istanbul altili tahminleri adrian

16 EYLÜL 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Grubun etkili isimlerinden BAYDARŞAH(4) haklı olarak favori. U.Polat’ın idare edemediği METECİK(1), son çim yarışını 63kg ile kazanan RÜZGARIN RUHU(6), mesafede etkili olmaya çalışacak olan TRAKYA ATEŞİ(7), hedeflenen NİLDA(11) ve süprizde sık koşmaktan etkilenmez ise AĞRI KESİCİ(9) kuponlara eklenebilir.

2.) Uygun rakipleri yanında UNCLE(11) favori. Son yarışında kumda da 2.olan TEKDAL(8), kısa mesafede STAR OF ROCK(3), STRIKE THE SWORD(6) ve KING OF TRAKYA(16) rakipleridir.

3.) Sürekli tabela içinde gezinen MISS NİLAY(4) buranın favorisi. Kumda etkili yarışlar yapan boş kilolu COCHABAMBA(9), bu sefer daha etkili koşması beklenen PROFESSOR(5), son kum yarışı ölçü olmayan HIDDEN JEWELS(1), hedeflenen WINCHESTER(3) ve uzun ardan sonra koşacak olan NEZİRKHAN(8) kuponlara eklenebilir.

4.) Formsuz jokeyine rağmen sonlarda rakiplerini ekarte etmesini beklediğimiz TRITON(4) tekrar kazanacak forma sahip.

5.) Maiden mücadelede anneden YEŞEY’in kardeşi BLANEGIRL(1) favorim. Yine anneden RIVER sülalesinin kardeşleri KIND ACT(3) rakibidir. Daha fazla eklemek isteyene birşey diyemem.

6.) 170bin liralık yarış SELİM kesin saldıracak ama G.KOCAKAYA bu yarışı vermemeli STORM GIRL(17/8) çok kapanmadan bu yarışı kazanmalı.

 

 

ALTILI

 1.) 4-1-6-7-11-9
2.) 11-8-3-6-16
3.) 4-9-5-1-3-8
4.) 4
5.) 1-3
6.) 17

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.koşu formunu bulan baydarşah kazanmaya yakın atmaca beyi metecik sigorta olarak yazılır.
2.koşu satış koşusu olması işi zorlaştırsada kalite farkları çok atlar arasında göze batanlar. 11 8 1 6 15 4
3.koşu profesör kazanıcaktır.
4.koşu triton önde olsada zor koşu özcanın menejeri bile tek atmadı kupona ben niye atayım :) hepsi ayrımsız yer var nasılsa
5.koşu bi terslik olmazsa anneden pan river olan kind act kazanıcaktır.
6.koşu storm girl için kolay koşu bu grubu hafife alıp işi salmazlarsa kolay kazanmalı.

KraL
Üye
KraL

Bol şans adrian abi nerde dünki izmire 100 puanlı atı tek atip sonrada ayakta alkışlayan arkadaşlar buyrun istanbula niye tek vermiyorsunuz storm girl hariç :)

Banderas-1907
Ziyaretçi
Banderas-1907

Baba yarın Ankara da en çok güvendiğiniz tek kim yardımcı olur musun tek konusunda Ankara da oldukça başarılısın başarıların daimm olsun kardeşim…

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

Yarın Ankara için tahminim :1. Ayak 246710 /2. Ayakta 3 numaralı Bahatter artık yarış kazanacak kıvama geldi üstüne Ramazanı atmışlar banko /3 Ayak hepsi 4.Ayak 125/5.Ayak 179 /6.Ayak Beybaran banko Kupon tutarı 27TL

Bombaci
Üye
Bombaci

KRAL kardeşim İstanbula da tek verilir amerikaya da mesele hepsi denen yerde AGF gelmemesinde yatar.

ramazan yılmaz
Ziyaretçi
ramazan yılmaz

Bol şanslar bankotahminler familyasi :)

admin
Yönetici
admin

Size de bol şanslar Ramazan bey :)) Familya dan gayrı durmayın :)