16 MART 2019 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul ALTILI tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Kısalan mesafe ile birlikte ben daha şanslı olduğunu düşünüyorum (5) BLUE VICTORY ilk safkanım. Son yarışında ki gelişi mükemmeldi bu mesafe de tekrarlar ise bence şansı var (10) AFTER FOREVER ikinci safkanım. Ben safkanın kilodan etkileneceğini düşünmüyorum son derece uygun rakip ve sevdiği mesafede (1) PENDRAGON üçüncü safkanım. Yazsak bir dert yazmasak ayrı dert (4) ÇIKSALIN son şans tanıdığım safkan.

2.ayak: 27 şubatta İstanbul da 20 ganyana koştuğu yarışta safkanın bana ismi gelmişti. Ancak konuştuğum şahıs midemiz de ufak bir problem var bitiremeyebiliriz ama Mehmet gelirimiz var deyince yarışa yazıldı dedi. Hal böyle olunca ben o gün burada İstanbul tahmini vermemiştim. Bugün geldiğimiz nokta da tamamız sinyali aldım. Lafı çok uzatmayacağım oyunu bu zehir üzerine kuracağım (3) numaralı FLAMBOYANT BANKOMDUR.

3.ayak: Son derece güzel safkanların yarışında süpriz arayacağım. Bu ayakla hiç uğraşmak niyetinde değilim tercihim hepsi.

4.ayak: Uygun kilosu ile (11) GÖRÜKLE kazanabilir risk seven oyuncular bu safkana yatabilir. Rakip gördüğüm isimler şablonum da olacak.

5.ayak: (1) BELLA BRAVA ve (12) LADY ROSSA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: (4) DENİZ SEFASI, (5) ALTURBO ve (9) TOKUŞ HANIM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-10-1-4

2.ayak: 3 tek

3.ayak: hepsi

4.ayak: 11-7-1-4-10-2-3

5.ayak: 1-12

6.ayak: 4-5-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turan

Bombaci abi tabela ayaginda 10 liralik bi tabela paylasma imkanin varmi

Turan

Tesekkurler

tepsiovic

Son ayak tetina gelir mi? :)

Ates

Görükle için teşekkürler 5 li aldık sizden görüp yazdim

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x