16 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  İç pistteki 1000m galobunda 1,02,0’ı gören 2 – BEYAZ BULUT favorim. 3 – BORGAHAN ve 1 – BAHRİ’de işleri itibari ile ve galoplarıyla ışık veren taylar. 5 – MIGHT ise 1200m galobu hariç süper işlerle hazırlanmış mutlaka yazılmalı. Altılı çatımda bu safkanlar olacak, ilk defa kumda koşacak safkanlar galopları haricinde performans sergilemeleri muhtemel.Bütçeye göre at eklenebilir.

 • 2. AYAK

  1 – DARFUR ve 3 – KASTAL grupta öne çıkan safkanlar. 5 – TOZAN formunu koruyor, 11 – YAKUPBEY sentetikte yarışları biraz zayıf gibi ama İstanbul galoplarını görmek lazım, sadece Ankara verisi var. 4 – ORÇUN uzun zamandır hazırlanıyor bundan iyi bir yarış seçemezdi, 12 – YALNIZEFE 3 ay ara verdi fakat dinçliklede iyi koşar, 9 – SEDATBEY bu yarış farklı koşabilir. 6 – TURABİ sentetik piste ilk kez çıkıyor, zor bir safkan ama binicisi tanıyor. Bu kadar atın geliri olduğu bir açık yarış uzun zamandır karşımıza çıkmamıştı. Tercihim HEPSİ’ye kayabilir.

 • 3. AYAK

  Uygun kilolarıyla 11 – ANADOLUKAYA ve 12 – KAANKEREM favorilerim. 9 – AKÇABEY ve 10 – ALTINKILIÇ rakipleridir. 8 – KORKUTEFE sürpriz.

 • 4. AYAK

  Bir tarafta süratli tempoda geçen koşularda çok güzel derecelerle ve sermayeli kazanan 6 – SAVURLU ve aynı karakterde koşan 1 – ASTORYA.  Diğer tarafta üstün sürati ile 3 – STEEL CAT. Son yarışında 1000m’de sermayesiz bir şekilde ne var ne yok yarışa veren STEEL CAT’in hesaplarını 1 – ASTORYA’nın mükemmel sprinti bozmuştu. Bu sefer daha sermayeli gideceğini düşündüğüm STEEL CAT’in ASTORYA’ya yem olmayacağını düşünüyorum. SAVURLU’nun bu ilk ciddi sınavında ise şansının en fazla 2.lik olarak görüyorum. OBIWAN bu koşudan sonra takip. Zorlu yarış gününde sığınacak limanımız 3 – STEEL CAT.

 • 5. AYAK

  1200m galoba çıkıp 1,15 e indirirken 1000m’yi 1,01 ile dönen KAVRANHAN torunu 5 – SON OF BUCKS bankom. İlk rakip ise KARATAŞ’ın son işini yaptırdığı ve bineceği VICTORY GALLOP – MELİTA orijinine sahip 8 – DECOLTE. Plaselerde ise bu ay çalışmalarını sıklaştıran 7 – DADY KNOWS BEST, 1 – ÇALIŞKAN ve iyi işleri ise 9 – DUYGU YILDIZI.

 • 6. AYAK

  6 – YARPUZLU son yarışı ile düzeldiğini belli ederken ilerisi için ışık yaktı devam eden iyi durumu ile favorim. 7 – ELVIS güzel kum performansı ile favoriye sert rakiptir. Son yarışlarını ölçü almadığım 10 – BAY BARBOROSSA ve sürekli artan formu ile 13 – KASABA BEYİ plasede. Süprizler ise 11 – LUXSTAR sene başından bu yana koşmamasına rağmen yeterli hazırlıkları var, kum performansı bu grup için yeterli. CADEAUX GENEREUX torunu olan 14 – COMPRADOR kısa bir süre ara vermesine rağmen iyi hazırlıkları ile düşünülmeli. 4 – BARDO ve 8 – TRINITY uzun bir aradan sonra gördüğü iki koşuda da varlık gösteremesede her an patlama yapabilir, sürprizciler için ideal safkanlar.

  HERKESE İYİ BAYRAMLAR
  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
64 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
5
1
3
4
5
6
9
11
12
8
9
10
11
12
3
5
4
6
7
8
10
11
13
14
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.