bursa altili tahminleri bombaci

16 ARALIK 2016 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bu safkanların arasın da halen ne işi var diyorum. Tam bir hayal kırıklığı mı olacak onu da çok merak ediyorum. Uzman ellerde ki safkanın yarın bu atlar arasın da hak ettiği değeri görmesi için yüzde 70 AGF ye koşması gerek o derece abartacağım. Eğer giderim derse zaten tutamazsın tutmak istersen de çok ayıp olur. Bunu yapacaklarını zannetmiyorum. Ancak tuta tuta son düzlüğe dönecek olan safkan dolu kantarma seviyor. Normalde riskli görmüyorum ancak dediğim gibi pilotu erken yürürse yada önde ki tavşan dişli çıkar pilotu da dolu kantarmayı abartır ise bence sadece (2) BİR BEYHAN geçer.  Lafı uzatma da safkanı söyle mi dediniz? :):):) (7) MODEL OĞLU BANKOMDUR.

2.AYAK: Ya herro ya merro. Birbirine yakın görünen safkanların mücadelesinde esasen kalabalık tutmakta fayda var. Ancak ilk ayak için inancım fazla olduğundan kendimce kurguyu bu ayakta tek atacağım safkana bağlamayı sonra ki ayaklara da devire devire gitmeyi planlıyorum. Çok zor ve çekişmeli geçecek baştan söyleyeyim. Özellikle Adem Şen ve Cem Şen son 300 de safkanları bayıltmazsa bir daha bayılmazlar zaten. :) Benim tercihim ise son iki yarışında da BURAK ŞAH a geçilen bence bu grubun üzerinde safkanlar la mücadele eden bu yarışta eküri desteği ile çıkacak olan ve muhtamelen AGF çıkacak olan (6) numaralı BEYREK BANKOMDUR.

3.AYAK: Şimdi tabi devire devire gideyim dedim de yani burası da tek görülüyor. Ben alternatif bankom olarak sunmak istiyorum (5) numaralı WARRIOR LADY nin rakipleri şablonumda olacaktır.

4.AYAK: Program da en karışık bulduğum koşu burası. Sürekli olarak startta takılıp buna rağmen iyi koşan safkan, son yarışında güzel bir çıkışla dişli rakiplerini geride bıraktı. Start sorunu büyük ölçüde çözülen safkan bu yarışta sert rakiplerin yanında bende herşey rağmen risk oluşturdu. 78 handikapla er meydanına çıkacak olan safkanı tek bırakmayacağım. Yani tek atmak isteyene saygı duyarım ancak bana tek görünmüyor (4) BERAT BEY in yanına dört tane rakip yazacağım. Şablonumda olacaktır.

5.AYAK: Yarışın tek dişi safkanı (9) numaralı KARABİA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.AYAK: Son yarışına istinaden bu sert grupta da söz sahibi olabileceğini düşünüyorum. Az safkanın koşacağı bu yarışta kesin 3 safkan içine girmeyecek ve atlanacaktir. Ben yazacağım gibi aynı zaman da (2) numaralı FORTE ilk safkanim olacaktır. Rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: 5 /// 1-8-9-3-7-6

4.AYAK: 4-5-3-1-7

5.AYAK: 9-3-5-2-6

6.AYAK: 2-1-4-5

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: Hepsi

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 6 TEK

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 4-5-3-1-7

6.AYAK: 9-3-5-2-6

7.AYAK: 2-1-4-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Tek tek 4 lü ganyan :) Bol şanslar

Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Bombacı
Bugün Bursa’yı mislimi yapalım ne dersin

Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

Altilimi yorumlari okumadan hazirlayip yatmaya hazirlaniyordum, buraya bi bakayim dedim, bir de ne goreyim, ilk ayak tekimiz ayni:) sende bu ati tek yazinca walla hevesim artti, bu tek oturursa altiliyi tuttururuz:) bursali bir arkadasim mesaj atmis, 4 numara buyuk krali bu yarisa hazirladilar, cikista sorun yasamazsa acik ara gelir diye, sen ne diyosun bombaci? 2. Ayakta 9 numarali sahinter ekurilerden sonra agf 2 cikar, ben bu atida yazacagim, adem sen cok iyi atlar seciyor son donemde ve bu atla istanbulda birinciligi var. senin tekler oturursa altili kesin tutar:)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar sayın bombacı :)

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Günaydın gece kuşları :) Bol şanslar ..

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Buda benim çıkardıklarım..
2.7
1
1.5
3//4.5.1.7
9.3.5.2.6
1.4.2.5
24.tl

İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Bu altılı tutmaz

İsmail
Ziyaretçi
İsmail

Bombacı benim altılım. Hepsi.11 tek.1.11.8.6..7. 3 tek8..3.4.1.hepsi.5 tek

admin
Yönetici
admin

Bu altılı tutmaz

Utk
Üye
Utk

İlk defa bu kupon tutmaz diye bir yorum gördüm. Ben sizi uzun zamandır takip ediyorum .bu sitede kılıçlar çekilir insanlar gönüllerinki atları yazar ve daha neler…. Olur mu ki böyle?

admin
Yönetici
admin

Böyle anlatınca anlamıyorlar, kısas yaptık. Verilen emeğe saygı sıfır.

Utk
Üye
Utk

Bir defa bir yorum okumuştum sayın admin. Bu site gerçekten o kadar popüler ki agf yi bile etkiliyor . Eğer bir saygısızlık varsa ki çok oluyor belki önlem alınabilir.

admin
Yönetici
admin

Alınacak önlemlerde kurunun yanında yaşta yanıyor, bunu istemiyoruz. Bir şekilde yolumuzdayız bakalım ilerisi neler gösterir.

Ert54
Ziyaretçi
Ert54

Erdal balcı urfaya teki ne zaman verirsiniz

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Urfa koştuğu zaman:)

CALSEDON
Ziyaretçi
CALSEDON

Bol şanslar bombacı
1.Ayak7.5.2.8
2.Ayak 11.4.8.9.7
3.Ayak 5.1
4.Ayak 3.4.5.9
5.Ayak 5 Tek
6.Ayak 2.4.3.1.5
48 TL

CALSEDON
Ziyaretçi
CALSEDON

Ekürileri nasılsa yazacağım diye hiç birine bakmadım totosu en güzel olanı yazdım:)

admin
Yönetici
admin

1 //
H //
1-2-3-4-5-6 //
1-3-9 //
2-4-5-6-7-9 //
1-4 //

Herkese bol şanslar

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Biraz genişlettim😊

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Tşk darısı size 😊

Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

Ilk ayakta 2 numara bir beyhani yi sen dedigin icin yazdim bombaci, hem altili hem yedili hem de yuz kati yedili plase tuttu, 350 tl harcadik, 1550 tl aldik:)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci kocaeline yorumalarin varmiydi?

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bombaci kocaeli icin senden bir tek ustesem kimi soylerdin:)