Ana Sayfa / Tahminler / 16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İlk iki ayak hepsi sonra ki ayaklara az at genel Türkiye şablonu olacaktır. Bunu yapmaya nedense hiç niyetim yok. Belki de canım bugün bu oyunu zora sokmak istiyor. Altıncı ayak sonunda karşıma ne çıkacak inanın bilmiyorum. Uyku tutmadı saat gece 2 oldu. Teker teker beraberce ilerleyelim bakalım. Ancak tahminlere geçmeden şunu söylemek istiyorum. Artık uzunca zamandır bu siteyi takip edenlerin, bizlerin sitenin reklamını yapmak yada aman altılı tutsun da nasıl tutarsa tutsun derdinde olmadığımızı veya herhangi bir reyting derdinde olmadığımızı gerek yeri geldiğinde verdiğimiz 10 - 15 liralık altılı şablonları ile gerekse samimi ve içten ifadelerimiz ile anlaşıldıģına eminim. Bu kadar sık tahmin veren biri olarak minimum derece de yıprandığımı da biliyorum. Bunun da sebebi benim buraya geldiğim ilk günden itibaren halen daha yanımda olup bana bol şans dileyen dostlarımdır. Hepsine teşekkür ediyorum. Uzunca süredir sözü böyle uzatmamıştım. ;):) Bu uzunca giriş de Silivrili kardeşime gönderme olsun :) umarım sağlığına kavuşur aramıza döner. Şimdi tahminlerime dönecek olursak.

1.AYAK: Çok kötü durumda son, derece ağır kiloda safkanlar ve buda yetmezmiş gibi apranti koşusu. Allah yardım etsin :) Bana göre (8) VİVA LA VİDA sırıtıyor. Zaten ben bu kızımızı kötü koştuğu yarışlarda bile adından mıdır yoksa sanından mıdır bilmiyorum seviyorum. Bu yarışta da ilk safkanım. Rakip gördüğüm ilk isim (9) PRODIGY dir. Hep aynı şeyi zaman zaman belirtmeye çalışıyorum. Ancak bugün daha açık ifade edeyim Kurtel ekurisinin şans verdiği aprantileri ( Furkan Karakurt )  hafızanıza iyi kazıyın. Bu yarış olmasa da başka bir yerde, hiç olmadık yerde baska bir at sahibi ile size çok ciddi ikramiye kazandırabilir. (10) MISS LEGEND üçüncü şans verdiğim isimdir. Son yarışı tesadüf değil ise (2) BEZMİ ALEM , bana kilo vız gelir derse (1) PATIENT şanslı olabilecek isimlerdir. Yarışın suprizini  (11) ŞEKER YILDIZI bombasını ise (7) AL MAHA dan bekliyorum ki bu çok ilginç bir safkandır ( zamanında Serdar Adalı'nın atı idi ). Bu yarış ile birlikte yarışlarını baştan sona iyi takip edin derim

2.AYAK: Allahh alllaaahhhhh farklı bir at sahibi ama aynı apranti. Bak sen bu işe. Size yemin ederim ki farkında değilim. Bu ilahi işaret midir nedir arkadaş deli oldum :) zaten bir iki tane rakibi görülüyor. Haydi koçum KARAKURT vallahi safkanın adını vermeden KARAKURT BANKOM dur diyesim geldi :) Burada bir parantez açayım. Dün koşulan koşularda MATALON için sorulan bir soru üzerine şu ifadeyi kullandım. " Gün boyu programın tamamı için görüşlerim değişti. Bir tek o ayak için değişmedi MATALON suz oyun olmaz" dedim. O nasıl bir geliş, nasıl bir ifade, nasıl bir kişiliktir. Koşmak için, yarışmak için doğdum der gibiydi. Peki ya aprantisi? Eh be ONUR gurur duydum. Safkanı getirdiğin için değil bu derece kendinden emin at bindiğin için. Sıfır hata ve süper bir son. Tebrik ederim kardeşim. Uzun lafın kısası rakiplerinden de farklı olduğunu düşündüğüm bu hatunu ben pazarı dağıtana kadar yazarım. Hatta bu yarışta tek yazarım. Çok risklide olsa bu heyecanı yaşamaya değer (1) numaralı HALİME HANIM BANKOM DUR.  

3.AYAK: Yarış çok net olarak (5) ERTEMİZ ve diğerleri şeklinde duruyor. Rakip gördüğüm isim (4) AKIN AKIN dır. Bu iki safkandan sekerse ne olur bilmiyorum. Ancak bu ayak icin farklı kokular olabilir. Gün içinde bildiğim şeyler olursa zaten paylaşırım.

4.AYAK: Burası da (1) SİVEREK DİYARI ve diğerleri şeklinde duruyor. Rakip gördüğüm isim (2) MEHMET ABİ dir.

5.AYAK: Uzun ara vermiş olsa da kalitesi ile (5) VİCTORY RHYTHM i ön planda düşündüğüm isimdir. Bazı arkadaşlarım burada ki tercihimi gülümseyerek yorumlayacaktır :):) Bu yarışta supriz aramak düşüncesindeyim tercihim HEPSİ. 

6.AYAK: (2) GARANTİ ve diğerleri şeklinde görünen yarışta rakip olarak düşündüğüm isimler (4) BOZDAĞ EFESİ ve (3) BÜYÜK DÜŞÜN dür. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 8-9-10-2-1-11-7

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 5-4

4.AYAK: 1-2

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 2-4-3

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

60 yorum

 1. Gönlüne, kalemine, tahminlerine sağlık üstad. Uzun zamandır takibimdesin… Selam ve saygılarımla…

 2. Bol şanslar Bombacı :)

 3. Azor Ahai

  Simitçiler odasından son dakika açıklaması
  Ertemiz
  Siverek diyarı
  Victory rhythm
  Garanti
  Misli kuponlarınızı paylaşmayı unutmayın

 4. COMMANDANTE

  simitçiler odasına selam söyle vıctory ryhthm right or wrong un kuyruğunu göremez :)

  • Çok doğru söylüyorsun Komutan, Right or Wrong günün en sağlam bankosu bence de, ilk iki ayak için tahminlerini de merak ediyorum, bol şanslar

 5. Huseyin Altinkese

  Emegine saglik ustat,iyi ki varsin.Tşk………..

 6. Right or Wrong alması gerekir bencede ama Victory Rhytm de çok kalite bir at ve kaba kum performansı da gayet güzel, Özcan tercihini de unutmamak lazım….3. koşuda Özşehsuvar önde tempoyu koyup bizim kuponları yırttırır mı ne dersiniz?

 7. Bombaci

  Program zaten keyifsiz. Biz kendi aramızda keyfini sürelim. :):) BU yarışta RİGHT OR WRONG ve BABİ üçüncülük mücadelesi verir :):) RİGHT OR WRONG ilk İkiye girsin gelmiş sayıcam:):) Orası da belli de benim şablon ters :):) Yüzde 90 VİCTORY RİTHYM in çıkması ile gelmesi bir olacak. Geriye kalan yüzde 10 u da koşmadığı 80 günün hatırına diğer safkanlara pay ettim. ;)

 8. 89 gün arası var ama ve mesafe 1600 metre, sonlarda kesilirse arkadan sprinter biri gelebilir Zencirbey bile dahil;)

  • Bombaci

   BINGOOO ;);) ikilim 5-3 olacak. :) zaten bugün son 4 ayak paso ikili atacağım kesin :)

 9. COMMANDANTE

  bana oyna o ikiliyi sen abi :)

  • Bombaci

   Komutan hoş geldin :););) iddiam çok mu sert Oldu ? :) ama olsun şimdiden beşinci ayağı bekler olduk :)

  • COMMANDANTE

   seviyorum böyle iddaaları abi kazanmak mühim değil ama kazanacağım :))

 10. COMMANDANTE

  ilk ayak ters bir at tutuyorum sende olmasını umuyordum ama yok vazgeçeyim ben en iyisi :)

  • Bombaci

   Hayırrrr:):) tutmaya devam et sakın bırakma. Hatta sòyle bende tutayım:)

  • COMMANDANTE

   iki at tutuyorum biri var sende MISS LEGEND.
   Ötekini whatsappdan yazarım şimdi buralardan tahmin vermeden küfür işitmeyeyim :)

 11. Meraba bişey sorabilirmiyim ben yeni başladım at yarışı oynamaya sürekli takip ediyorum tahminleri ama anlamadığım bikaç şey var yardımcı olur musunuz.

 12. Bombaci bol sanslar.uzun zamandir takip ediyorum sizi ilk defa yazmak nasip oldu.

 13. Şanlıurfa koşusu 3.koşu dan başlıyo ama bahis yaparken 1.ayak diyo onu anlamadım bide bi kaç at yazıyoruz ya her ayakta bi tane kesin tutması mı gerekiyo kazanmak için

  • Bombaci

   Program 6 koşulu ise zaten sorun yok. Eğer altı koşudan fazla ise altılı ganyan son altı koşu üzerine oynanır. Yani örneğin 8 koşulu bir program da altılı ganyan 3. Koşudan itibaren başlar. 1 ve 2. Koşular boş koşulardır. Altılı ganyanı bulabilmek için. Her koşunun birincisini bilmeniz gerekmektedir.

 14. Bombacı kardeşime ve tüm arkadaşlara kolaylıklar dilerim. Simitçi, boyozcu, midyeci dostlara da ayrıca selam ederim. Bayramınız Mübarek Olsun. 😊😊 Bombacı ve Azor Ahai nin dediklerine katılıyorum. Program inanılmaz keyifsiz. SİVEREK DİYARI. % 83, ERTEMİZ % 60 ve GARANTİ % 52 civarında AGF çıkmış. Anlaşılacağı üzere 6 kuruştan millet 3lü ganyan gibi 6lı ganyan oynamayı planlıyor. Eğer sizin de planınız bu yönde ise bundan sonra yazacaklarımı okumasanız da olur. Kafanızı karıştırmayayım. Size bu gün altılıdan kazanacağınız 10 lira ile ömür boyu mutluluklar diliyorum. “Favori düşmanları” için aklımdakiler şunlar; ERTEMİZ son koşusunda bu pist ve mesafede nefis koştu. Derecesi 2.15.94 oldu ki bu derece çok çok iyi. 2016 yılında bu dereceyi koşmuş olsaydı yılın en iyi derecesi olurdu. Geçen yılın en iyi derecesini KORALAY bir K.V.6 yarışta 2.16.48 ile yaptı. Bu yıl ise en iyi dereceyi YOLBULAN 2.13.48 ile yine bir K.V.6 yarışta yaptı. Yani bu kadar zayıf atların arasında ERTEMİZ in sırıtması gayet normal. Bu mesafeye çıkıp koşmuş atlardan değil koşmamış atlardan bir şeyler beklemeliyiz bence. O yüzden at yazanlar AKIN AKIN yazabilirler. Diğerleri zor. Aynı mantığı SİVEREK DİYARI için de yürütebiliriz. GÜRSOYHAN ve UTKUNBABA yok. Mesafe ideal. Yani kazanmaması için hiçbir sebep yok. Ama ben şansımı bu atla koşmamış kapalı kutu Özcan Yıldırım’lı PINKGOLD ile deneyeceğim. Diğerleri zor. Son olarak GARANTİ. Çok formda. Son yarışında GÜMBÜRGÜMBÜR e saldırdı. Favori çıkması normal ama GARANTİ hayatında bir kez o da maidenden çıkarken 1200 de kazanmış. Bence mesafe ters. Diğer atlar da rakip olarak GARANTİ üzerine koşacakları için işler karışabilir. BÜYÜKDÜŞÜN, ERKEHAN ve özellikle ve özellikle M.Çiçek’in tercihi ile BOZDAĞ EFESİ çok şanslı olur diye düşünüyorum. Herkese bol Şanslar.

 15. Ustam bolsans diliyorum ve direk soruma geciyorum 6 ayaktada 1 numarali at cikardim varmi sansim sadece son ayak biraz mişli

 16. Miss Legend bence de yazılır, ama bu aralar hep 5 te kaldığım için bakiyem yetersiz o sebeple cesur oynayamıyorum;) şeytan diyor Halime Hanım tek Akın Akın tek bir oyun kur, son 3 ayağı bombala=)

  • Bolsanslar arkadaslar oyunumu hep 1lerle kurdum iste sablonum
   1 8 10 11
   1
   1 5
   1
   1 5
   1 3 4 5

 17. Hatta sloganım bile hazır, Akın’sız oyun akılsız oyun aynı 80 lerde Akın Özdeniz’e uyarlandığı gibi;)

 18. Çok Tşkler sağolun :)

 19. Azor Ahai

  1.AYAK şeker gibi bir başlangıç için ŞEKER YILDIZI (11) 4. GOLD CLAMP //12. AKOYA PEARL// olsun bence yeterli ama çok uygun kuponlar olucağı için aklınıza yatan favori yada süprizleride ekleyin.

  2.AYAK Herkesin çok at yazacağı aşikar ama 6 İYONE ve 4 KURALSIZ grupra öne çıkmakta ikisi yeterli ama 1-2-3 dısındada yazılabilicek yok süpriz çıkmaz.

  3.AYAK ERTEMİZ( 5) kazanır rakibi akın akın kesınlikle olamaz 1 Sultan Batur olur ama oda çıkıcak koşudan.

  4.AYAK SİVEREK DİYARI (1)
  5.AYAK VICTORY RHYTHM (5)
  6.AYAK GARANTİ (2)

  10 lira ile 15 arası bir ikramiye verir diye tahmin ediyorum bu yüzden misli dışındaki her oyun kayıptır izmir programına herkese bol şanslar

 20. Ne zaman böyle bi agf tablosu görsem ufak mebla ile keyif kuponu yapıyorum. Belki şansım bugün döner :)
  1) 8 Tek 2)1 Tek 3)1 5 6 4 – 4)1 2 3 -5)1 5 – 6) 2 3 4
  Herkese bol şanslar

 21. Herkeze bolsanslar dilerim

 22. 1ayk/2,1,6,7,8,10,11

  2ayk/ 4TEK

  3ayk/2,4,5,6

  4ayk/1,3

  5ayk/2,1

  6ayk/2,4,5,6

 23. Merhabalar
  1.Ayakta 6 numaralı Real Cat sürpriz yapabilir mi acaba.

 24. İlk ayak 2 geldi, son ayak 2 Garanti garantilendi böylece formüle göre;) İzmir’de çok oluyor bu.

 25. İlk ayakta 2 geldi. Agf.nin birinci atı. Gevrekçilerin içi kıpır kıpır… 10 lira filan verir diyordum ya, o bile fazla.

 26. Böyle günlerde karışık görünen koşularda fazla at yazdırıp, kuponları inceltip plase atlarla favorileri yıkıp para yaptırıyorlar, daha çok erken bişey demek için.

 27. Bombacı Tebrikler.

 28. Bolşanslar bombacı teşekkür ler

 29. Bombaci

  Bir sonraki tahminimi Furkan’a ithafen yazacağım. Manşetim ATIL KURT olacak :)

 30. Siverek Diyarı yıkıldı, kuponlar yırtıldı.

 31. Herkese bol sans oncelikle daha oncede belirttigim ismini bilmedigim timothy kullanici adli arkadasi tahminlerinden dolayi tebrik ediyorum kendisinin adrian commandete vs gibi arkadaslar gibi tahmin vermesi konusunda kendisinden ricada bulunuyoruz sevgili admin

 32. Bombaci

  Hiç aklıma gelmezdi:( yırtıldı valla.

 33. Gündüzeli kendi atlarıyla çok sık yapıyor bu numaraları, hiç şaşırmadım….geçenlerde de Zülfo Kirve ile startta kalıp ben demirin üstündeyken start verildi diye açıklama yapmıştı….yarış camiasındakilere sorsan yarışlarımız tertemiz, yersen!

 34. Eyvallah ismail. Bildiğimiz, gördüğümüz ne varsa onu yazdım. Gerisi nasip…

 35. Bombacı yine de seni tebrik ederim. Herkes siverek diyarını tek attı sen onu yıkıp yanına at yazmıştın.

 36. Bombaci

  WHİTE OR WRONG cular tebrikler. Kumandan malı götürdü:):):)

 37. Bombaci

  NECO program zevk vermedi. İnan ki ikinci ayak tek yakalayan bu altılıyı yakalaması lazım. İsteksiz oynadım nedense. Yatırımı URFA ya yaptım.

 38. 89 gün aradan sonra 1600 metrede önde kaçarak gelemez dedik Victory Rhytm, umarım değerlendirenler olmuştur çeşitli bahis oyunlarında…………

 39. COMMANDANTE

  payımı konuşmaya başladık artık ? gelsin yeter sen ne dersen o :)

 40. Kazanan atlarin sirasiyla kulvar numaralari; 11-5-6 4-1-5….toplamlari birbirini veriyor iste formul;)

 41. Neyseki yarin icin kupon paramizi cikardik.

 42. Savasci

  Bende kilolara takıldım bugün.))

 43. Savasci

  5 lisini yaptım ama oda yattı.))) Bombacıyı tebrik ederim.Ben iyoneyi bekliyordum…

 44. Dün iyi akıyodu maşallah :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir