Ana Sayfa / Tahminler / 16 MAYIS 2016 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

16 MAYIS 2016 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK:  Arap taylara ait şartlı 1 koşular her zaman sürprize açık, çok öne çıkan çalışmalar / orjinler de yok. O bakımdan tuttuğunuz atları ilave etmenizi öneririm, bende ön plana çıkan taylar 4.UÇARKAAN, 6.BİRSENKIZI, 5.ALKANATLIM 9.KISMET KIZ ve 10. PRENSES GAMZE.

2.AYAK: Pist ve mesafeye alışık 4.LEGENDARY QUEEN ağır kilosuna rağmen alıştığı pilotuyla ilk atım. 5.LIGHT FOOT, 3.JAKŞİ JİLKİ  2.SEBOŞ, 6.RAĞDA rakip gördüğüm isimler. Bombayı Victory Gallop temsilcileri 10.PANABELLE ve 13.ZELENİKA yapabilir.

3.AYAK:  Kasım 2015'de Ankara kumunda maidendan çıktıkdan sonra bir daha kazanamayan, son 5 yarışında Kocaeli kumunda sürekli tabela içerisinde gezen ve sonunda çim yarışı bulan Pressing temsilcisi 3. ÇINAREFE favorim ve alternatif tek adayım. Rakiplerinin 2.JAYLEE 4.ŞERVAN YILDIZI 6.SABRİ BABA  ve 10.SAHALARIN EFESİ olduğunu düşünüyorum.

4.AYAK: Verdiği aradan sonra Mayıs başında Ankara'da yarış gören ve GREY CORAL arkası ikinciliği gayet tatminkar 7.KAREEM bankom. Yıkmak isteyenler 8.MAGFELLOW düşünebilir.

5.AYAK: Bölünen Şartlı 1'in ikinci koşusunda ONURLUCAN ın anneden kardeşi 6.BERRACAN diğer bankom.

6.AYAK: CAŞ temsilcisi 7.MERZA lehine mesafede ekürisi ile ilk şanslı. Rakip arayanlara 4.DİLŞEKER ve 9.RUKİYE SULTAN öneririm. Herkese bol şanslar.

4,6,5,9,10

4,5,3,2,6,10,13

3,2,4,6,10

7 / 8

6

7,4,9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

17
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
Adrian
Üye

Başarılar Gufre

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Olacak gibi bu kez gufre

Bombaci
Üye

Tebrik ederim kardeşim. Güneş gibi doğdun vallahi sitenin üzerine.

admin
Yönetici

:))

Barışçı
Üye

Bu iş tamam adaşim şimdiden tebrikler

admin
Yönetici

Ne foto oldu be, okuyabilen var mı?

Bombaci
Üye

Ben seyredemedim arkadaş misafirim geldi. Tam da zamanında gelirler :)

admin
Yönetici

MERZA almış. Tebrikler Gufre.

Bombaci
Üye

Galiba tamam. Tebrikler.

Ayse
Ziyaretçi
Ayse

Tebrikler.

sahin
Üye
sahin

Tebrik ederim gufre, güle güle harca , bende cok acı bir sekilde kaybettim :(( cok üzgünüm

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.