16 OCAK 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 6-EGEBEYİ yine kendi temposunu verip çekip gidecek yalnız rakipler bu kez daha dişli. Sonlarda kuvvetli gelecek isimler var. 1-MUHRİP, 2-SARPBEY ve 3-BURAKŞAH üçlüsü sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: İlk kez start alacak olan Perfect Storm yavrusu 9-LADY BEATRICE ilk koşusu için yaptığı hazırlıklarda 800/49,2 24.5 Ç dereceli galobunun yanı sıra bir çok uzun galobu da bulunan isimin makine provalarında da düzgün çıkış yaptığı söyleniyor eğer derecelerini sahaya yansıtırsa kazanabilir favorim.  İdmanlarını beğendiğim 10-TARSANAS, Rakip olarak orijini etkileyici 7-KESTANE, bu yarış için yaptığı çalışmalarında formunun üzerine koyduğunu belli eden 5-HOSLI GOLD ve güzel bir bekleme yarışı beklediğim 4-GREEN HOPE yazacağım.

3.AYAK: Start verildikten sonra alacağı liderliği yarışın sonuna kadar koruyacak formu bulunan 1-HALİME HANIM alternatif tekimdir. Son yarışında güzel bir bekleme yarışı yapan 3-ASİ DİCLE, aynı yarışın ikincisi olmasına rağmen kazanan attan daha diri gözüken 5-KARA ALTIN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

4.AYAK: İlk kez böylesi bir mesafeye çıkacak isimlerin buluştuğu koşuda riske girmiyorum tercihim HEPSİ.

5.AYAK: 81 gün arası bulunsa da grup uygun çalışmalar iyi haliyle 7-SONIC BOOM benim favorim. Son yarışındaki grup sert olduğu için önemsemediğim 8-MELIORA, ara sonrası bir yarış gören 1-LION BLEU, yarış hayatının devamı için bu koşuyu kazanmak zorunda olan çalışmaları ışıklı 4-KUTİ, Bursa pistini seven 2-AUTUMN PEARL ve son üçüncülüğüyle 5-LEGEND RING sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Eğer bütçem yeterli olsaydı buraya iki at yazardım ama mecburen tek oynayacağım. 1-ASLAN DAYI 280 gündür koşmuyor. 2-PERFECT YILDIZ ve 5-DRUMMER’in yaklaşık üç haftadır galobu bulunmuyor bence son düzlük dönüldükten sonra duvara toslarlar. 6 ve 7 numaralı atlarında bu grubun ayarında olduğunu düşünmüyorum. 3 ve 4 numaralı safkanların şanslı olduğunu düşündüğüm yarışda tercihimi 3-OĞLUM OZAN‘dan yana kullanıyorum. Hazırlıklarını Kocaeli’de tamamlayan formda isim güzel bir bekleme yarışı ile rakiplerini avlayabilir.

ALTIL ŞABLONUM

1.AYAK: 6-1-2-3

2.AYAK: 9-10-7-5-4

3.AYAK: 1/3-5

4.AYAK: 4-2-3-1

5.AYAK: 7-8-1-4-2-5

6.AYAK: 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
silivrili

Bol şanslar.

Utk

Bursa için tahminin olacak mı?

Utk

:)) haklısın Silivri li ye soracaktım size yazmışım.Bende derdim uyanamamissin daha diye :))

admin

Bol şanslar Arda

YARIŞ PERVER

abi 3. ayakta 1i tek atalımmı ya bütçe sıkıntısından dolayı

Onbasi

ben 6 lıya 7 tek 7 tek girdim
7
7
1,3,5
1,2,3,4
1,5,6,7
2,3,6
***8,64 tl bursa 6lım

elegans1324

COMMANDANTE bolşans ilk ayak dediğin gibi egebeyi kendi temposunu yarışa vericek gibi ama kendisi tempo verdiği zaman çok yavaş tempoda giden bir yarışta turgut usta ya baya yarayıcağını düşünüyorum eğer turgut usta tempo vermeye kalkarsa bu kadar yavaş tempoda çıktığı gibi bitirebilirmi acaba?Kaldıki kazandığı yarışlar bu kadar yavaş tempoda giden yarışlarda oldu.
2.inci ayak bende kestane tekti ama öyle bir attan bahsetmissin mecbur kurguyu değiştircez icime kurt düşürdün şimdi.
5.inci ayakta sihirlidağ hiç bir zaman kopunuma yazmadım ama busefer mesafa kısa gibi geliri olurmu?
6.ncı ayakta çok güzel özetlemişsin bende sabah baktım nerdeyse 1 aydır çalışma yok 2 attada biride agf 2 nci bide ama ingiliz atlarında kilo uzun mesafe ve handikap yarışlarında önemli olur diye düşünerekten marmaray nerelerde yazdım bu atı ben burda yazmazsam ayıp olur birde bu mesafeleri seven bir pilot n.avcı,la likapa

elegans1324

COMMANDANTE o zehiri saldın bir kere yorumlarına bakmıyacaksak burda işimiz ne ama değilmi:)

Emin

Bol şans herkese Beyrek in ekuri koştuğu ve ekurisiyle birinci ve ikinci olduğu yarışı unutmayalım oda uzun mesafeydi bilginize tabelada ketme kendi atları na binmiş dereceside çok güzel ayrıca zulfokirve benim tekimdir rastgele herkese

usta

selamlar ve bol şanslar
1.ayak 7
2.ayak 7
3.ayak 2.1.3.5
4.ayak h
5.ayak 8.7.6.1.5.3.2.4
6.ayak 3 .6.2.4.5

Utk

Bir bildikleri kesin vardır diyerek
7// ve 8 Turgut usta tamamen antrenör sempatisinden dolayi
Kesin bir bildikleri vardır diyerek
7 tek
1-3ve neden burada olan 4
Herkes gibi hepsi
1-5 dışına çıkarsa yorum yapan arkadaşın dediği gibi kendi Atina binen 2 ketme.
2-3(6) nevzat avcı kimleri getirmedi diyerek
İyi eğlenceler..

7-8
7
1-2-4
1-2-3-4
1-5
2-3-6

Utk

Çok biliyormuş gibi yorum yaptım ama daha 80 liradan fazla ikramiye kazanmisligim yok onuda Silivri linin kuponundan kopya çekerek yapmıştım.bol şans

yeleli

urfa tahminim
567
2
6
1279
8
h
hayırlı olsun

Onbasi

e hayırlı olsun :))

silivrili

Biri benimi andı
Kulaklarım çınladı:))

Silivrili

Bir sürpriz var kesin olmamakla birlikte
Ganyan basmak isteyen olur ise
5. Ayak 6 numara
Gelmese kızmayın kesin değil sürpriz yapabilir diye düşünüyorum ben.

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x