16 MART 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Herkesin şansını denemesi gereken bir gün gibi gördüğüm programda Bol şanslar. Mesafeyi yadırgamadığı taktirde ilk şansı (11) numaralı ANFIELD a veriyorum. (1) numaralı CRACKER BABY yi beğeniyorum önde boş kalırsa sonlarda ecel terleri döktürebilir. (4) numaralı FREE POWER yine form durumunu beğendiğim bir diğer safkan olup (5) numaralı ELAZIĞ GÜZELİ yine etkili bir yarış çıkarabilecek bir dişer isim olarak görüyorum. Aldığı birincilikten sonra yaklaşık 2 ay ara vermesi safkanın muhtamel bir tedaviden çıktığının göstergesi olsada ikinci yarışında aldığı birincilikle aldığı 46 handikap puanı safkanın İyi bir birincilik aldığının en önemli göstergesi. Buna rağmen işini şansa bırakmak istemeyen oyuncular (7) numaralı TOLDA ya şans vermeli diye düşünüyorum.

2.ayak: İstanbul’dan sonra şansını üçüncü defa Kocaeli’nde deneyecek olan (3) numaralı LUXENBURG un sınıfı bence burada ki rakiplerinin üzerinde ağır kilosuna rağmen ilk safkanım. Sorunlarından kurtulduğu belli olan (5) numaralı YEŞİLLİ BEY ve yine ağır kilosuna rağmen etkili kısa sprinti ile (2) numaralı BLACK ADLER ilk rakip gördüğüm isimler olup ayağına seri safkan (6) SKY MASTER yine etkili olabilecek bir başka isimdir. (7) numaralı ROYAL STORY ve (10) numaralı MEGAS’ı siklet avantajını kullanabilecek yetenekte safkanlar olarak görüyorum.

3.ayak: Son derece kritik ve karışık bir yarış. Ayrıca diyebilirim ki tutmadığım hiçbir safkan Yok. Burayı kalabalık geçip son ayağa yatabilirim de ki bu programa bakıldığı zaman yapılabilecek en akıllıca hamle gibi duruyor. Ancak son yarışında yarışın başından sonuna kadar başına gelmedik kalmayan ve ayrıca istediği yeri bir türlü tutamayan (4) numaralı SARIEFE yi bu yarışta özellikle değerlendirmek istiyorum. KOCAELİ ile hiç işi olmayan Ayhan Kurşun’un özellikle bu safkan ve tek yarış için Kocaeli’ne geldiğini de düşündüğüm zaman riske atmamak için bir sebep göremiyorum. Çok risklide olsa sonlarda gruba hakim olmasını beklediğim (4) numaralı SARIEFE BANKOMDUR.

4.ayak: Son iki yarışında mesafeye bakmaksızın ikinci gelmesinin haricinde de ben safkanın burada en dinç ve sağlıklı safkan olduğunu düşünüyorum (1) numaralı ARZAK ilk safkanım.

5.ayak: İstanbul’dan sonra Kocaeli’nde çıktığı ilk yarışında iyi bir performans ortaya koyup ikinci gelen safkan burada bence birincilik için piste çıkıyor. (9) numaralı HABERLİ ilk safkanım.

6.ayak: Kaliteli ve grup son derece müsahit ancak bir o kadar da mesafe bu safkan için bana kritik gibi geliyor. Dolayısı ile yarın programın kalesi çıkacak olsada ben safkanı yıkmayı mesafeyi görür görmez kafaya koymuştum. (2) numaralı BLACK WASP ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 11-1-4-5-7

2.ayak: 3-5-2-6-7-10

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 1-4-3-8-7-5

5.ayak: 9-2

6.ayak: 2-3-1-5-8-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
skr005
Üye
skr005

Abicim tahminlerin yine her zamanki gibi bomba.severek takip ediyorum.2.ayakta 8-desalatoru yazmanı tavsiye ederim yerin varsa.onun dışında cerkezramo ve kostahadan çok etkili olmalarını bekliyorum.bakalim şans bizimle olsun

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mine
Üye
Mine

Bu oyunun adaleti yok black adler masallah sanki 62 degilde 50 kilo bir önceki yarışı 52 kilo aynı grup