16 KASIM 2019 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Ankara yarış sezonunun son gününde tüm at sahibi ve ilgililerini verdikleri emekler için buradan tebrik eder; acısıyla,tatlısıyla koca bir sezonu geride bırakmanın vermiş olduğu tatlı hüznün, gelecek yeni sezonla birlikte mutluluğa dönüşmesini dilerim.Umarım herkes için arzuladıkları bir sezon geride kalmıştır.

Kapanış gününde genellikle az atlı sayılabilecek bir program var.Bazı isimler ön plana çıksa da, birbirine denk gruplarda dikkat etmekte fayda var.

1.KOŞU: Sürekli iyi koşmasına rağmen, bir türlü potayı önde geçemeyen 3 BABA YAVUZ, usta pilotunun deklare olmasıyla koşunun en şanslı ismi konumuna geldi.Hayatının ilk koşusunu çim pistte koşup 5. olduktan sonra, koşmuş olduğu diğer yarışlarını kum pistte tercihleyen 2 AYBET, kum pistte yaptığı başarılı yarışlarının ardından bu kez A.Çelik ile çim pistte şanslı gördüğüm bir diğer isimdir.Gruba denk performansıyla 5 İKİ DEMİRKIR, son yarışından bir önceki startında iyi bir 3.lük çıkarmayı başaran 7 YIĞMATEPE, yaptığı takı değişikliğyle birlikte bu yarışta da kollanmalıdır.Bu yarışla birlikte yarış hayatı başlayan 1 ARABIAN PRINCE tatminkar çalışmalarıyla sürprizde değerlendirilmelidir.

2.KOŞU: Son kazandığı yarışındaki performansını göstermesi halinde çok şanslı olacağını düşündüğüm 5 AEGEANS DREAM koşunun önde gelen safkanıdır.Kazandığı koşularda ne denli iyi durumda olduğunu gösteren 1 KASALINA ve İstanbul’dan formda gelen 4 MAGNUS favorinin sert rakipleridir.

3.KOŞU: 1500 M Kum pist KV-6 yarışta, bana göre gruptan üstün bir safkan olan; ancak tam olarak gerçek performansını gösteremediğini düşündüğüm 2 ÖMER IN MY HEART, bugün KG çıkarılıp, DB takılarak koşturulacak.Performansı bazıları için soru işareti olabilir; fakat ben bu hamlenin safkana olumlu etki edeceğini düşünerek, çok daha iyi koşmasını beklediğim bu ismin kazanmasını bekliyorum.

4.KOŞU: Günün zor mücadelesinde yakaladığı güzel formuyla 2 CANIM ÇİDEM öncelikle kuponlarda bulunmalıdır.Eli kulağında 4 ÖZPAR ile sevdiği pist ve mesafede 1 BİRKASIM en sert rakipleri olacaktır.6 ILDIR ESİNTİSİ,8 TEMİZKAAN ve 3 İDEALİST koşunun sürpriz isimleridir.

5.KOŞU: Önde istediği tempoyu kuracağını düşündüğüm 2 MADENCİ, sert rakiplerinden sonra koşacağı bu yarışta oldukça şanslı gördüğüm isim olup, kuponlara risk edilebilir.Bir türlü kazanmayı başaramasa da, bu rakiplerinin yanında her zaman söz sahibi olabilecek kapasitedeki 8 PEARL GEM ikinci şans vereceğim isimdir.H.Karataş tercihiyle şansını arttıran 6 STORM BLACK kuponların olmazsa olmaz isimlerindendir.Mesafenin uzaması kendisine dezavanataj olsa da, yarışı kısaltabilirse şanslı olabileceğini düşündüğüm 1 DUBLIN uygun rakiplerinin yanında ihmale gelmez. 4 NOBEL PRINCESS,7 TORPEDO, 5 IRON HEEL ve 3 SPARROW HAWK yeri olanların sırasıyla tercihlemesi gereken safkanlardır.

6.KOŞU: Süratli isimlerin öne geleceği koşuda, ön grubun hemen arkasında bekleyip düzlükte yapacağı güçlü ataklarla birkez daha kazanmasını beklediğim 2 BİROLAĞA bugün güvendiğim isim olup, tek önereceğim safkandır.

ANKARA 1. ALTILI GANYAN

1.A: 3-2-5-7-1
2.A: 5-1-4
3.A: 2
4.A: 2-4-1-6-8-3
5.A: 2 // 8-6-1-4-7-5-3
6.A: 2

TUTAR: 5.60 TL – 44.80 TL

7.KOŞU: Kum piste çıktığı günden beri oldukça farklılaşan ve koştukça üzerine koymaya başladığını gördüğüm 3 BERDAR bugünde kazanarak serisini sürdürmeye çok yakın olup, benim de risk severler için tek önerimdir.Bana göre tek rakibi 4 VALENTE olur.

8.KOŞU: Son yarışlarındaki performanslarına göre 3 GİRAYER ve 1 BÜŞRETTİN BEY koşunun ortak favorileridir.Bu defa etkili binicisiyle şansı artan 2 ÇILGIN EJDER ve son yarışını tabela dibinde bitiren 8 SİVASLIKIZI da koşuda iddialı olmaya çalışacaklardır.

9.KOŞU: İstanbul’da katıldığı son yarışını galop niyetine koşan 1 BAĞLAM uygun grupta favori olmayı hakediyor.Uzun zamandır kazanamasa da, bunu başaracağı bir grup bulan 4 ŞERİFE ABLA ve güzel bir çıkış yakalayan 2 ZORMÜZEYYEN favorinin öncelikli rakipleridir.6 ARAYEKYİ,3 ŞEKERSULTAN ve 7 ANAKUCAĞI diğer ihtimaller.Hepinize bol şans dilerim…

ANKARA 2. ALTILI GANYAN

1.A: 2-4-1-6-8-3
2.A: 2
3.A: 2
4.A: 3 // 4
5.A: 3-1-2-8
6.A: 1-4-2-6-3-7

TUTAR: 10.08 TL -20.16 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
RISING

Bol şanslar velocivenom..

aynasiz10

Bol şanslar diliyorum

legrunt

Bol şanslar Velo :)

RISING

İlk Ayakta sonlarda yüklenecek Canım Çidem,Özpar,Temizkaan üçlüsünü daha önde görüyorum.
İkinci ayakta Madenci son zamanlarda ilk kez bu kadar uygun grupta koşuyor,kazanma ihtimali fazla.Uzun mesafeye yatkın Storm Black rakibi.
Üçüncü ayak numara götürecek isimlerin çokluğu Birolağa’ya yarıyor.
Dördüncü ayak Berdar’ın çıkıp numarayı alıp potaya kadar dayanmasını bekliyorum.
Beşinci ayak Büşrettin Bey,Çılgın Ejder,Girayer ayrımsız kazanma şansı olan isimler. Kafkas Doğanı sürpriz.
Son ayak birkaç ismi dışarda bırakmaktansa hepsi demeyi yeğliyorum:)

ANKARA 2. ALTILI

1-) 2,4,8
2-) 2,6
3-) 2
4-) 3
5-) 1,2,3,5
6-) Hepsi

Herkese bol şanslar.

legrunt

Bol şanslar Rising :)

admin

Bol şanslar

RISING

Size de bol şanslar dilerim admin:)

legrunt

Ankara 1

1. Ayak : 3
2. Ayak : 5
3. Ayak : 6
4. Ayak : 1,2,6,8
5 Ayak: 1,2
6. Ayak : 2,3,7

8 misli 13,44₺

Bol şanslar :)

RISING

Sana da bol şanslar legrunt:)

admin

Bol şanslar

admin

Bol şanslar Velo

legrunt

Ankara 2

1. Ayak : 1,2,3,8
2. Ayak : 1,2
3. Ayak : 1,2,3;7
4. Ayak : 1,3,4,6
5. Ayak : 8
6. Ayak : 4

Bol şanslar

Buca06

15 Kasım 2019 Cuma günkü İstanbul ikinci altılı ganyan kuponumun 5’te kalarak büyük sayılabilecek bir ikramiyeyi kıl payı kaçırmamdan dolayı samimi, güzel duygu ve düşüncelerini benimle paylaşan maxfear, baranovici, island17, VELECIVENOM ile empati yaparak benim heyecanımı paylaşan diğer tüm sayfa emekçileri ve tahmincilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum, sağolun varolun. Nasip değilmiş diyerek bundan sonraki oyunlarımızda herkese bol şans diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

admin

Geçmiş olsun Buca, 3 tekle şahane bir oyun kurup bu ikramiyeyi kacirman üzücü. Daha iyisini yakın zamanda alırsın umarım.

RISING

Evet geçmiş olsun, harika bir kupon olmuş, insan üzülmeden edemiyor..umarım daha büyüklerini bulursun Buca06

legrunt

Çok üzüldüm kardeşim. Darısı daha iyilerine inşallah🍀

Buca06

Sevgili admin, RISING, legrunt teşekkürler, bol şanslar.

butik55

ANKARA 1
3 TEK
3,4
2 tek
1,8,2,4,6
Hepsi
Hepsi
Bol şanslar

Recep Yarsaş

ANKARADA SEZONUN SON GÜNİ GÜZEL YARIŞ OLACAK
İKİNCİ ALTILI
2
H
2
H
1 3 8
7
BOL ŞANSLAR

baranovici

Cümleten bol şans herkese..
ANKARA 2.ALTILI

1.Ayak:ÖZYEL**İDEALİST**ÖZPAR**BİR KASIM

2.Ayak:PEARL GEM**IRON HELL**NOBEL PRİNCESS**VİCTORY CRY

3.Ayak:THE PERFECT SHOW**ARDAŞAH**BİROL AGA**LORD OF GAME**ZALDIR

4.Ayak:AMBUSHER**SHORTY**VALENTE

5.Ayak:BÜŞRETTİN BEY

6.Ayak:BAGLAM

Kupon bedeli:18.80 tl