ankara altili tahminleri bombaci

16 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: ilk yarışında kumda adeta Tanrım nereden sevdim bu zalimi? İsimli şarkıyı söyleyerek ızdırap çeken (3) PERFECT WOLF çıkacağı ilk çim yarışında adından söz ettirmeli diye düşünüyorum. Üst üste 3 ve 9 Eylül’de 1000 i / 1.02 rahat galoplar yapınca Özcan tarafından kendisine son defa şans verildiğine inandığım (4) TAMİD benimde ikinci şans verdiğim isimdir. Biraz daha sabırlı bekleme ile son 200 de kendisine nefes aldırılırsa bunun karşılığını vereceğine inandığım (8) FEVERAN üçüncü şans verdiğim isimdir. Son iki yarışında 4. görünmesine rağmen birinci ile arasında 1 boy fark olan (6) AYBÜKE dördüncü şans verdiğim isimdir. İlk iki yarışında da 1200 koşan safkan mesafenin uzaması ile birlikte bence avantajlı konuma geçti. (10) SİELA son şans verdiğim isimdir.

2.koşu: Günün en zevkli olmaya aday yarışlarından bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Startla birlikte (4) MISS MELODY nin kısa bir mücadeleden sonra liderliği alacağını düşündüğüm yarışta hemen arkasında (2) DÜLDÜRBİR olacaktır. Bu iki Safkanın dışında (5) FLYING BIRD ve içinde de (6) FOREVER HERE yer tutacak en geride de (3) MADEMOISELLE bekleyecektir diye tahmin ediyorum. Bu şekilde son düzlüğe dönüleceğini tahmin ettiğim yarışta son düzlük atakları yarışın birincisini belirleyecektir. Mesafenin 1200 olması ile birlikte kesinlikle ilk sırada şans vereceğim (4) MISS MELODY çok iyi bir alternatif tek adayımdır. En azından huyunu suyunu bildiğim safkanın bu yarışı versede kafa burun vereceğine alternatif tek olarakta bu kadar karışık görünen yarışta değerlendirilebileceğine inanıyorum. Zaman ve mesafe kaybetmekten nefret eden Kocakaya idaresinde ki (6) FOREVER HERE İç kulvar avantajı ile bariyer dibine yapışacak ve pilotu tarafından teşvik manyağı yapılacaktır bu safkan ikinci sırada olmayı hak ediyor. Bu iki safkanı birden dışarıdan avlamaya gidecek olan safkan da bence (5) numaralı FLYING BIRD dür.

3.koşu: Birçok okur safkanı görür görmez yine tek vereceğimi anlamıştır diye tahmin ediyorum. Vermiş olduğu sekiz aylık aradan sonra safkan bir yarış görünce hemen ardından 24 Ağustos’ta AMIGRA önünde safkanı tek verdim. Safkan ikinci oldu sonrasında daha zor bir yarışta safkanı bu defa ERENEFENDİ önünde bir kez daha tek verim bu defa üçüncü oldu. Şimdi geldi sıra üçüncü ve son defa yine tek denemeye. Her geçen yarışta biraz saha hazır duruma gelen safkan son yarışında burada ki (1) GALOP TO WEST e geçildi. Dolayısı ile bu benim için daha iyi kısalan mesafede tek denemek cesaret isteyecektir. Ayrıca son derece formda (3) FANAA ve uzunda daha iş yapacak olan (4) APİKO DORA var. Buda yetmez yedili ganyanın ilk ayağını bu safkanı tek oturtursam eğer bir sonra ki ayakta da tek olacak safkan var müthiş birşey olur. Zaten geriye isminden bahsetmediğim birtek (2) GÜRSOY kaldı risklide olsa son defa BANKOMDUR.

4.koşu: Türkiye’nin TEK’i çıkacak biliyorum ama inancım geleceği yönünde ve bu tek üç şablonumu da devirebilir. Genelde profesyonel bir tahmincinin yapmayacağı birşey ancak program anlamında yani şablon anlamında bize çok ciddi nefes aldıracak ve şablonu büyütmek isteyen okurlara fırsat verecektir. Yine handikap olarak birbirine yakın görünen ve tüm safkanların formda göründüğü yarışta olsa safkanın kalitesini bilen her tahminci bu safkanı tek verecek ve dolayısı ile uzak ara AGF olacaktır diye düşünüyorum. Son yarışında 1200 çimde startta 2 boy kalmasına rağmen GÜRHANŞAH gibi bir ismin arkasından ikinci olan safkan bu rakiplerine kaybederse çok üzülürüm. Kısaca (3) SERDÜMEN BANKOMDUR.

5.koşu: Sürekli olarak 2 boy – 3 boy – 4 boy startta kalan safkan bu defa şansını Kocakaya ile deneyecek çıkarsa gelme ihtimali yüksek (7) HAFO ilk safkanım. 3 aylık arası olsada, adam gibi galobu olmasa da mecburen bu kaliteyi yazacağız (4) SHARPA ikinci safkanım. Bu yarışı bu iki safkanla bile geçebilirim ama yine buraya kadar heryer tek geliyor heryer basit geliyor demek ki bu program para verecek ben biraz daha yazmaya devam edeyim. Ekürisi Özcan ile daha çok tutulacak olmasına rağmen ben (11) THE JET PLANE i daha çok tutuyorum üçüncü safkanım. (6) FLEX BABY, (3) MOON FATHER sonraki tercihlerim olup yarışın süprizi olarakta (8) İMZA diyorum.

6.koşu: Kendisi sınıf safkan ancak yeni form tutuyor ayrıca Kocaelinde ki rakiplerinden daha sert rakiplerle koşacak. Bir diğer dez avantajı da safkanın bence en dıştan kopması gerektiği. 1 numaralı startı da dezavantaj ve vakit kaybı olacaktır diye düşünüyorum dolayısı ile herkesin gözünün üzerinde olacağı  (9) RADARCI bu yarışta sonlarda şans vereceğim isimdir. İlk şans tanıyacağım isim ise son yarışında ENDEREFE, GÜMBÜRGÜMBÜR e saldıran (4) İMPARATOR dur. Bu yarıştan sonra bir müddet geri çekilen safkan 14 Eylül son galobunda zıpkın gibi görüntüsü ile ilk safkanım. Son yarışlarında hem uzun koşması hem çim koşması safkanı bu yarışta geri plana atacaktır ancak ben kalite anlamında safkanı üst düzey gördüğüm gibi pist ve mesafeyi çok uygun görüyorum  (2) BAŞPEHLİVAN ikinci şans vereceğim isimdir. Son 3-4 yarıştır buradaki rakiplerinin neredeyse tamamına geçilmiş olsada yakın ara olması ve sürekli artan ivmesi ile (6) YÜKSELİM yine şans vereceğim isimdir.

7.koşu: Burada ki birçok safkanın (3) GO WIND in normal performansı karşısında birincilik şansı olabilmesi için bence performanslarını minimum 1 ile 1 buçuk saniye geliştirmesi gerekli diye düşünüyorum. Bunu yapabilecek iki safkan olduğunu düşünüyorum (4) BLUE MOONLIGHT ilk rakip gördüğüm isim olup biliyorum çok uçuk olacak ancak ben bu safkanda ışık görüyorum uzayan mesafe ve 3 ay sonra gördüğü yarış ile birlikte bu defa BANKNOTE yavrusu (6) ROCK OF SEA’ye sürpriz şansı veriyorum.

8.koşu: Süpriz bir isim ile başlayacağım AGF de safkanı çok gerilerde göreceksiniz ancak bu safkan çok atta bu grupta yazılacak bir at. Şeyet çok at yazıyorsanız iliştirin (3) BEYZA SULTAN ilk safkanım. Sürekli gelişen formu ve idman pistinde dikkatleri üzerine çeken performansı ile (9) DUGEM ikinci şans verdiğim isim olup devamı şablonumda olacaktır.

9.koşu: (12) ADİL ABİ, (11) COŞANMERİÇ, (5) MAHREM, (4) BABAEMİR ve (7) BERKUK eşit şans verdiğim isimlerdir. Herkese bol şans dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-8-6-10

2.ayak: 4 /// 6-5

3.ayak: 2 TEK

4.ayak: 3 TEK

5.ayak: 7-4-11-6-3-8

6.ayak: 4-2-6-9

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 TEK

2.ayak: 7-4-11 /// 6-3-8

3.ayak: 4-2-6-9

4.ayak: 3-4-6

5.ayak: 3-9-2-1-5

6.ayak: 12-11-7-5-4

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 3 tek

3.ayak: 7-4-11

4.ayak: 4-2

5.ayak: 3 tek

6.ayak: 3-9-2-1-5

7.ayak: 12-11-7-5-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06 Cengo 06

Herkese günaydın ve bolşans dilerim,bende dün gece programın güzelliğini görünce tjk sayfasîndan puansız programda çalışmamı yaptım ve hiç puanlara agf ye bakmadan fikrimide değiştirmeden oyunu burda paylaşıp aynısınıda oynuycam 😊

Ankara 1.Altılı
3.4.6.8.10
5 Tek
Hepsi
1.3.10
4 Tek
2.4.6.8.9

Ankara 2.Altılı

1.3.10
4 Tek
2.4.6.8.9
Hepsi
1 Tek
2.5.7.8.10.11.12

06 Cengo 06

Not=4.koşuya 6 numara oğlum ilker ilave edilip öyle yatırdım kuponları.

toprak_tan

Bol Şanslar

Erdal Balci

Bol şanslar Bombacı. Gönlünce olsun.
Hayırdır inşaallah, gece bir rüya gördüm.
Rüyamda bir cafede oturuyorum.baktım sağımda AKSAKALLI DEDE solumda da
Ankara 1.Altılı ganyan AGF si oturuyor.neyse çay may,kola mola,kahve mahve derken konuyu bugünkü yarış mariş lara getirdim.Dede söyle dedim 1.ayakta kim gelir? SİELA dedi. Ohaaa AGF ye baktım 4.at. Dede kafadan yakma bizi dedim,Dede çok sinirlendi FEVERAN etti,AGF yle zor yatıştırdı k.
2.ayak kim olur DEDE dedim.sustu sustu sustu sanki “SONSUZA KADAR” konusmyacak”BURADA” kalacağız sandım. Neyse ki espriyi son anda çaktı m.
Ya 3.ayak dedim .Hani ya bir Bombaci varya”Zaten geriye isminden bahsetmediğim birtek (2) GÜRSOY kaldı “dediği atı kılıç çek dedi.içime sinmedi gizliden APİKO DORA yi da ekledim.4.ayak Dede diyecektim,baktım dede mede yok.AGF ye sordum,nerde Dede? Lavaboya kadar gitti dedi. (eee onca çaydan,koladan, sodadan sonra…beleş olunca..).AGF ye bari sen söyle dedim.bütün bir milletin ne oynadığını gormüyormusun dedi,bir DÜMEN olmasın dedim,DÜMEN değil SÜRDÜMEN ..(bak hele espiride yaparmış,ey rüya nelere kadirsin).
Ooo dedem gelmiş rahatlatmış. .daha 5.ayak demeden yaz yaz 4.8.11 dedi,uzaklaşmaya başladı, hayran kurban dede son ayak dedim.2.3.6 dedi.AGF RADARCI dedi.RADARCI RADARA TAKILDI dedi.
Uyandım, kendi kendime bu nasıl rüya lan dedim.insan bazen gerçekten hayret ediyor.benden demesi.
AT KOŞAR BAHT KAZANIR

ETC

Şansınız bol olsun…
Tercihlerinizin uğuruyla…

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 6 – 8 – 10
2.AYAK: 4 – 5 – 6
3.AYAK: 1
4.AYAK: 3 – 4 – 10
5.AYAK: 4
6.AYAK: 2 – 6

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 4 -10
2.AYAK: 4
3.AYAK: 2 – 6
4.AYAK: 3 – 6
5.AYAK: 1
6.AYAK: 5 – 7

Mehmet28

1. Altılı
8,3,5,4,6
6,4,5/H
H
3
4
9,2,5,6,4

2. Altılı
3
4
9,2,5,6,4
3,4,8,7
3,1,2,4
7,12,5,6,11,13

Mehmet28

Şu heyecanı yaşayamayacağız şarj bitiyor 😞

yavuzhan41

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı senin tekinle girecegim bugün :)

Ramazan Yılmaz

valla ilk iki ayak uçmuş devre gidecek gibi ilinci altılıda aynı senaryo olurmu acaba

espranz

Mehmet28 umarim ankara 1.altilin devam ediyordur bol sans

Ramazan Yılmaz

Okadar patladı ilk ayakta patlasin ozaman :)

H//
3//
4.9//
H//
H//
7/

06 Cengo 06

Adana 1.koşudaki olaya çok üzüldüm 😢 kendimi o an suçlu hissettim o zavallı tayın kırık bacağını sallıyarak koşmasına ve yardım istercesine çîrpınması beni bitirdi 😢 böyle bir olaya bir daha şahit olursam ben herhalde iyice soğurum at yarışından..

21
0
Tahmin paylaş.x
()
x