15 OCAK 2019 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

DOĞANŞAH      :  Formunu bulmaya başlayan safkan Urfa’da istediğini alamadan dönsede bugün tekrar binicisi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

ALTINBAŞAK   : Dişine göre rakipleri bulan safkanın bugün kazanmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : DOĞANŞAH  (6) tek
2.Ayak : 13-12-2-6
3.Ayak : ALTINBAŞAK (2) tek
4.Ayak : 6-5-4-2-1-3
5.Ayak : 1-4-3-6
6.Ayak : 7-1-9-2-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Dodo

Tebrikler kardeşim doğru oyun..

Ayhan

Süper oynamışsınız helal

Mercimek

beyazmasa@tjk.org yaz mail cvb gerçekler aksi halde bimerden yaz ben mahkemeye verecem bunlari

Mercimek

15 Ocak Adana yarışlar devam ederken 3.ayak daki% 64 oynanma oranlı 2 numaralı Altınbaşak isimli safkan yarışa 20 dakika kala yarıştan çıktı haliyle altılı kuponumda tekdi beşde kaldım. Ve kaybettim agf 4 nolu ata verildi bu atı Tutmak zorunda değilim oyun gereği at sahibine yaptırım yapılması arabası gibi sayılıp kazanana göre ikramiye verilmesi tarafım aksi halde iyi niyetimden oyunu bırakarak ferakat edeceğimi hususlarında bildiririm madem çıkması gerekti .altılı başlamadan çıksaydı kuponu ona göre kurartik her gün bir aksi durum a maruz kalmaktan yatış sever olarak çok sıkıldım iyi geceler ben TJK yazdım sizde yazin beyazmasa@tjk.org

Mercimek

2 ile yatan ne kadar kupon varsa admine bildirsin mahkeme açacağız

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x