Ana Sayfa / Tahminler / 16 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERİ (ÖZGÜN)

16 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERİ (ÖZGÜN)

Bu bölgelere pek oyun yapmayı sevmesemde cazip bir ismim varken değerlendirmek istedim. Yazdığımız isimlerin şansıyla; 1.AYAK: Koşmuş olduğu yarışlar ile 2-AKERSAN bu grupta kazanması gerekir. Ancak sürpriz ihtimalini yüksek gördüğüm koşuda, 1-DİŞİBUSEFAL ve 6-KILIÇTUTAN'sız kupon yapmayacağım. Bunlara ilaveten bir önceki yarışındaki sprinti hala hafızamda olan 5-TUMBULKAVCİNOĞLU ve olası büyük bir bombaya karşı 10-CELTİK ve 9-DELİEFE ile kapatıyorum.

2.AYAK: Kim kazansa şaşırmayacağım bir koşu. Benim bu ayaktaki tercihim HEPSİ olacak.

3.AYAK: Son iki yarışındaki bitiris derecelerini pek ölçü almadığım, iki yarışın ardından tekrar kazanmaya devam etmesini beklediğim 5-GUTİ cazip BANKOMDUR.

4.AYAK: Son yarışıyla artık kazanırım havası veren 7-SPARTAN BEAUTY ilk ismim olsada, Elazığda Maiden mücadelelerde Karakeçililerin atlarına oynamadan oyun yapamam. 2-AYSEGÜL ilk rakip. Eküri destekli 3-DİREJ KIZI, 8-YAPRAKLIM ile bu maidenı geçeceğimize inanıyorum.

5.AYAK: Fazla söze gerek duymadan, kazanmaya verdiği aradan sonra tekrar seriye bağlamasını beklediğim, uygun rakipleri arasında uyumlu binicisiyle 1-BOLT RUNNER 2.BANKOMDUR.

6.AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım uygun grup avantajıyla 1-DORUGÜZEL ilk isim. Feriti üstüne alan 6-FRENKBAĞI ilk rakiptir. Ankaradan gelen, pisti yadırgamadığı takdirde bu grubu rahat geçmesi gereken 5-CIKMANGÜLÜ, formda isim 8-AZİMLİ BULUT ve kazanmada sıkıntı yaşasada 7-HATİCE benim Elazığdaki son atımdır.

ALTILI TAHMİNİM

2-1-6-5-10-9
HEPSİ
5 GUTİ
7-2-3-8
1 BOLT RUNNER
1-6-5-8-7

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar. Makineye oynatayım bi tane :)

2,3//
2,4,6,11//
6//
1,4,5,6,7,8//
1,2,3,4,6,8//
7,10//

Ramazan Yılmaz
Üye

e bayii oynasaydi keşke burda niye yok :)

admin
Yönetici

nasıl, anlamadım?

admin
Yönetici

Şimdi anladım :) E-bayidende oynanıyor.

Ramazan Yılmaz
Üye

hic denemedim farkında bile değilim valla artık elazığınoraya oynatirim :)

admin
Yönetici

Yarışı izledim de gelecek ata kış kış yapıyorlar fotoda. Bakarak oynamamak lazım :)

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..