Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 OCAK 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 Ocak 2018 Salı KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: 1 Ocak 2018 tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda, KOCAKAYA idaresindeki MARİSSA'nın 1 boy gerisinde 2.lik elde eden NİNOŞUN OĞLU'nun aynı koşuda geride bıraktığı kalite isimlerin unutulmaması gerekir. Yine TOKAÇOĞLU idaresinde izleyeceğimiz NİNOŞUN OĞLU ilk tercihim olup, 2 Aralık tarihli KOCAELİ 1900 KUM koşusunda Zülfükar KARABULUT idaresinde gayet kalite isimlere karşı uzak farkla liderlik elde eden GEZGİNCİ ile BURSA'daki son uzun mesafe koşusunda Onur ÖZTÜRK idaresinde liderlik elde eden ve son günlerin formda ismi olan DESTİÇAĞ da yine aynı idarecileriyle ihmal edilmemelidirler.

2.AYAK: 5 Ocak 2018 tarihli son KOCAELİ 1500 KUM koşusunda Galip KILIÇ idaresinde tabelanın 4.sırasında yer bulan ELMASTAŞ ile 23 Aralık ve 3 Ocak 2018 tarihli BURSA koşularındaki performansını çok beğendiğim, tekrar Engin ÇAKIROĞLU idaresinde izleyeceğimiz LADY BUCKINGHAM baş tercihlerim olup, Hakan YILDIZ idaresinde son koşusunu beğendiğim ve yine Hakan YILDIZ idaresinde koşuya katılacak olan EMERALD GREEN ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: İdarecisi TOKAÇOĞLU'na alışık stiliyle bilinen ve yarışı kaptırmayacağına inandığım KUTLU'ların atı KUTLUERİNOĞLU yine TOKAÇOĞLU idaresinde bankomdur.

4.AYAK: 1 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda 5 boy, 2 Ocak tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda da 7 boy startta oyalanan fakat buna rağmen Zülfükar KARABULUT idaresinde yarışlarda ldierlikler elde etmesini bilen, aynı zamanda şu anki grubunda bulunan bir çok isme de o yarışlarda da üstünlük sağlamış olan KARA ŞİMŞEK'in tekrar Zülfükar KARABULUT idaresinde liderliğe uzanması Sürpriz olmayacaktır. Bankomdur.

5.AYAK: Sinan ÖZEN idaresinde ilk sınavı olan 19 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda oldukça kalite isimlerin gerisinde 3.lük elde etmesi yanısıra 1.16.49 bitiriş süresini çok önemsediğim SUNLIGHT MELODY ile 19 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda Furkan YÜKSEL idaresindeki, TOLDO'nun gerisinde 2.lik elde eden ve 1.16.28 bitiriş süresini çok öenmsediğim WIN MACHINE ihmal edilmemelidir.

6.AYAK: Son günlerin formda görünümlü atı MALAKKA, eküri avantajıyla (şayet mekanı yadırgamaz ise) tabelanın üst sıralarını zorlamaya müsait durumda olup, eli kulağında olan AÇIK KIRMIZI tercihleyeceğim bir başka isimdir.

KOCAELİ

1.AYAK: 1 – 3 – 5 (Gezginci - Destiçağ – Ninoşun Oğlu)
2.AYAK: 2 – 3 – 6 (Elmastaş – Emerald Green – Lady Buckingham)
3.AYAK: 6 (Kutluerinoğlu)
4.AYAK: 3 (Kara Şimşek)
5.AYAK: 8 – 10 ( Sunlight Melody – Win Machine)
6.AYAK: 2 – 5 (Malakka – Açık Kırmızı)

TUTAR: 2.16 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

bol şanslar etc

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili Admin niye resim yükleyemiyoruz

admin
Yönetici
admin

Resmi hizliresim.com a yükleyip linkini verebilirsiniz. Diğer yüklemeyi kaldırmak zorunda kaldik.

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Teşekkürler

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Etc

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

comment image

admin
Yönetici
admin

Tebrikler:)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Allah rahatlık versin, iyi geceler, kendimi romayı fethetmiş kumandan gibi hissediyorum :)

admin
Yönetici
admin

İyi geceler :)

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Cahillik böyle bi şey işte :))

admin
Yönetici
admin

Est, uygun bir şeyler olursa resim ekleme ozelligi koymaya çalışırız.

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar ETC dost

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Etc ve Mehmet’ten kutluerinoglunu , bombacı’danda sunlight melody tek olarak aldım,ufuk bey ve sevgili bimbastar’inda kuponundan faydalandim, hepsine teşekkür ediyor bol şanslar diliyorum.ortaya böyle karışık bişey çıktı
comment image

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar etc

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

1. ayak : 5.3..10.1.9.4.8.9
2 ayak : 2.3.6.8.10.9.7.5
3. ayak : 1.6.7
4. ayak : 3
5. ayak : 1
6. ayak: 5.3.2.1.4.8.10.9

Yazar: ETC

ETC