bursa altili tahminleri

16 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 4 – MUHRİP 8 yaşına geldi ama yazmamak elde değil. 6 – BURAKŞAH güzel formuyla rakibidir. Ha geldi gelecek derken beklenenin altında kalan 9 – YURTTAY’a Karataş bindiği için bir şans daha veriyorum. Son koşusunda güzel bir performans çıkaran 2 – DOĞUHAN, bu zorlu koşuda eklediğim son isim olacak.

2 – AYAK: Bu koşunun da ilk ayaktan farkı yok. 6 – FORTE, 1 – RED ANGEL, 4 – RED REBEL, 3 – TAMERLANO, 5 – VICTORY SWORD, 10 – ILDIR RÜZGARI ve uygun kilosu ile 11 – AIRTOUCH sürprizde sıralamamdır.

3 – AYAK: 2 – AMERICAN BILLION Kocaeli pistinde güzel 2 yarı kazandı ama burada durum değişebilir. 1 – BADEGÜL, 4 – MAGLEW ve sürprizde 9 – MİRANUR rakipleridir.

4 – AYAK: İstanbul’dan formda gelen 5 – INDIAN DADY ve son yarışını uzak kazanan 3 – GAUDI (2 – BURAKŞAH)arasında gözükse de ilk defa kum da koşacak 9 – SÜPHAN’da kuponumda yer alacak.

5 – AYAK: 1 ay aradan sonra yaptığı 5. lik ile göze çarpan 5 – HANDAN SULTAN favorim. 2. yarışında tabela ile buluşan 9 – MAVİYA SEMİN rakibidir. Çıkan 9 yerine 6 ilbuke eklendi.

6 – AYAK: 7 – YILMAZHAN son koşusundaki 3.lüğü ile ışığı yaktı. Zorlu gruptan kazanarak çıkmasını bekliyorum.

Herkese bol şanslar

4-6-9-2
6-1-4-3-5-10-11
2-1-4-9
5-3(2)-9
5-6
7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol şanslar adminim erkencisin

Bombaci

Bol şanslar adminim

aksacli

Bol şans admin..yazdığımız ganyan olsun…

yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Mehmet28

bol şanslar

Hasan baba

Bursa altılısı çok para verir 4 ü İstikrarsız ingilizler üstelik mesafe kısa ne olacağı belli değil 2 si arap biri maiden diğeri kv7 uzun mesafe buyur burdan yak yüklü girilmez bursaya

bay uzman

5.koşuda 5 indian dady ….6.koşu mavi yaseeminbankolarım son ayakta yılmazhan büyükihtimallle kazanacaktır ama biryıl ceza almıştıdopingten ve protesto amaçlıbankoyazmayacagım…..
İNDİAN DADY VE MAVİ YASEMİNBANKOMOLACAK

bay uzman

ayrıca NEHİRCAN KUPONLARINIZAYAZIN MUTLAKAİYİYERLERE GELECEKTİR

silivrili

Bol şanslar.

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x