16 TEMMUZ 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  Güzel formunu devam ettiren safkan 3 – ALL IN ONE favorim. Son koşusu ölçü olmayan 2 – STAR GATE rakibidir. 5 – BIG SHUT erken başa geçmezse şansını yükseltir, iyi form tutan 6 – KRAL YOLU plasede.

 • 2. AYAK

  Zor bir yarış, bu ayağın kapama yapılması taraftarıyım. Sıralama ise şu şekildedir. 3 – İNEGÖLLÜ, 1 – MERTKAL (EKÜRİLERİ  9 – KALAYCI, 2 – ALABORA) , 5 – SUNGUR, 6 – ZEMBELEK, 7 – BURAKEFE, 4 – ABJARKAYA, 8 – ABAKAY, 10 – PESEN ve 11 – DURMAZER.

 • 3. AYAK

  7 – TALİPHAN, geçen hafta ÇAKAL CARLOS ile kapışması beklenirken o koşudan silinip buraya deklare edildi. O yarıştan niye çekildi herhangi bir bilgi şimdilik yok. Koşturulacağına göre durumu iyidir diye tahmin ediyorum, favorimdir. Geçen sezondan beri koşmamasına rağmen iyi bir hazırlık dönemi geçiren 4 – MATADOR YAŞAR ve son yarışlarında istediği yarışları çıkarmasa da işleri iyi olan 5 – MITICO, TALİPHAN’ın rakipleridir.

 • 4. AYAK

  İki şampiyon BABA MEVLÜT ve UÇANOĞLU yine karşı karşıya. Son koştukları NİĞBOLU koşusunda son düzlükte içeri kaçan 7 – UÇANOĞLU  bir anda farkı 3 boy yapınca yarış içinde de biraz farklı yürüyen 6 – BABA MEVLÜT’e sprint atacak kadar zaman bırakmamıştı. O yarışı uzak kazanan UÇANOĞLU, bu sezon kum pistte rakiplerini kendisine en fazla 3 boy yaklaştırdı. Yarış çim olsaydı BABA MEVLÜT için bir çarpı atılırdı fakat bugün için kum pistte UÇANOĞLU geçilmez duruyor. Banko.

 • 5. AYAK

  İlk defa koşacak 2yş ingiliz taylarının koşusunda 2 – KARAÇİ son iç pistte yaptığı galobu ile favorim. Rakibi 8 – TÜRKBÜKÜ ve 4 – SNEIJDER. Daha sonra 6 – ŞER OZANIM ve 3 – POYRAZ BALAM geliyor. Kalan atlarla bu ayak kapatılabilir.

 • 6. AYAK

  3 – MİYUKİ çok formda ve grup uygun. Tek handikapı start sorunu. Son yarışlarında G.KOCAKAYA ile güzel uyum sağladırlar. Tercihimi banko olarak kullanacağım. Güvenemeyenler için 5 – TATAMİ rakibidir. Plasede 4 – SUDE SULTAN ve 1 – DIVINE RIVER düşünülebilir.

  BOL ŞANSLAR
NORMAL KUPON
11.25 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
5
1
3
5
6
7
4
5
7
7
2
3
4
6
8
3
GENİŞ ALTILI KUPONU
43.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
5
6
1
3
4
5
6
7
8
10
11
4
5
7
7
1
2
3
4
5
6
7
8
3
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
YARIŞÇI
Ziyaretçi
YARIŞÇI

TALİPHAN IN BÜGÜN İŞİ ÇOK ZOR. KOPENHAG VE TEMELHAN YARIŞI ÇOK SÜRATLENDİRİR. MİTİCO VE MATADOR YAŞARDA İŞİN İÇİNE GİRECEKTİR.

estere
Ziyaretçi
estere

bu sferde Uçanbey TERS KÖŞE YAPMAZ inşallah. uzak ara kazanmasını bekliyor herkes, yani spiker koptu geliyooor demeden yarış biteek ztaen

estere
Ziyaretçi
estere

asd

estere
Ziyaretçi
estere

UÇANOĞLU BİR ANDA LİDERLİĞİ ALIP FARKI 3 HATTA 5 BOYA ÇIKARTIYOR VE KOŞUYU DA 7 NOLU UÇANBEY KAZANIYOR.