16 MAYIS 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Mesafede sorun yaşamaz ise KING’S DAY (10) yine kazanabilir, favori. BRACCIOFERRO (3), binicisinin ne yapacağı hiç belli olmayan CAHIL (6) ve pist kuru gibi gözüksede bugün tüm yarışlara saldıracağını düşündüğüm Müslüm ile JAMES (9) ekledim.

3. Koşu : Günün karışmaya aday en zor koşusu, favori plase süpriz her sonuca gebe. Yarışa başlama sorunları yaşadığı için bir türlü sonuç elde edemeyen ÇOLPANLI (9) son yarışında 1400 kum yarışında sorun yaşamadı ve DOĞANŞAH ve DİREKTÖR arkasında 3. oldu. Safkanın son galobunu da Müslüm Çelik kendi yaptırmış, benim gibi deli kupon yapanlar için süpriz tek olur, gerçekten baya süpriz olurki AGF 7’ci sırada şu anda. Rakiplerine bakacak olursak, son galobunun hakkını verir ise BİTURBO (8), TAMERŞAH (2), ÖZENAĞA (1), DAĞBERKHAN (4), DUYGUM (12), KALFALARBEYİ (13) ve SANCAKBEYOĞLU (3) eklenebilir. Ya da diğer atları da ekleyebilirsiniz.

4. Koşu : Son yarışına anlam veremediğim ANADOLUKAN (3) U.Sarıca ile yarışı götürebilir, favorimdir. Rakipleri sırlamamdaki gibidir.

5. Koşu : Kilosu ağırlaşan BITCOIN (1) zorlanabilir ama yine de kazanmasını beklediğim isimdir.

6. Koşu : MAVİDALGA (2) 1600 metrede bugüne kadar 4 kez koşmuş, hepsini de İSTANBUL’da koşmuş. Bunlardan 2 tanesini kazanmış. Bugün T.YILDIZ yerine sadece bu ata binmeye gelen K.TOKAÇOĞLU’na verilmiş. K.TOKAÇOĞLU’da İzmir’e gitmeyip bu ata binmek için geldiyse ne yapıp edip kazanacağını düşünüyorum. Rakip yazmak istersek bilhassa formu yükselen binicisi ile TEMİZKAAN (6)‘dan bir süpriz gelirse gelir diye düşünüyorum.

7. Koşu : Gelelim son ayağa burada birden fazla atın şansı var. Benim yine değişik bir atım olacak burada. Binicisi M.Akyavuz ile 3 kere start alsada kazanamamış olan BABY RICH (1) ‘in son galobunu beğendim (24,5 / 400 ** 49.5 / 800 Rahat). Safkan Ankara’ya geldiğinden beri 2 kere çimde koştu. Eğer M.Akyavuz önlere erken gelicem diye ısrar etmez ise bence sonlarda gruba hakim olup kazanacaktır. Benim süpriz tekimdir. Rakiplerini yazmak isteyen ekleyebilir. QUITO (15) – SEVMEK ZAMANI (17/3) – DIRECT WIN (6) – ORPHAN GIRL (12) – PIECE OF FIRE (14)  – IMOGEN (8)

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 10-3-6-9
2.Ayak : 9      ///  8-2-1-4-12-13-3   // 6-5-10-16-17
3.Ayak : 3      /// 6-2-4-8-1-9-5-7
4.Ayak : 1
5.Ayak : 2
6.Ayak : 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Dünkü Elazığ’da tekler şahaneydi. Bugün olacak umarım, bol şanslar.

abc

Dün elazıg tekleriniz iyiydi teşekkürler bol şanslar

Bbbb

Adrianin yorunlarına bakıp bu atı niye yazmış sanki diyip hangi atı çikariŕsam o kazanıyor,bahtıma tukureyim:)).Izmir’e yorum yaparsa öyle yapmayacağım bu kezde kesin kupon yatar:)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x