Ana Sayfa / Tahminler / 15 OCAK CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

15 OCAK CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafif hafif yüzünü gösteren güneşin biraz olsun ısıtmaya başladığı İzmir'de, hafta sonu öncesi birlikteyiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Son yarışlarını daha güçlü gruplarda yapması nedeniyle sonuca ulaşamadığını gördüğüm kendine göre daha uygun bir grup yakalayan 1 (SONG BLUE) önceliğim. Yaklaşık 3 ayı geçkin ara veren fakat çalışmalarında bunu görmezden gelmemizi gerektirecek dereceler yapan 6 (UÇARLI), kazandıktan sonra acaba ıslanan zeminden mi etkilendi düşüncesiyle 2 (GO GREEN)'i işaretliyorum. Form durumuyla koşunun muhtemel favorisini 3 (HAKİME)'yi es geçmeyip binici uyumu ile 5 (ŞANLIKAYA)' yı da ilave edersek bu ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak: Günün en dengeli ve sürpriz kokan ayağında tercihlerimi biraz kalabalık tutarak şöyle sıralıyorum. 1 (HORASANGÜNEŞİ), 3 (MAZIKIRAN), 7 (MARSİLYA), 10 (KÜÇÜK PIRLANTA), 4 (ÖZDEMİRLİ) ve 12 (SİMGESULTAN) 

3.Ayak: Form durumu ve tercihlediği klas binicisiyle 2 (BARBUN ONUR) oldukça önde. Son iki yarışında binicisiyle daha etkili olduğu koşularıyla 7 (YANARAĞA), yine binicisiyle bizzat gerçekleştirdiği idmanlarıyla gözüme ilişen 8 (ZAMANPRENSİ) ve istikrarlı tabela koşuları ve bu kez de yanına alacağı eküri avantajıyla 11 (ESENTEPE) maiden koşudaki tercihlerim.

4.Ayak: Her ne kadar son çalışmasını binicisi nezaretinde yapmış olsa da ilk kez start alacak olması nedeniyle 5 (TURABİ)' yi küçük kuponların alternatif teki olarak olarak önermemi gerektiriyor. Kısalan mesafede daha etkili olabilecek 1 (BÜRKAN) ve ikramiye katsayısını etkileyecek bir isim olarak 6 (GÜZELYÜZ) alternatif önerilerimdir.

5.Ayak: Güzel İzmir'in simgelerinden Körfezi adına düzenlenen KV-8 koşusunda binicisiyle iyi bir uyum yakalayan formda isim 6 (BÜYÜK AĞA) tekrar kazanabilir. Uzun mesafe provalarını başarılı olarak gerçekleştiren 3 (MORE THAN A GAME) ve son günlerin formda binicisi olan Uğur Polat'la bir araya geldiğinde daha başarılı sonuçlar alan 5 (WEMBLEY) benim için yeterli olacaktır.

6.Ayak: Aslında son ayaklarda banko öneride bulunmak pek adetim değildir ama bugün böyle kısmet oldu. Son koşusunda oldukça fazla oyalanıp yine de 2.liği kurtaran son iki çalışmasını da binicisi nezaretinde gerçekleştirerek artık bugün oyalanma sorunu yaşamayacağını düşündüğüm 2 (GÖNÜL FIRTINASI)'nı bugünün BANKO tercihi olarak sunuyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-6-2-3-5

2.Ayak: 1-3-7-10-4-12

3.Ayak: 2-7-8-11

4.Ayak: 5 /// 1-6

5.Ayak: 6-3-5

6.Ayak: 2

Kupon Tutarı: 21,60 TL (4.Ayakta 1-6 tercihleriyle geniş kupon 64,80 TL olup bütçe tercihinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 1 (BEST GUNNER) olacaktır).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Bol Şanslar Can Kardeşim.

OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Teşekkürler Size sorum olucaktı Can bey, Kocaeli Yarışlarına baktıysanız 4. ayakta 6 Yücelir
Ve Son Kosuda 8 Indıan Radja Nasıl Buluyorsunuz Özetlermisiniz Bunu Sizden duymayı istiyorum..

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam can bey bol şanslar güzel bir şablon
ve çok gül kurgu olmuş başarılar dilerim yalnız
izninizle bir şey sora bilirmiyim lütfen beni yanlış anlamayın sakın sizin fikrinizi almak istiyorum dördüncü ayakta cem cem benim
şuan itibariyle tek düşündügüm isim size yazarken cem cemi inceliyordum yorumlarınızı
okudum hiç yer vermemişsiniz acaba sizce hiç
geliri yokmu cevaplarsanız sevinirim tekrar çok
şanslar diler teşekkür ederim sevgi ve saygılar
üstad iyi çalışmalar dilerim.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR YEDİLİ GANYAN TAHMİNİM.

1. KOŞU. 4.2.1./

2. KOŞU. 3.2./

3. KOŞU. 3.7.1./

4. KOŞU. 3.2./

5. KOŞU. 5. BANKO TEK./

6. KOŞU. 2. BANKO TEK./

7. KOŞU. 2. BANKO TEK./

BOL ŞANSLAR KUPON BEDELİ. 9. TL.

metin
Ziyaretçi
metin

can911 altılı paylaşımınız için teşekkürler. bende sizin yorumlarınızı bekliyordum. izmiri en iyi analiz eden arkadaş sizsiniz. 5. ayaktan bir türlü çıkmayı başaramamıştım sizde benim tahmin ettiğim 3 atı değerlendirince küçülttüm. bende kendime göre dersimi çalışarak ufak bir kupon yaptım. umarım en ihtiyacı olan arkadaşın yazdığı gibi gelir. .herkese bol şans
1.AYAK)1,2,3,5,6,7
2.AYAK)1,2,3,7
3.AYAK)2,7
4.AYAK)1,2,5
5.AYAK)3,5,6
6.AYAK)2

Adrian
Üye

Bol şans Can, emeklerine sağlık

Selim
Ziyaretçi
Selim

Can kardeş.görüşlerin bana göre süper görünüyor. Çünkü tuttugum atları ve t ekleri aynen ver misin. Tebrikler.ben ayrıca 5.ayakta Büyük Ağa’nın da geçilecegini sanmıyorum.teşekkür ler..

cihan
Ziyaretçi
cihan

emeğinize sağlık.izninizle birkaç değerlendirme yapacağım.
1. ayak: go green birçok green gönen yavrusu gibi ıslak pistten etkilendi.ayrıca bu yarışta apranti yerine izmirin az at binen ama bindiği zaman getiren jokeyi ali alpagutla çok şanslı.tek rakibi m.kayanın üstünden inmediği şanlıkaya olur.
2 ayak:bu ayakta pek fantazi olacağını düşünmüyorum. babası gibi mesafe uzadıkça güneş gibi doğan horasangüneşi favorim.mazıkıran en sıkı rakibi.süpriz özdemirli olur.
3.ayak:galobunda kılını kıpırdatmayan barbun onur birçok kuponu yırttıracak gibi.yanarağa ben geliyorum diyor.bence kazanacak ama iki at çok dikkatimi çekti.istanbuldan izmire getirilen ve bir sürenin ardından bir yarış gösterilen bu yarışa katılacağı jokeyi ile iyi hazırlanmış görünen 5- lider baba ve galoplarında kıpırdamaya başlayan ADAM ın ana baba bir kardeşi 6-pargalı hasan.bukadar at yazmışken jokeyin hatrına barbunonuru da ilave edeceğim.
4.ayak:turabi ve bürkan bir zahmet geçilmesinler bu gruba.
5.ayak:cemcem iyi hazırlanmış.bu mesafede ilk olamyı hakediyor.kumdaki son yarışında kötü koşan wembley için sahipleri nefesten etkilendi dediler.bu yarışta da yazacağım.büyükağa ben bu mesafelerin atıyım diyor.bombayı black kıng yapabilir.
6.ayak:gönül fırtınası ve tırpanbey önde görünüyor.son yarışında son viraj dönülürken aprantisi atı dışa almayı deneyince savrulan ve yarışı karşı bariyer kenarında bitirirken yine de beşincilik yapan 6-taybuga aprantisi aynı hatayı yapmaz ise ikramiyeyi zıplatabilir.dikkat…..
kuponum.
1.ayak:2-5
2.ayak:1-3-4
3.ayak:7-5-6-2
4.ayak:5-1
5.ayak:2-5-6-1
6.ayak:7-2-6
kupon bedeli:34,56 tl bolşanslar…

Vedat
Ziyaretçi
Vedat

1,3,6
9
2,4,5
1,2,5,6
9,10
2,8

OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Herkeze Bol Şanslar İzmir Altılı Ganyan Şablonum…

1.AYAK: 2-3-4-5
2.AYAK: 1-2-4-6-8
3.AYAK: 1-2-3-5-6-9
4.AYAK: 1-2-3
5.AYAK: 1 TEK.
6.AYAK: 1-2

Kupon Tutarı: 43.20 tl
Herkeze Bol Şanslar..

Atlas
Üye

Tüm arkadaşlara bol şanslar diliyorum. 1.SONG BLUE için teşekkürler Can bey

admin
Yönetici

Bol şanslar, güzel giriş oldu. Devamı gelsin.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

İZMİR ÜÇLÜ GANYANIM.

5. KOŞU. 5. TEK.

6. KOŞU. 2.3.1.5.7./

7. KOŞU. 2. TEK.

10. MİSLİ.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

5.ayakta 3 atta cemcem olmaması… Turabi tek aynen oynadım kuponunu 5 te kaldık

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

tam bir misli altılıymış altılı para vermezzz yedili
ganyan para verir bence arkadaşlar.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

İşlerim nedeniyle biraz uzak kaldım.Tahminlerini başarılı bulduğum ve beğendiğim için hep takip ediyorum. Kuponu yeni inceleme şansım oldu. Gerçekten çok başarılı kurgu olmuş. E tabi şansta olacak biraz. Tebrik ediyorum Can.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla