Ana Sayfa / Tahminler / 16 ARALIK SALI DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

16 ARALIK SALI DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Öncelikle herkese bol şanslar dilerim.. Bugünkü programda 4. ayak 4 BABBOSH son ikinciliği ile kazanmaya çok yakın görünse de ben tek tercihimi farklı yerde kullanacağım. O yüzden size uymazsa benim şablonum da 4 BABBOSH u tek yazıp ; tekimin yanına isimler ekleyebilirsiniz.

1.AYAK: Startta oyalanmasına rağmen başarılı ikinciliği ve eküri desteği ile 10 HÜCUMCAN , son koşusu ile 4 ÇİRKİNAĞA , start sorunu yaşamazsa 1 YAHYA REİS , son iki koşusunu da kazanan 6 AKDAĞ ATEŞİ , ilerlettiği formu ile 7 ÇİFTÇİ BAŞI , bu günkü rakiplerini geçerek birinci olduğu son koşusu ile 2 AY VE GÜNEŞ ve altı kilo azalan sıkleti ile 8 SURUÇKAN ilk ayakta işaretleyeceğim isimlerdir.

2.AYAK: Son iki koşusunu da oldukça beğendiğim 5 YOZGATBEYİ riskli bir seçim gibi görünse de kuponumda tek olacaktır.

3.AYAK: Bu gün koştuğu rakiplerini daha önce geride bırakan formda isim 11 ANADOLU RÜZGARI ile ideal mesafesinde 3 DİGALAS arasında bir mücadele bekliyorum.

4.AYAK: Yedi aylık aradan sonraki ilk koşusunda Zenda arkası ikinci olan 4 BABBOSH en şanslı isimdir. Bu tür uzun mesafelerde oldukça başarılı olan 3 MAGNIFIQUE en ciddi rakibidir. Sürprizde ise 2 ALTINKAYA ve 1 FIRTINA ERCAN değerlendirilir.

5.AYAK: Son günlerin formda ismi Otofrock ı geride bıraktığı son koşusu mükemmel olan 5 FASTEST MAN yine kazanabilir. Eküri desteği ile 4 MERTTUĞ en ciddi rakibidir. Diyarbakır a getirildiği ilk koşusunda üçüncü olan 9 DUDRIO , İlk ikiye giremezse yarış hayatı bitecek olan 3 GEORGEOFTHEJUNGLE , bomboş kilosu ile 8 SINCITY ve Oğuz Yalçın dan Karakeçi lere satılan 1 HAVE A NICE FLIGHT şanslılardır.

6.AYAK: Elazığ ve Urfa da kazanıp Diyarbakır da ikincilikle yetinen 2 DUBAİLİ bu sefer galip ayrılabilir. 800/54.7 çalışan 4 SAĞANAKEFE , boş sıkleti ile 12 AŞKIM BABA , çalışmaları ile 11 BALER , derece olarak şans verdiğim 7 KARA KANTOS ve bu pist ve mesafede son yarışında maiden den çıkan 16 ŞENGÖZ sonraki ihtimallerdir.

1.AYAK: 10-4-1-6-7-2-8

2.AYAK: 5 YOZGATBEYİ

3.AYAK: 11-3

4.AYAK: 4/3-2-1

5.AYAK: 5/4-9-3-8-1

6.AYAK: 2-4-12-11-7-16

BOLŞANS

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
serkan
Ziyaretçi
serkan

2. ayak 4 süpriz yapabilir

hüseyin
Ziyaretçi
hüseyin

selam serkan 4 gelirmi

kadir
Ziyaretçi
kadir

Tesekurler 2 ayak 5 tabela 5 verdin tekler sayasinde 6 tl ye 1230 tl aldim.

kadir
Ziyaretçi
kadir

Eyvallah

kadir
Ziyaretçi
kadir

Hemde ne yaradi ilac derler ya o misal oldu
Para biyana 2 aydir birfiil beste kaliyodum sayenizde seytanin bacani kirdik :):). …

Yazar: kinggok

Avatar