15 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-LEGION DHONNEUR etkili olduğu mesafede favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.5-SPEAR, 6-AKMEŞE şans verdiğim diğer safkanlar.Takıları değişen 4-KING OF AGEAN ihmal edilmemeli.8-VALHALA sonraki ihtimal.

2.AYAK : Katılıdığı ilk koşusundan ikincilikle ayrılan 10-TUMAI aksiyonlarıyla kalitesini gösterdi.Pedigri olarak ön planay çıkan bir diğer isim 3-KRIJGER favorinin en sert rakibi.Dili bağlanan 7-LEGA NORD bugün farklı koşabilir.

3.AYAK : Gruptan üstün görüntüsüyle 1-BİR UMUT uygun rakipleri yanında kazanır.Apranti indirimden de faydalanan safkanı banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Başarılı yarışlar çıkartan formda isim 3-SEVİMLİ favorim.Son koşusunu uzak ara kazanan 1-GÖREME üstün form durumuyla şans verdiğim diğer safkan.4-AY VE GÜNEŞ ve 5-LENGÜR LÜNGÜR şans verdiğim diğer safkanlar.

5.AYAK : Kazandığı son koşusunun ardından galoplarındaki görüntüsüyle 5-AKYAZILI MUTLU favorim.Form durumu iyi olan bir diğer safkan 1-SOKOLLU favorinin en sert rakibi.4-FLAYING ARION, 8-ARGONOT diğer şans verdiğim safkanlar.Sürpriz şansını değerlendirmek açısından bu ayak kapatılabilir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda çok ata şans veriyorum.Sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 // 5 – 6 – 4 – 8

2.AYAK : 10 – 3 – 7

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3 – 1 – 4 – 5

5-AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 7 – 1 – 2 – 6 – 3 – 9 – 11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Tahmin paylaş.x
()
x