Ana Sayfa / Tahminler / 16 KASIM 2015 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

16 KASIM 2015 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Uzun süredir üzerimizde kara bulutlar dolaşıyor diyebilirim. Eskiden hergün tahmin verebildiğim için takibimde çok iyi oluyordu. Aslında takibi kaçırmamak için çoğu yarışı tekrar tekrar izliyorum ama nafile ki bunu da hava şartlarına bağlıyorum. Havanın soğukluğu kum veya çim pistin sürekli değişken olması bir önce ki yarışında yumuşak çimde rahat kazanıp öbür yarışında normale dönen çimde tabela bile yapamayan safkanları da gördük. Bugün hem kendi hem de site üzerinde ki kara bulutları temennim o ki bu tahminle dağıtacağım. Hedef yaptım bu programı diyebilirim şimdiden bol şanslar.

1- Ayak Ön plana çıkardığım kısa mesafede böyle gruplarda iş yapabilecek 2 potansiyelli safkan bulunmakta. Bunlardan biri (10) SEVEN SISTERS safkan ilk zamanlar startta çok oyalanıp yarışa adaptasyon sorunu yaşıyordu lakin bu problemi çözüldü. Son koşularına bakacak olursak da stili rakiplerinden sert cevaplar aldığı için yarışa tutunamayan safkan startla birlikte liderliği alırsa son düzlükte ki dirençliğinin kolay kolay kırılacağını düşünmüyorum. Bu safkan düşündüğümü yapamaz ise (8) COŞANMERİÇ var. Grubun en seri isimleri arasında yer alan safkan SEVEN SISTERS'ın yapamayacak olduğu koşuyu yapabilir. Bu safkanlardan sonra son performansını mükemmel bulduğum yarışı ortalarda kabullenecek olan (9) YÖRÜKBEYİ ve sert gruplardan sonra uygun grupta koşacak olan (2) BALIKLIOVALI ön planda tuttuğum isimler. Sonrasında ise sürpriz bir sonuç çıkmasına beklediğim koşuda sırası ile (12) URFAKAPILI, (5) PRİŞTİNELİ, (6) İBİN, (3) HERGELE, (1) BAŞHEKİM ve (4) PORSUKBEYİ yazacağım.

2. Ayak Tam istediği şartlarda koşacak olan süratli tempo yarışlarında mükemmel koşular çıkartan alışık olduğu binicisiyle çoğu formsuz rakibinin arasında parlayan (2) MELODİ bir aksilik olmadığı takdirde kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

3. Ayak Aslında gruba baktığımızda çok farklı görünen son yarışında rakibinin form patlaması yapması sonucu 2.likle yetinen bugün istikrarlı jokeyiyle koşacak olan (5) HALİSBEY koşuyu kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

4. Ayak Günün zorlu ve denk mücadelesinde zorlu bulduğum koşuda HEPSİ diyerek rahat bir koşu izlemek istiyorum.

5. Ayak Çok çekimser kaldığım koşulardan biri olan bu maiden mücadelede son yarışında yarışı gerilerde takip etmesinden dolayı yetersiz kalan o gün yarışı bitirmesine rağmen elinde sermayesi fazlasıyla bulunan bugün tecrübeli jokeyiyle start alacak olan (10) WILD FLOWER favorimdir. Bu safkana tek rakip yazacağım o da bu mesafe de sürekli başarı içerisinde olan (1) AKYAZILI DİLA olacak.

6. Ayak Son yarışlarıyla formunu mükemmel bulduğum (9) FLAME GIRL zorlu koşuda ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana rakip olarak (10) CELOSH, (3) CRASSUS, (7) CHARMING STORM, (14) WHITE CORAL, (4) WON CALM ve (8) PERFECTUS yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 10,8,9,2,12,5,6,3,1,4

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 10,1

6. Ayak : 9 TEK / 10,3,7,14,4,8

ŞABLON TUTARI : Küçük şablon 9,60 TL Büyük şablon ise 67,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim. 

Hakkında Bycreed

Bycreed

18 yorum

 1. Karabulut demeyelim de ölü toprağı var sanki. Ziyaretçi sayısında değişiklik yok aksine artış var. Yani takipçileriniz hala sizleri izliyor.

  Herkese bol şanslar dilerim.

 2. Selam by creed çok bol şanslar
  Sizin tahminlerinizi özlüyoruz bizleri
  Tahminlerinizden mahrum bırakmayın
  Lütfen teşekkür ederiz çok başarılar
  Ve güzel şanslar diliyorum hoşkalın
  Hoşcakalın

  • Bycreed

   Teşekkür ederim vakit buldukça paylaşım yapmaya devam edeceğim iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

 3. selam sayın admin aynen katılıyorum
  Fikrinize herkes by creed i merak edip
  Özlüyor ve daha sık tahmin vermesini
  İstiyor bu arada ertan beyde ara sıra
  Tahmin veriyor onuda daha sık görmek
  İstiyoruz banko tahminler ailesinde
  Teşekkürler herkese başarılar güzel
  İnsanlara iyi tahminler tüm yorumculara

 4. teşekkür ederim sayın admin
  Tüm banko tahminler ailesine çok
  Güzel şanslar ve güzel çalışmalar
  Diliyorum

 5. By creed ve diğer arkadaşlar.sizleri her gün takip ediyorum.verdiğiniz sablonu aynen oynamasamda fikir sahibi oluyorum.bugün mesela melodi ve gücü kızını yazacaktır melodi tekim oldu.halisbeyi yikicaktim belli değil henüz.birde ilk ayakta başhekimi tek tutuyorum farklı bi at bence.bol sanslar

 6. Öncelikle Emeğine sağlık dostum. Bol şanslar. Son ayakta EMİKA ve KİNG BYZAS a büyük sablonda dahi yer vermemişsin. Gözden mi kaçtı yoksa hiç tutmuyor musun?

  • Bycreed

   Açıkça sı EMİKA çalışmalarında çok tatminkar bulmadım KING BYZAS biraz daha yarış görsün diyorum.

 7. Bol Şanslar Credd. Buda Benim Şablonum….

  1.AYAK= 5-4-10-6-2-9
  2.AYAK= 8-11-1-7-12-2
  3.AYAK= 5 TEK.
  4.AYAK= 8-4-2
  5.AYAK= 9-1-2-7-10-3-5
  6.AYAK= 9 TEK.

  Kupon Tutarı= 52.tl
  Bol Şanslar Dilerim.
  Ozan944.

 8. 1 haftadir sizi ytakip ediyorum etmeyede devam edecm illaki olcak:)))

 9. Adrian

  Başarılar Bycreed kardeşim..

  Kocaeli

  1.) 4-6-9-2-1-8-3-10-12 ///
  2.) 2-5-4-1-8-3
  3.) HALİSBEY(5)
  4.) 2-4-6-5-8 ///
  5.) WILD FLOWER(10) ///
  6.) FLAME GIRL(9)

 10. Teşekkür ederim ilgine. Bol şanslar..

 11. Tabelada 2 yi tek görüyorum

Bir Cevap Yazın