Ana Sayfa / Tahminler / 16 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERİ (ÖZGÜN)

16 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERİ (ÖZGÜN)

Bu bölgelere pek oyun yapmayı sevmesemde cazip bir ismim varken değerlendirmek istedim. Yazdığımız isimlerin şansıyla; 1.AYAK: Koşmuş olduğu yarışlar ile 2-AKERSAN bu grupta kazanması gerekir. Ancak sürpriz ihtimalini yüksek gördüğüm koşuda, 1-DİŞİBUSEFAL ve 6-KILIÇTUTAN'sız kupon yapmayacağım. Bunlara ilaveten bir önceki yarışındaki sprinti hala hafızamda olan 5-TUMBULKAVCİNOĞLU ve olası büyük bir bombaya karşı 10-CELTİK ve 9-DELİEFE ile kapatıyorum.

2.AYAK: Kim kazansa şaşırmayacağım bir koşu. Benim bu ayaktaki tercihim HEPSİ olacak.

3.AYAK: Son iki yarışındaki bitiris derecelerini pek ölçü almadığım, iki yarışın ardından tekrar kazanmaya devam etmesini beklediğim 5-GUTİ cazip BANKOMDUR.

4.AYAK: Son yarışıyla artık kazanırım havası veren 7-SPARTAN BEAUTY ilk ismim olsada, Elazığda Maiden mücadelelerde Karakeçililerin atlarına oynamadan oyun yapamam. 2-AYSEGÜL ilk rakip. Eküri destekli 3-DİREJ KIZI, 8-YAPRAKLIM ile bu maidenı geçeceğimize inanıyorum.

5.AYAK: Fazla söze gerek duymadan, kazanmaya verdiği aradan sonra tekrar seriye bağlamasını beklediğim, uygun rakipleri arasında uyumlu binicisiyle 1-BOLT RUNNER 2.BANKOMDUR.

6.AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım uygun grup avantajıyla 1-DORUGÜZEL ilk isim. Feriti üstüne alan 6-FRENKBAĞI ilk rakiptir. Ankaradan gelen, pisti yadırgamadığı takdirde bu grubu rahat geçmesi gereken 5-CIKMANGÜLÜ, formda isim 8-AZİMLİ BULUT ve kazanmada sıkıntı yaşasada 7-HATİCE benim Elazığdaki son atımdır.

ALTILI TAHMİNİM

2-1-6-5-10-9
HEPSİ
5 GUTİ
7-2-3-8
1 BOLT RUNNER
1-6-5-8-7

BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

6 yorum

 1. Bol şanslar. Makineye oynatayım bi tane :)

  2,3//
  2,4,6,11//
  6//
  1,4,5,6,7,8//
  1,2,3,4,6,8//
  7,10//

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir