15 OCAK İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

AKIN SÖZEN ALTINYILDIZ GİBİ PARLIYOR…

Herkese Merhaba…

76 atın yarışacağı çok zorlu İSTANBUL programı var bugün…2 Ad. Şartlı 1 yarış olması altılıyı daha zor hale getiriyor…Bugün 4 ayakta yarışacak olan A.SÖZEN idaresindeki 1 ALTINYILDIZ bugün için kazanmasını beklediğim isim olup bankomdur…

İlk ayak hand.15 yarış olup sürpriz bir sonuç bekliyorum favorim 11 HIRÇINKAYA dır…Rakipleri sırasıyla şablonumdadır…

3 ayak kv.7 yarışta 10 COOL GİRL alternatif bankomdur…Rakipler 9,8 numaralı atlardır…

5 ayak HERNANDO BEYİ günün bankosu olarak koşacak ben yanına rakiplerini yazacağım bana göra kazanamayacaktır…

Yazdığımız gibi gelsin bol şanslar…

1 ayak… 11,6,5,1,3,7,14,10

2 ayak… 1,7…10

3 ayak… 10…9,8

4 ayak… 1 ALTINYILDIZ

5 ayak… 2,10,12,3,11

6 ayak… 3,4,6,7,9,10,16,8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Özcan

Avatar
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tito

syn erdogan sıtede tesaduf gezınırken sızın yorumlarınız dıkkatımı cektı. yarıs sonu yorumları cok olur ama okuyucular takıpcıler sızın bu ısı yapmanızı , devam ettırmenızı saglayan bızlere karsı daha samımı tahmınler yapmanız gerekmektedır. dutyfree gıbı bır atı bu grupta tek yazmak bır kenara 3 at ıcerısınde bıle gostermemek bızlere karsı bır sorumsuzluk dıye dusunuyorum .

admin

Özcan bey’in oyun stili bu şekilde, önceki tahminlerine de bakarsanız favorileri genelde es geçer. Kendi sistemine göre oyun kuruyor. Bir müddet takip ederseniz sizde farkına varacaksınız..

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x