16 Mart Adana Altıl Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 8-SEDATBEY favorim.Kü.ük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.Geniş oynayanlara 7-ÖZKURUŞ, 9-TUNÇOĞLU ve 11-TUMBUL ANZELHA önerebileceğim diğer safkanlar.Bombacılara 5-KAZANOĞLU.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının Handikap-15 koşusunda 1-SHARK ATTACK ilk isim.Formda isimlerin bulunduğu ayakta çok ata şans veriyorum sıralamam şablonda.

3.AYAK : Muazzam form durumu yakalayan 6-TÜMÖZ BEY galoplarındaki etkili görüntüsüyle tekrardan kazanır bankom.

4.AYAK : Yarış hayatında gördüğü ondört koşunun sekizini kazanan ve ilk iki koşusu dışında tabeladan düşmeyen kaliteli safkan 5-GLENDOR üstün form durumuyla gruptan çok üstün.Büyük ihtimalle serisine devam edecektir.Sadece bir kez geçildiği 4-DISTANT RISING ve son koşusunu beğendiğim 3-ÇAĞANTERCAN belki bir ihtimal rakip olabilir.

5.AYAK : Daha üst gruplarda mücadele edece 2-TAİR son koşusunda startta oyalanması sonucu etkisini gösteremedi.Eğer bugünde aynı sorunu yaşamaz ise fotoyu önde geçecektir.Startta oyalanırsa bu ayaktaki neredeyse tüm safkanlar eşit şanslara sahip.Ben kendi kuponumda tek yazıyorum güvenemeyenler HEPSİ yapabilir.

6.AYAK : Pedigri olarak sprinter bir yapıya sahip görünen 13-ALA NARA son koşusuna oranla uzayan mesafede en şanslı isim.Potansiyelide yüksek olan bu safkanın değişen takılarıylada farklı koşmasını bekliyorum.Tek dejavantajı dişi olması.Küçük çaplı veya misli kuponlarda tek yazılabilir.Geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 // 7 – 9 – 11 – 5

2.AYAK : 1 – 9 – 4 – 3 – 2 – 7 – 5

3.AYAK : 6

4.AYAK : 5

5.AYAK : 2

6.YAK : 13 // 9 – 3 – 14 – 11 – 10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.