Ana Sayfa / Tahminler / 15 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

15 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Son yarışında zor gruptan etkilenen 3-BAŞARILITAY  ideal pist ve mesafesinde koşacak olup uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir BANKOM.

2-AYAK: Bariyer dibini tuttuğu son yarışında etkili sprinti ile ikincilik elde eden 7-KÜÇÜK MERKÜR Favorimdir. eksik koşması durumunda grubun en yüksek handikap puanına sahip tayı 9-ULUDAĞBEYİ etkili olacaktır.Tay yarışı olduğundan mümkün olduğunca geniş tutulmalı bu ayak ilk starttından ikincilikle ayrılan 6-HASOĞLU yeterli yarış tecrübesiyle 1-ALTIKARDEŞ eküri koşma avantajı ve Ö.KAYA faktörü ile 11-ECEHANIM benim bu ayak için sıralamam.

3-AYAK: Günün en zor koşularından biri bence bu ayak uzun bir aradan sonra  yarış görüp sonrasında bu grubu geçme başarısı gösteren 7-ARZUMCAN A.ÇELİK idaresinde 
kazandığı 3 yarış ile bu koşudaki favorim.Beklenen yarışlarını bir türlü yapamayan ideal mesafesinde koşacak 2-YENİSEİ sonlarda etkili sprinti ile ihmale gelmez. BURSA!da koştuğu GRUP-2 yarışında 4.lük elde eden 3-STAR OF MELİH. Kalitesiyle  8-CHANTALLE RUA Etkili olduğu mesafede 9-SALİDA'da kuponuma ekleyeceğim son isim.

4-AYAK: İkinci yarışlarında maidenden çıkan 6-TATVAN İNCİSİ ve 1-MISS ELENI bu koşu için öne çıkan isimler olsada DEDEMŞAH , OĞLUM BERAT ile koştuğu yarışda 3.lükçıkaran 2-MISS İREMNUR sık koşacak olmasına rağmen kısa mesafede yarışlar koştuğu için etkilenmeyeceğini varsayarak sürpriz beklediğim isimdir.

admin
Yönetici

Bol şanslar.

nicomedia
Ziyaretçi

Teşekkürler şans en çok bana lazım bugün Bursaya besli oynadım 5 atda pompacı Nihat yok
Beşinci ayak bertug tek atmistim 3 te kaldım

nicomedia
Ziyaretçi

Teşekkür ederim sahurdan önce şablonumu hazırladım
Rahat rahat yemek yiyebilir

Yazar: NICOMEDIA

Avatar