Ana Sayfa / Tahminler / 16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
izmir altili tahminleri

16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: Günün ilk ayağında Adile Teyze gibi başarılı safkanlarımızdan birinin yavrusu (5) PREDESTINATION gerek ilk koşusu gerek çalışmalarınca ön plana çıkan ilk isimdir. Yine ilk yarışında Predestination’a yakın bir derece elde etmiş olan ve çalışmaları iyi olan (8) RUN FOR ÖZGECAN ikinci şanslı isimdir. Rakipleri tatminkar çalışmalarıyla (6) CHOCOLAT NOIR (3) BOSFORATA ve (7) PRINCES DI’dir

2.AYAK: Son yarışını kazanan (1) FOR THE REST ve aynı grupta ard arda gelen safkanlar (6) FESTİVALE ve (11) ZORDERİN en sert rakipleri olup kum performansı fena olmayan (4) I NEED A HERO ve zaman zaman ters yarışlar çıkarabilen (10) HASAN BABA değerlendirilebilecek diğer isimlerdir.

3.AYAK: (8) FETHİYE üst üste başarılı yarışlar sergilediği zaman, ardından başarısını yarış kazanarak taçlandıran bir safkan. Bu yarış olmasa bile diğer yarışında mutlaka kazanacaktır. Ben risk alarak formda safkanı BANKO öneriyorum.

4. AYAK: ilk iki yarışında güzel birincilikler elde eden ve formunu koruyan (1)AĞAPERSEN güzel görüntüsüyle dikkatleri çekiyor. Formda safkan tekrar kazanacaktır. BANKO

5. AYAK: Gruptaki safkanlardan daha iyi olduğunu düşündüğüm (1) HARDRİDGE bence yine kazanacaktır. Ancak macera aramaya gerek yok zaten iki tek yazdım ve bu ayakta sürpriz arayacağım. Daha önce bu safkanı geçme başarısı gösteren (2) BABİ en yakın rakbidir. Kumdaki kalitesini gösteren (3) RİDE HİGH, (6) DAYS OF THUNDER, (5) OLIVE KING ve (4) FLY CAT daha sonra önereceğim ihtimallerdir.

6. AYAK: Son yarışını dikkate almamak gereken ve çim performansını beğendiğim (13) GÜLERCE ilk şansa sahiptir. (1) BAYKETENCİ ve (4) ZAİSALAM çimdeki performanslarıyla Gülerceye’ rakip olacak isimlerdir. Son koşusunda başarılı performansıyla sert grupta 4. olan (16) DOĞUBEYLİM sürprizde önereceğim isimdir.

Altılı Kuponum

5.8.6.3.7

1.6.11.4.10

8

1

1.2.3.6.5.4

13.1.4.16

Kupon Bedeli: 36tl

admin
Yönetici

Bol şanslar

Kuponsuz olmuş tahmin.

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Ilk defa oynicam haydi bol şanslar 😊

admin
Yönetici

Hoş geldin ama mümkünse hiç defa oynama ile kal. Kimse memnun değil durumlardan.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar….

Savasci
Üye
Savasci

Kubi (1)AĞAPERSEN tek atmasanda yanına 4.İbibik eklesen sanki daha iyi olur gibi naçizane fikrim….ibibik daha yakın gibi duruyor tabelaya..

Savasci
Üye
Savasci

Tamam o zaman yarın senin tekine güveniyorum….Hadi hayırlısı…

hakan
Ziyaretçi
hakan

Selam ağzına sağlık çok güzel yorumlarınız

Ali
Ziyaretçi
Ali

Kafada eküri 4-5, ikisinide yazmışsın bilginiz olsun..

murat 1955
Ziyaretçi
murat 1955

1)5*7*8. 2)3*7*8*9*13. 3)5″6″8″9. 4) 4. 5)5*1*4*8*10. 6)13*4. Bol şanslar

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.