm, son uzun mesafeli koşusundan sonra sevdiği kısaya dönen 1-VELİAHT BETÜL güzel İZMİR’imin kalesi olacaktır. BANKOMDUR..

5.AYAK: Yarışın sürate bindiği her metrenin lehine olmasını beklediğim cazip isim 9-WHITE SOX ilk atım olmakla birlikte, kalite isim 4-FAIR MONT, takip atlarımın en üstlerinde konumlanan 7-LOVE ME TENDER, ağırlaşan kilosuna rağmen formuyla 1-ENRİCOM, bu pistin ve mesafenin iyi atlarından 3-ZENCIRBEY sirasıyla kuponlarda mutlaka bulunması gereken isimlerdir.

6.AYAK: Bir önceki koşusunda 4.olurken, yarış sonrası jokeyi A.Küründük’ün “eğer atı tanısaydım bu yarışta içeri atardım” dediğini bizzat kendi kulağımla duyduğum… Sonrasındaki yarışında beklenen yarışını yapamadığına inandığım.. Cimden kuma dönen, bugün çok farklı bir yerde olmasını beklediğim ve A.Kuründük ile üçüncü kez buluşan AGF’de çok gerilerde olması muhtemel 16-BAMBAM ilk atım ve Alternatif Cazip BANKOMDUR.. Mesafe avantajıyla, önde cok rahat kalmayacak olmasına rağmen 1-ZİLLİ ve 2-OĞLUM KAYRA, 3-SOĞUK ÇERMİK, 9-BABATAY favorimin hatası ve beklediğim yarışı yapamaması durumunda devreye girebilecek isimlerdir.

ALTILI TAHMİNİM

8-1-4-6-3-2

1-4-3-12-11

1-2

1 VELIAHT BETÜL

9-7-4-1-3

16 // 1-2-3-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Biratakan1907

Bol şans sadece son ayak bile ikramiyenin yükselmesine yeter. Umarım düşündüğünüz gibi olur. Ben oldum olası AGF’nin 1/2/3. atlarını dışarıda bırakır ve H14 Arap yarışlarında sürpriz atlar yazarım. Bir çoğunda yanıldım ama bunu yapmamın sebebi ; 4-5 sene önce İzmir de son ayakta 10 atım vardı, 35 TL ganyanla 10 numara ONUR isimli at geldi 350,000 TL’lik altılıyı son ayaktan kaybettim. Bu yüzden H14 yarışlar beni her zaman korkutur.
bugünkü yarışlarla ilgili oyun şablonum ;
8,7,6,3,2,5
1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12
2
1,2,3,4,5,6,7,8
4
3
Site müdavimi tüm arkadaşlara bol şans dileklerimle

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x