15 OCAK 2015 PERŞEMBE ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Maiden mücadele ile başlayacak olan altılının ilk ayağında her yarışında ilerlettiği form durumu ile 6 GÜNÜN ŞAMPİYONU , son üçüncülükleri ile 4 RADETZKY , ilk sınavında iyi koşan 9 SNOW PRINCESS ve binicisinin çalıştırdığı 2 DÜZCEBEYİ şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK: Form durumunu yeterli bulduğum ve en az kendisi kadar hazır durumdaki ekürisi Direjkızı ile koşacak olan 12 SONEDA tek tercihimdir.

3.AYAK: Şanlıurfa Barosu koşusunda son zamanlarda en sevdiğim isim olan 11 SUVARKAYA startta çok takılmazsa yine kazanabilir. Adana dan getirilen 7 TATLIKOTAN , tam mesafesinde 10 KIRPAPATYA , alıştığı binicisi ile 2 BEYPOLAT fotoda kaybettiği son yarışı ile 1 AKLISELİM ve Urfa da yarış gösterilen 3 EBABİL sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Bir diğer maiden mücadelede Urfa pistindeki ikinci koşusunda ikincilikle tanışan 1 ALL THE RACERAISER maiden e veda edebilir. Son koşusu oldukça iyi olan 4 KING OF TRAKYA , Urfa ya getirildiği ilk koşusu ile 6 BİNBİR GECE ve hazır gördüğüm 2 EMİREFE ciddi rakipleridir.

5.AYAK: Süre olarak en önde gördüğüm isim 1 SELSEBİL , son koşusunda beklentilerin üzerinde koşan 4 JUNON ve ilk ikiye giremezse yarış yaşamı sona erecek olan TRIPLE WEST mücadelesi birinciyi belirler.

6.AYAK: Bu günkü binicisi ile son koşusunda az farkla ikinci olan 12 SURUÇKAN , mesafe kısa gelse de 4 GOBAK OĞLUYAM , tam mesafesinde 10 WIN RIVER , Ömer Kaya idaresinde 11 BOKSÖRKAYA , Bu pistte çıkardığı iki başarılı koşu sonrası 1 HASOĞLU ve ideal pist ve mesafesinde 2 MİRAYBATUR kazanmaya yakın isimlerdir.

1.AYAK: 6-4-9-2

2.AYAK: 12 SONEDA

3.AYAK: 11-7-10-2-1-3

4.AYAK: 1-4-6-2

5.AYAK: 1-4-11

6.AYAK: 12-4-10-11-1-2

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar