kocaeli altili tahminleri

16 MAYIS 2017 KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

Çok garip bir altılı programı var ,herkese kolaylıklar dilerim! 1.Ayak: İlk ayağa banko ile girmek istiyorum bu kez , (1) SULTANBATUR çok üst üste koşmasından olumsuz etkilenmezse bu yarışı kazanacaktır. Rakip gibi görünen safkanlar da istikrarlı çok kazanma alışkanlığı olan isimler olmadığı için , bu ata güveniyorum bugün. Tek korkum binicisi ile ilgili, Mahir arkadaşımızın binişini çok beğenmiyorum, dün Pamuk Nine yarışında da arkaya bakmaktan atına konsantre olamadı ,tedirgin biniyor sanki..

2.Ayak: (13) AYTEMİZ son yarışı ve uygun sıkletiyle ön plandadır. Ancak yanına at yazmayı tercih ediyorum bugün. Rakipler (1) RED ANGEL, son yarışına anlam veremediğim (5) SPORTING , istikrarlı safkan (7) FORTE ve bomba potansiyeli olan ,pist mesafede iyi derecesi bulunan (8) MEGAS.

3.Ayak: İnatçı safkan (1) KIZILHAN ve sprinter özelliği ile (4) SİBİRYALI benim için favori iki isimdir. Bu iki at da kötü koşarlarsa tehdit olmasını beklediğim safkanlar (2) KORALAY ve (3) ÇALIK olabilir.

4.Ayak: (1) ARTİSEMRE ‘nin net favori çıkmasını beklediğim bu maiden da ben (6) AÇIK KIRMIZI ve (3) MÜSLÜM OĞLU da yazıp rahat seyretmeyi umuyorum.

5.Ayak: Burada üç ata eşit şans veriyorum ,zaten daha fazlasına kontenjanımız yok :); (1) BABADÖKER , (7) VICTORY RHYTHM ve (3) BAILAMOS. Umarım Mustafa Çiçek atını Babadöker temposuna zorlayıp kendi atını da , Babadöker’i de bitirmez.

6.Ayak: Son ayağı kapatma şansı olanlar kapatsın ,benim sıralamam şöyle; (3) ÇERMİ KHAN , (6) ANILBEY , (10) DİNÇBEY , (15) KONGO, (1) DESTİÇAĞ , (13) ZAMANIN HARİKASI , (9) AKÇEŞME, (14) ZİLLİ .

Altılı Şablonu:

1)  1

2)  13,1,5,7,8

3)  1,4//2,3

4)  1,6,3

5)  1,7,3

6)  3,6,10,15,1,13,9,14

Tutar: 86.4 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
umit

Hocam 1.ayak 1 numara yarismiyor..güncel favoriniz hangisi olur

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x