Ana Sayfa / Tahminler / 16 MART 2019 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (FLAMBOYANT- BİR ÖMÜR – PANCAKE)

16 MART 2019 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (FLAMBOYANT- BİR ÖMÜR – PANCAKE)

1.AYAK: 7 ay aradan sonra ilk kum yarışında gruba denk bir yarış çıkaran, fotoya girerken diri görünümü ile10 - AFTER FOREVER kazanmaya en yakın isim. O yarışından etkilenmemişse kazanacaktır. 1 - PENDRAGON mükemmel formuyla 1.liğe aday bir başka isim. 6 - MOKAMBO gördüğü koşu sonrasında ihmale gelmez. 2 - DENİZCANIM eski görnütüsünden uzak olsa da kalitesi ile beklenebilir.

2.AYAK: İlk yarışında güzel bir tempo ile aksiyonlarını bozmadan yarışın favorisi ile Juno ile yanı dereceyi çıkaran 3 - FLAMBOYANT'ın güzel işleri ile kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: 132 günlük ara sonrasında 3 - ULAN BATOR uygun ama formda rakiplerinin karşısında start alacak. 1 - IMPULSIVE bu seneye güzel giriş yaptı, favorinin sert rakibidir. Güzel hazırlıkları ile 5 - BAYEZID, koşu gören 8 - LAST SHADOW ve yine kazanabilecek formda 4 - ULUDAZ sonraki ihtimaller. Çatı müsade ederse kalanları da eklerim.

4.AYAK: 1 - BİR ÖMÜR ağır kilosuna rağmen bu grupta yine kazanmaya yakın. Eksik koşması altılıyı havalandırır ama macera aramak istemiyorum, bankom.

5.AYAK: Gördüğü ilk kum koşusunda koşuya liderlik eden 14 -PANCAKE o yarıştaki derecesi ve temposu gruptan daha iyi. Sonraki 1300m lik yarışında ise beklemeyi tercih etti. 5 olarak ayrıldığı koşu da belki de beklenti kardeşleri gibi bir sprint atmasıydı. Bu sefer yine numarayı almasını beklediğim isim bankomdur.

6.AYAK: Sürprize müsait koşuda çatı müsait olduğu için hepsi geçiyorum.

KUPON
10-1-6-2
3
3-1-5-8-4 / H
1
14
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Istan bul
1. Koşu 2 SAHIPBEY TEK
2. Koşu 1 MÛHENDIS
ALTILI
1. Ayak 5,7
2. Ayak 3,5,2,8,12,14,10
3. Ayak 3 ULAN BATOR BANKO
4. Ayak 1,2,11,3,4,8
5. Ayak 14,1
6. Ayak Bu ayakta bomba patlar Hepsi

Cengiz
Ziyaretçi
Cengiz

Yarın ufak bir altılı lütfen
💥 💥 💥

tepsiovic
Ziyaretçi
tepsiovic

Adana kadar sike dolu bir urfa var yaziklar olsun..

MONTECARLO
Ziyaretçi
MONTECARLO

PENDRAGON VE PANCAKE KAZANIR

Derek
Ziyaretçi
Derek

İstanbul kurgum
2.
H.
H.
1.
12.
1.3.4

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.