16 HAZİRAN 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Oldukça süratli geçmesi muhtemel yarışta son yarışına inanmadığım (2) numaralı BLUE VICTORY ilk safkanım olacak. İlk 2-3 ü bırakmadığı taktirde son düzlüğe 1-2 dönmesi muhtemel (5) MAKAMBO ilk rakip. Bu iki safkanın son 50 metre de eksik kalıp teslim olması halinde ise durum biraz karışık gibi. Dolayısı ile ilk ayağı az atla riske etmek isteyenler bu iki safkanı deneyebilir. Sentetik pisti yadırgamadığı taktirde geriye kalan rakiplerinden daha güçlü olduğuna inandığım (3) numaralı INDIAN MOST son şans vereceğim isimdir.

2.ayak: Safkan 3 yaşında ilk defa piste çıktığında bir çok okurun hatırlayacağı gibi ilgililerinin hedefinin kupalı koşular olduğu ve Grup koşularını hedef yaptıklarını dile getirmiştim. Safkan ilk G3 koşusunu geçtiğimiz ay kazandı. Bu yarışta da abilerinin önün de göstereceği performansımın merak ediyorum. (10) numaralı BENHALİL ilk safkanım olup rakipleri şablonum da olacaktır.

3.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim Hepsi

4.ayak: (2) GAZIBORA KHAN – (3) BLAZE TO WIN arasın da görünen mücadele de süpriz safkanım (5) DEPOSTORY olacak

5.ayak: Son derece yetenekli olmasına rağmen istenileni veremiyor. Açıkça söylemem gerekir ise agf de yüzde 60 olsa bile risktir. Ve bu yarışta bir çok yarış severin bu safkanı riske edeceğine inanmıyorum. Ancak benim için günün TEK’i bu ayakta olacak (9) numaralı YETİM AHMET riskli de olsa BANKOMDUR.

6.ayak: (6) RED TIDE ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-5-3

2.ayak: 10-7-5-1

3.ayak: HEPSİ

4.ayak: 2-3-5

5.ayak: 9 tek

6.ayak: 6-3-2-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Random

Daha sık yorum yaparsan sevinirim bombacı bol şans

Adrian

bol şans bombacı

Altin çekiç

Ist altılısı
2 3 8 11
2 5 6 7 10 11 12
1 2 3 11 12 14 15
2
2 3 5 9
2
herkese bol sanslar arkadaslar

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x