Ana Sayfa / Tahminler / 15 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

15 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Son yarışında zor gruptan etkilenen 3-BAŞARILITAY  ideal pist ve mesafesinde koşacak olup uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir BANKOM.

2-AYAK: Bariyer dibini tuttuğu son yarışında etkili sprinti ile ikincilik elde eden 7-KÜÇÜK MERKÜR Favorimdir. eksik koşması durumunda grubun en yüksek handikap puanına sahip tayı 9-ULUDAĞBEYİ etkili olacaktır.Tay yarışı olduğundan mümkün olduğunca geniş tutulmalı bu ayak ilk starttından ikincilikle ayrılan 6-HASOĞLU yeterli yarış tecrübesiyle 1-ALTIKARDEŞ eküri koşma avantajı ve Ö.KAYA faktörü ile 11-ECEHANIM benim bu ayak için sıralamam.

3-AYAK: Günün en zor koşularından biri bence bu ayak uzun bir aradan sonra  yarış görüp sonrasında bu grubu geçme başarısı gösteren 7-ARZUMCAN A.ÇELİK idaresinde 
kazandığı 3 yarış ile bu koşudaki favorim.Beklenen yarışlarını bir türlü yapamayan ideal mesafesinde koşacak 2-YENİSEİ sonlarda etkili sprinti ile ihmale gelmez. BURSA!da koştuğu GRUP-2 yarışında 4.lük elde eden 3-STAR OF MELİH. Kalitesiyle  8-CHANTALLE RUA Etkili olduğu mesafede 9-SALİDA'da kuponuma ekleyeceğim son isim.

4-AYAK: İkinci yarışlarında maidenden çıkan 6-TATVAN İNCİSİ ve 1-MISS ELENI bu koşu için öne çıkan isimler olsada DEDEMŞAH , OĞLUM BERAT ile koştuğu yarışda 3.lükçıkaran 2-MISS İREMNUR sık koşacak olmasına rağmen kısa mesafede yarışlar koştuğu için etkilenmeyeceğini varsayarak sürpriz beklediğim isimdir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar.

nicomedia
Ziyaretçi

Teşekkürler şans en çok bana lazım bugün Bursaya besli oynadım 5 atda pompacı Nihat yok
Beşinci ayak bertug tek atmistim 3 te kaldım

nicomedia
Ziyaretçi

Teşekkür ederim sahurdan önce şablonumu hazırladım
Rahat rahat yemek yiyebilir

Yazar: NICOMEDIA

Avatar