16 KASIM 2015 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Uzun süredir üzerimizde kara bulutlar dolaşıyor diyebilirim. Eskiden hergün tahmin verebildiğim için takibimde çok iyi oluyordu. Aslında takibi kaçırmamak için çoğu yarışı tekrar tekrar izliyorum ama nafile ki bunu da hava şartlarına bağlıyorum. Havanın soğukluğu kum veya çim pistin sürekli değişken olması bir önce ki yarışında yumuşak çimde rahat kazanıp öbür yarışında normale dönen çimde tabela bile yapamayan safkanları da gördük. Bugün hem kendi hem de site üzerinde ki kara bulutları temennim o ki bu tahminle dağıtacağım. Hedef yaptım bu programı diyebilirim şimdiden bol şanslar.

1- Ayak Ön plana çıkardığım kısa mesafede böyle gruplarda iş yapabilecek 2 potansiyelli safkan bulunmakta. Bunlardan biri (10) SEVEN SISTERS safkan ilk zamanlar startta çok oyalanıp yarışa adaptasyon sorunu yaşıyordu lakin bu problemi çözüldü. Son koşularına bakacak olursak da stili rakiplerinden sert cevaplar aldığı için yarışa tutunamayan safkan startla birlikte liderliği alırsa son düzlükte ki dirençliğinin kolay kolay kırılacağını düşünmüyorum. Bu safkan düşündüğümü yapamaz ise (8) COŞANMERİÇ var. Grubun en seri isimleri arasında yer alan safkan SEVEN SISTERS’ın yapamayacak olduğu koşuyu yapabilir. Bu safkanlardan sonra son performansını mükemmel bulduğum yarışı ortalarda kabullenecek olan (9) YÖRÜKBEYİ ve sert gruplardan sonra uygun grupta koşacak olan (2) BALIKLIOVALI ön planda tuttuğum isimler. Sonrasında ise sürpriz bir sonuç çıkmasına beklediğim koşuda sırası ile (12) URFAKAPILI, (5) PRİŞTİNELİ, (6) İBİN, (3) HERGELE, (1) BAŞHEKİM ve (4) PORSUKBEYİ yazacağım.

2. Ayak Tam istediği şartlarda koşacak olan süratli tempo yarışlarında mükemmel koşular çıkartan alışık olduğu binicisiyle çoğu formsuz rakibinin arasında parlayan (2) MELODİ bir aksilik olmadığı takdirde kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

3. Ayak Aslında gruba baktığımızda çok farklı görünen son yarışında rakibinin form patlaması yapması sonucu 2.likle yetinen bugün istikrarlı jokeyiyle koşacak olan (5) HALİSBEY koşuyu kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

4. Ayak Günün zorlu ve denk mücadelesinde zorlu bulduğum koşuda HEPSİ diyerek rahat bir koşu izlemek istiyorum.

5. Ayak Çok çekimser kaldığım koşulardan biri olan bu maiden mücadelede son yarışında yarışı gerilerde takip etmesinden dolayı yetersiz kalan o gün yarışı bitirmesine rağmen elinde sermayesi fazlasıyla bulunan bugün tecrübeli jokeyiyle start alacak olan (10) WILD FLOWER favorimdir. Bu safkana tek rakip yazacağım o da bu mesafe de sürekli başarı içerisinde olan (1) AKYAZILI DİLA olacak.

6. Ayak Son yarışlarıyla formunu mükemmel bulduğum (9) FLAME GIRL zorlu koşuda ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana rakip olarak (10) CELOSH, (3) CRASSUS, (7) CHARMING STORM, (14) WHITE CORAL, (4) WON CALM ve (8) PERFECTUS yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 10,8,9,2,12,5,6,3,1,4

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 10,1

6. Ayak : 9 TEK / 10,3,7,14,4,8

ŞABLON TUTARI : Küçük şablon 9,60 TL Büyük şablon ise 67,20 TL’dir. Bol şanslar dilerim. 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Karabulut demeyelim de ölü toprağı var sanki. Ziyaretçi sayısında değişiklik yok aksine artış var. Yani takipçileriniz hala sizleri izliyor.

Herkese bol şanslar dilerim.

HAFİYE. 48.

Selam by creed çok bol şanslar
Sizin tahminlerinizi özlüyoruz bizleri
Tahminlerinizden mahrum bırakmayın
Lütfen teşekkür ederiz çok başarılar
Ve güzel şanslar diliyorum hoşkalın
Hoşcakalın

HAFİYE. 48.

selam sayın admin aynen katılıyorum
Fikrinize herkes by creed i merak edip
Özlüyor ve daha sık tahmin vermesini
İstiyor bu arada ertan beyde ara sıra
Tahmin veriyor onuda daha sık görmek
İstiyoruz banko tahminler ailesinde
Teşekkürler herkese başarılar güzel
İnsanlara iyi tahminler tüm yorumculara

admin

Vakit buldukça tahmin yazıyorlar, size de bol şanslar.

HAFİYE. 48.

teşekkür ederim sayın admin
Tüm banko tahminler ailesine çok
Güzel şanslar ve güzel çalışmalar
Diliyorum

sting

By creed ve diğer arkadaşlar.sizleri her gün takip ediyorum.verdiğiniz sablonu aynen oynamasamda fikir sahibi oluyorum.bugün mesela melodi ve gücü kızını yazacaktır melodi tekim oldu.halisbeyi yikicaktim belli değil henüz.birde ilk ayakta başhekimi tek tutuyorum farklı bi at bence.bol sanslar

George Thomas

Öncelikle Emeğine sağlık dostum. Bol şanslar. Son ayakta EMİKA ve KİNG BYZAS a büyük sablonda dahi yer vermemişsin. Gözden mi kaçtı yoksa hiç tutmuyor musun?

ozan

Bol Şanslar Credd. Buda Benim Şablonum….

1.AYAK= 5-4-10-6-2-9
2.AYAK= 8-11-1-7-12-2
3.AYAK= 5 TEK.
4.AYAK= 8-4-2
5.AYAK= 9-1-2-7-10-3-5
6.AYAK= 9 TEK.

Kupon Tutarı= 52.tl
Bol Şanslar Dilerim.
Ozan944.

yilmaz

1 haftadir sizi ytakip ediyorum etmeyede devam edecm illaki olcak:)))

Ilhan

Herşey kısmet ama olcak

Adrian

Başarılar Bycreed kardeşim..

Kocaeli

1.) 4-6-9-2-1-8-3-10-12 ///
2.) 2-5-4-1-8-3
3.) HALİSBEY(5)
4.) 2-4-6-5-8 ///
5.) WILD FLOWER(10) ///
6.) FLAME GIRL(9)

George Thomas

Teşekkür ederim ilgine. Bol şanslar..

gokhangol

Tabelada 2 yi tek görüyorum

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x