Ana Sayfa / Tahminler / 15 MAYIS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

15 MAYIS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

İstanbul'da Tay Deneme Koşuları'nın ön plana çıktığı keyifli bir program var. Yorumlamaktan büyük keyif aldığım bir İstanbul programı. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: Zor ve çekişmeli bir koşuyla başlıyor program. Birçok safkanın kazanma şansı olacaktır. Son çim yarışını ölçü almadığım DOST ELİ(2) kum pistte favorim. Maidendan çıkıp çok iyi bir form yakalayan CANDOSTUM(7) boş kilosuyla çok ciddi rakip olur. Sentetik piste ilk defa çıkacak olmasına rağmen iyi koşacağını düşündüğüm ONNUMARA(3) üçüncü şans verdiğim isim. SELUŞKA(4), ŞANSKÜPÜ(8), MURTECİZCAN(6), HANCIOĞLU(5) ve TEMİZKAAN(1) sırasıyla değerlendirilebilecek safkanlar.

2.Ayak: Dişi Tay Deneme Koşusu günün ilk kupa mücadelesi olacak. Erkek Tay Deneme'ye göre daha zor ve çekişmeli bir koşu olacak. Karayel ödüllerinde 2015 yılının en iyi 2 yaşlı dişi İngiliz tayı seçilen HELGALEIN(11) ilk atım. Son yarışlarını kazanan BARDAM(3) ve SILENT CAT(16) ilk rakipler. Yine son koşularında kazanan isimlere zor anlar yaşatan FOULITA(8) ve WARRIOR GIRL(17) ihmale gelmeyecek isimler. Süprizde ise HAMARAT(10).

3.Ayak: Zor bir maiden koşu olacak. İlk koşulara baktığımızda ANADOLU HİSARI(1) bir adım önde görünüyor. Risk almak isteyenler tek deneyebilir. İlk rakibi çalışmalarını çok beğendiğim BACAKSIZ(2). DEVREŞ(4) ve YARALI KURT(7) önereceğim diğer taylar.

4.Ayak: White Turf Koşusu'nda son yarışını çok beğendiğim GRAVESEND(8) favorim. Rakipleri ise SelimKaya'lı WON CALM(2) ile Halis Karataş'lı KECHICHE(3).

5.Ayak: Son sınavında yarışın yükünü çekip iyi bir mücadeleyle dördüncü kalan BİCİ BİCİ(3) buradaki rakiplerini geçecektir.Bankom.

6.Ayak: Günün en çok beklenen koşusunu programın sonuna koymuşlar. Erkek Tay Deneme Koşusu bir anlamda Gazi koşusu'nun favorisi olacak. Buradaki safkanlardan birinin Gazi'yi kazanacağını düşünüyorum. Aslında Gazi Koşusu'nda ki favorim bi aksilik yaşamazsa şimdiden WOLF PRINCE(15). Gazi mesafesini daha iyi koşacağını düşünüyorum. Bu koşuda ise bu mesafede çok ciddi bir rakibi var: GRAY STORM(6). Bu iki safkana rakip olabilecek tek isim COOGER(3).

Altılı Şablonum

1.ayak:2,7,3,4,8,6,5,1

2.ayak:11,3,16,8,17,10

3.ayak:1/2,4,7

4.ayak:8,2,3

5.ayak:3 tek

6.ayak:15,6/3

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
silivrili
Üye

Barış öncelikle bol şanslar sonrasında sana daha sonra yazacağım

admin
Yönetici

Bol sanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar 🐎🐎🐎🐎

AWESOME TİM
Ziyaretçi
AWESOME TİM

Şimdiden söylüyorum gülerceler atlarına çok güveniyor ankara hipodromda ve ahırlar bölgesinde Geçilmez deyip büyük oyunlar oynanıyor

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar barış

Hawk
Üye

Yarın nasipse hipodromdayım çalışmalar devam ediyor az karataşlı bol süprizli bir kupon yapıcam inşallah =)

sahin
Üye
sahin

!!!!

Bombaci
Üye

Sen boş durma malı götür:))) bol şanslar tebrikler.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Aranıza katıldı ğım için mutluyum işhallah başarılı olurm

Bombaci
Üye

İnşallah. Hoş geldiniz.

Azor Ahai
Üye

birazda bu tarafa yazayım :)
1.koşu CANDOSTUM
2.koşu HAMARAT
3.koşu BACAKSIZ
4.koşu FANTASTIC LERO
5.koşu WILLPOWER
6.koşu GRAYSTORM
2 saat çalıştım ve bu atların adını çok duyucam bugun yada bana öyle geliyo herkese bol şans 6krşluk rekor denemesi değildir :)

can911
Üye

Gönlüne göre olsun Barışım, bol şanslar. Bugün aslında yazmayacaktım, benzer gibi görünse de farklı bir kaç isim olunca ben de karaladım bir şeyler, sevgilerle.

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Barış mrb üçüncü ayakta tek atmıyorsan 6 numara neden yok eküri avantajı da var şansı yok mu sence yoksa ona yer mi kalmadı

hacı Geçgel
Ziyaretçi
hacı Geçgel

Teşekkürler

Azor Ahai
Üye

BACAKSIZ gelirse olur işimiz :)

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...