15 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Verdiği aradan sonra tabelada yer bulan safkan bu yarışa ciddi ağırlık verecektir diye düşünüyorum (1) BİDANEM ilk safkanım. Koştuğu son iki yarışında koşabileceği en iyi iki safkanın arkasında yer buldu dersem herhalde abartmış olmam. Dolayısı ile piste iddialı şekilde çıkacak olan bir başka safkan (3) numaralı PERİLİKAYA ikinci safkanım. Bu İki safkanın da son 200 den sonra geri vitese takması halinde ise geriden gelip avlayabilecek olan iki safkan görüyorum. Bunlardan bir tanesi 10 Aralık’ta ki yarışından sonra üzerine koyamasa da o yarıştan aldığı cesaretle üst üste H14, H15, KV7 ye sürülen (8) numaralı GEL GAYRI üçüncü safkanım. Eğer bu safkan da istediği atakları yapamaz ise grubun en dışından gelecek olan (4) numaralı NAZDARIM son şans vereceğim isimdir. Bu dört safkanın da beklediğim gibi koşmaması durumunda bana göre burası hepsi olur.

2.ayak: Programın riskini alacağım yarış burası olacak. Favorinin herkesçe belli olduğu mücadelede bu safkan için olmaz demek imkansız gibi duruyor. Ancak çok keyif almadığım programda sonra ki yarışlarda da bariz derece de favorilerin olması ve gelme ihtimalinin yüksek olması beni riski bu yarışda almaya itti. Bu mücadele için Urfa’dan gelen safkanın bu yarışta istediği birinciliği alması ya da performans olarak ilgililerini tatmin etmesi durumunda Urfa’ya elveda diyeceğine inanıyorum. Urfa’da ki 30 ocakta göstermiş olduğu performans ve ışığı buraya yansıtması halinde günün ilk sürprizine imza atabileceğine inanıyorum. Rakipleri güçlü olsa da 30 ocakta ki görüntüsünü çok beğendiğim (2) numaralı CUVE HAYDAR çok riskli de olsa BANKOMDUR.

3.ayak: Kendisi için sınır olan bir mesafede koşacak olan (1) numaralı SÜMELHAN’ I kalite olsa da esasen bu yarışı karışık görüyorum. Öyle tahmin ediyorum ki benim gördüğüm bu sorunu rakipleri de görecektir. Bunu SÜMELHAN ın arkasında son düzlüğe dönülmeden hemen önce pozisyon alıp avantaja dönüştürmek isteyen ilk safkanın (4) numaralı HIGH PRESSURE olacağını düşünüyorum. Son düzlükten hemen önce bu safkan vitesi artırıp SÜMELHAN’a yapışmayı denemek zorunda. Çünkü geriden gelecek olan rakipleri çok güçlü. Böyle bir senaryo da yarışın favorisi konumunda ki SÜMELHAN’ın bozulacağını öngörüyorum. Açıkçası yarışın kaderi ve gidişatı (4) HIGH PRESSURE ın koşacağı taktiğe bağlı. Son iki yüzden sonra (4) HIGH PRESSURE ın SÜMELHAN’dan ayırılıp geriden gelecek olan (3) numaralı BADARBUNGA ile birincilik mücadelesine gireceğine inanıyorum. Bu senaryo çok fantastik görünse de oyunuma biraz da heyecan katmak adına bu yarışı sadece bu iki safkanla riske edeceğim.

4.ayak: Açıkçası (1) BİLDENHAN hiç geçilecek gibi durmuyor. Durmuyor da kaşıntı da beni durdurmuyor. Dolayısı ile yıkacağım düşündüğü rakipleri şablonumda olacak.

5.ayak: Gerek (2) BOZTEPE BEYİ gerekse (1) MAHSUN KRAL her anlamda rakiplerinin önünde görünüyor. Ancak yamak koşusu olması dolayısı ile riske etmeyip rakip yazacağım isimler şablonumda olacak.

6.ayak: (1) numaralı DAINTREE yi rakiplerinin çok önünde görüyorum. Eksik koşması halinde bana göre burası çok karışır. Eğer riski ikinci ayakta almasaydım muhtemelen bu yarışta bu safkanla alırdım. Ancak tercih beni bu noktaya getirdi rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-8-4

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 4-3

4.ayak: 2-4

5.ayak: 2-1-5-4-6

6.ayak: 1-2-4-7-8-9-12

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GencoFemo

Selâmünaleyküm..fazla kuru lâf etmeden naçizane Adanaaltılım..
1.Ayak.3.2.1.8
2. ” 7.5/12.11.4.3.8
3. ” 7.1.5
4. ” 4.2
5. ” 1/2
6. ” 4 (Tek)…
Herkese bol şans hayırlı günler.

TONY BİLİR

Adana
5.6.8.9.1.3
11.5.12.9
5 SÜPRİZ banko
2.1
2.7.5.4.1
1.2.5.4.9.6

İrfan

Arkadaşlar bol şans.
1.ayak.1.3.4.2.8.9.10.
2.ayak.2.7.3.4.11.12
3.ayak.1.3.2.4.5.7.6
4.ayak.3
5.ayak.5…..4.2.7
6.ayak.1
Sitemizin tahminleri harika herkese tşk.ler.

RISING

Bol şanslar Bombacı

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x