Ana Sayfa / Tahminler / 16 Nisan Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

16 Nisan Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyan bugün biraz sancılı bir koşuyla başlıyor.Öyleki gruptan biraz ön plana çıkan 5-VICTORY DAY haricinde neredeyse tüm safkanlar eşit şanslara sahip.Bu safkan 3 yaşlı döneminde güzel işler çıkarmasına rağmen sorunları olsa gerek uzunca bir süre geri alınmıştı.Geri döndüğünde ise ilk iki koşusunda pek varlık gösteremesede son üçüncülüğü tatminkardı.Bugünse sevdiği pistte etkili olabilir.Henüz kapalı kutu olan bu taya güvenemediğim için rakip yazmak durumundayım.Sıralamam şablonda.

2.AYAK : Bu pist ve mesafede muazzam koşular sergileyen 7-İPEK SU favorim.Pist ayırt etmeden iyi koşan kalite safkan 1-ADAKARASI en güçlü rakibi3-BAL ARISI iki koşu gördü ihmale gelmez.Ben yerim kısıtlı olduğu için bu üç safkanlar geçiyorum.Yeri olanlara ilk çim koşusunda 5-EMERALD QUEEN muhakkak şans verilmeli.Kalite safkan INVINCIBLE SON ile kan bağı bulunan 9-LIFE IS LIVE, 6-ESPRESSO, 11-YORKVILLE QUEEN ve 10-MAGIC SLIPPER önerebileceğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Son koşusunda banko önerdiğim ancak koşu öncesinde yarıştan çıkartılan 8-KASPAR bugün dahada yatkın olduğu pistte favorim.Henüz bir varlık göstermemiş olsadapedigri olarak yüksek potansiyele sahip 5-FANTASTIC LERO bu ayağın olmazsa olmazı.17-GAZELLA ve uzun süredir koşmasada 10-METROPOL şans verdiğim diğer safkanlar.Grubun kalabalık olmasından ötürü yol bulma kapanma gibi sorunlar ile karşılaşmaz isek bu isimler yeterli görünüyor ancak yeri olanlar diğer safkanlarada yer verebilir.Özellikle orta ve dış kulvardan çıkanlara dikkat edin.İç kulvarlarda çok süratli isimler olmadığı taktirde bukadar kalabalık koşularda bariyer dibinde sıkışmaları kaçınılmazdır.

4.AYAK : Günün altıncı koşusunda 6-PAN AMORE kuşkusuz favori ve birçok yarışseverin sığınacak limanı konumunda.Hal böyle olunca ikramiyenin belirleneceği koşuların başında geliyor.Ben genel olarak yüksek ikramiye hedefiyle şablon hazırladığım için bu ayağı biraz geniş tutacağım.Benim gibi düşünenler için sıralamam şablonda.

5.AYAK : Adından söz ettiremeye başlayan 1-KÜLHAN favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Yazmaktan artık bıktığım ancak bir türlü beklediğim sonucu vermeyen 5-FARUKHAN bugün plase konuma kadar indi.Süprizken tek yazdım gelmedi bugün yazmazsam gelir ve seni son yazışım FARUKHAN.2-ATACAN KAN koşu tecrubesiylede gruptan üstün ancak galoplara çıkmaması sorunlarının olduğu yönünde düşünmeme sebep oluyor.Bu sebeple bugün kuponumda bulundurmayacağım ancak yeri olanlar değerlendirebilir.Son koşularında apranti azizliğine uğrayan 6-PATRON A.ÇELİK idaresinde farklı koşabilir.8-SEHERHANIM sürpriz.

6.AYAK : Şampiyon safkanlarımızdan TALIP HAN ve çimin prensesi PRINCESS ZAHRA gibi isimlerle kan bağı bulunan ORATORIO tayı 14-YAVUZSEL takıldığı ilk koşusunda tabelada yer bulamamış olsada koşudaki aksiyonları oldukça güzeldi.Son metrelere kadar birincilik şansı olmasına rağmen binicisi tarafından teşvik edilmediği için beşincilikle ayrılmıştı.Zira o koşuda jokeyinin tek kırbacı bile rahatlıkla fotoya uzandırırdı ancak neden öyle bir tercihte bulunduğunu bende anlamadım.Gerçi S.KAYA son günlerde beklenmedik kötü sonuçlara imza atıyor ama ben bugün YAVUZSEL'in kalitesine güvenip kazanacağına inanıyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 5 - 7 - 8 - 6 - 9 - 10

2.AYAK : 7 - 1 - 3 // 9- 5 - 6

3.AYAK : 8 - 5 - 17 - 10

4.AYAK : 6 - 2 - 5 - 4 - 7

5.AYAK : 1 - 5 - 6 - 2

6.AYAK : 14

NOT : 1.Ayaktan 1.2.3 ve 4 nolu safkanlar, 4.Ayaktan 1 nolu safkan silinip 2.Ayakta 5, 9 ve 6 nolu safkanlar,5.Ayakta 2 nolu ATACAN KAN eklenmiştir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

Hadi Selim bugünde benim için koş 🙂

admin
Yönetici

Ooo tutmuş kupon, bol şanslar

özcan erdoğan
Ziyaretçi
özcan erdoğan

İnşallah 14 gelir ramazan… Ortak altılı yaptık 4 ayaktan yattık tutmama rağmen yazamadık bizim kuponda son ayakta 16 tekti…

RAMAZAN-YILMAZ
Ziyaretçi
RAMAZAN-YILMAZ

Beşinci ayakta 1i çok tutmama rağmen farukhan yine karıştırdı kafamı şimdi selime kaldık son ayakta gelirse içerde hayırlısı

SuaL
Ziyaretçi
SuaL

tebriklerrrrrrrrrr

özcan erdoğan
Ziyaretçi
özcan erdoğan

Tebrikler Ramazan başarın daim olsun…..

SuaL
Ziyaretçi
SuaL

takipteydim super bir final oldu, tebrikler ramazan bey, basarilarinizin devamini diliyorum,bol sanslar

admin
Yönetici

Güzel verecek bu altılı tebrikler Ramazan.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Teşekkürler birtek 1den korkuyordum sonlarda iyi heyecan yaşattı 🙂 faydalananlar olduyda ayrıca hayırlı olsun tskibe devam 🙂

SuaL
Ziyaretçi
SuaL

hepinizi ayri ayri takip ediyorum, at eksiltmem gerekiyor yanlis secimler oluyor, sonuc basarisiz, ama hakkaten sizin adiniza sevindim hakediyorsunuz site olarak da, tekrar tebrik ve basarilarinizin devamini diliyorum, ufak butcelilere uygun kurgular beklerim)

admin
Yönetici

Bence banko at konusuna yoğunlaşın. Ayrıca vaktiniz olursa galopları da takip etmenizi öneririm. Altılı Mayısta zamlanıyor daha da zor olacak düzgün çatı kurmak.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Sual hanım bana kalsa küçük çaplı kuponlarda yayınlarım ancak bazı takipçiler açısından kafa karışıklığı yarattığı için tek şablon yayınlamayı uygun görüyorum admin dediğin gibi mayısta zam geliyor ozamana kadar biraz sermaye toplamak gerek 🙂

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Ayrıca sual hanım karışık görünen koşularda eksiltirken favori atları eksilterek oyun kurabilirsiniz buda bir taktik 🙂

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.