Ana Sayfa / Tahminler / 16 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

16 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

1.ayak: Klas jokeyi ile LADY BUCKHINGAM-6- favorim. Potansiyeli yuksek bir isim olan ekuri avantajli KRANJSKA GORA-9- bu safkanin oncelikli rakibidir.Yine ekuri avantaji ile kosuya katilan ve tatminkar form durumu ile DEEP LOVE-2- ve bu kez cok daha etkili bir kosu cikartmasini bekledigim FREE POWER-4- daha sonra sans verdigim isimler olup, CRACKER BABY-1- ve SHANGAIS GIRL-8- cok iyi durumlari ile kazanirdaki yerlerini alacaklar.Son kosulari fena olmayan ve kantarmaya aliskin olan ELAZIG GUZELI-5- bombam

2.ayak: Bu rakiplerinden daha etkili ve kumas bir safkan olduguna inandigim LUXEMBURG-3- son kosulari ile kazanacak kivama geldigini gosterdi, bankom!

3.ayak: GONULKIRMAZ-1- muthis bir form tutu, seriye baglayan safkani karsima almayi uygun bulmuyorum, etkili olabilecek rakiplerin varligina karsin uyumlu binicisi ile bir kez daha demesini bekledigim sezonun flash kisragi zorlu program uzerindeki ikinci bankom!

4.ayak: Yukaridan ilk dort ayrimsiz yazilmali,kumcu NASUHOGLU-8- olmazsa olmazim, bu isimlere geride kalan tum safkanlar eslik edebilir.

5.ayak:  BAYSEMIH-1- ve UCANAHMET-8- ikilisine oncelikli sansi tanidigim kosuda bu ikilinin mucadelesine tatminkar performanslari ile KOSTAHA-7-, GECE KUSU-4-,CERKEZRAMO-2- ve HABERLI-9- katilmaya calisacak.

6.ayak: BLACK WASP-2- muthis bir safkan, cok iyi durumdaki CHICAGO-3- etkili kosacak olup, SIDELI-8- sonlarda kanat takabilir,ihtiyar kurt LEGEND RING-4-, ekuri avantaji ile PARLAN-6- ve sagi solu belli olmayan VELIAHT-1- burayi kapatirlar.

1.ayak: 6-9-2-4-1-8-5

2.ayak: 3 LUXEMBURG

3.ayak: 1 GONULKIRMAZ

4.ayak: 1-4-3-2-8//9-5-7-6

5.ayak: 1-8-7-4-2-9

6.ayak: 2-3-8//4-6-1

Tutar: 37,8//136 tl

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba

Mehmet28
Üye

bol şans binba

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

Tsk hocam bol şans

Bombaci
Üye

Bol şans

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.