istanbul altili tahminleri can911

15 MAYIS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Özellikle Barışçı arkadaşımızın başarılı giden tahminleri sonrası yazmayı bile düşünmüyordum. Biraz eşdeğer ama bir kaç farklı isim tercihim olması nedeniyle sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Bombacı’ya da başarılar diyerek, yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimizi de sunalım… can911

1.Ayak: Henüz ilk ayakta banko ile başlayıp ilerleyen önemli koşulara daha fazla isim yer açmak adına son koşusunda ağır çimden etkilendiğini düşündüğüm bugün daha başarılı olduğu sentetiğe dönen 2 (DOST ELİ) güne rahat başlangıç yapmak adına BANKO tercihim olacaktır.

2.Ayak: Dişi Tay denemede başarılı isimler bir arada. Özellikle Nadas koşusu galibi 3 (BARDAM) ilk tercihim. Arkasında 2.likte kalan 8 (FOULİTA)‘yı da peşine takayım. Bir önceki koşusu olan Yeniköy koşusunda attığı sprintle rakiplerinden sökerek 1.liği alan 9 (GÖLALAN), çimde daha iyi bir duruş sergileyip Derya Beşikçi koşusunda önemli rakipleri önünde kazanan 16 (SİLENT CAT) ve bugün farklı koşacağını düşündüğüm 6 (CHANTİLLY) yeterli olacaktır.

3.Ayak: İlk koşuları ve sonraki çalışmalarına göre sıralamam 4 (DEVREŞ), 2 (BACAKSIZ) ve 7 (YARALI KURT) şeklindedir.

4.Ayak: Tecrübeli erkeklerin KV koşusunda çıkışa geçen formuyla 7 (FANTASTİC LERO), uzun mesafede kuponların olmazsa olmazı 2 (WON CALM) ve geçmişindeki başarılı olduğu çim koşularıyla 3 (KECHİCHE) yeterli olacaktır.

5.Ayak: Bugün her kesime göre yarış var. Adeta yarışseverin gözü de bayram edecek. Dişilerin önemli mücadelesinde 3 (BİCİ BİCİ) kuponlarını küçük tutmak isteyenlere alternatif tek önerim olsun. Reha Eken koşusunda önemli rakiplerini geride bırakan 6 (GİFTED SİSTER) ve ilave takı sonrası çıkışa geçen performansıyla 7 (KATSUYA) günün ikramiye miktarını epey yukarı taşır.

6.Ayak: Gazinin favorisini tayin eden Erkek Tay deneme koşusunda önceliğim, binicisinin dümene geçmesi sonrası sadece geçtiğimiz yıl Uluslararası Trakya koşusunda yabancı safkana geçilen ve şimdiden Gazi favorim 6 (GRAYSTORM) olacaktır. Pilotuyla iyi bir ikili oluşturan bir diğer isim 15 (WOLF PRİNCE), atak taktiğini çok geçe bırakmazsa 3 (COOGER) da etkili olabilir. Orhan Meker koşusunda beklentileri boşa çıkarmayan 12 (SİNCLAR), İstanbul’a merhaba deyip çime alıştırma yarışı yapan idmanlarda artık bu kadar alıştırma yeter dercesine dereceler çıkaran 1 (ABBAS YOLCU) son tercihim.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2

2.Ayak: 3-8-9-16-6

3.Ayak: 4-2-7

4.Ayak: 7-2-3

5.Ayak: 3-6-7

6.Ayak: 6-15-3-12-1

Kupon Tutarı: 40,50 TL (Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim 7 (Torosdağı) olacaktır)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barışçı

Bol şans can abi

admin

Bol şanslar

admin

Evet güzel yarışlar olacak, kuponlarımız da güzel olur umarım.

Bombaci

Bol şanslar

Anonim

Bol sanslar 5. Ayak ta 3 u tek mi atsam acaba

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x