15 MART 2020 PAZAR İZMİR 1.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

10 koşulu İzmir programın da birinci altılı ⏰ 13:30 da başlayacak olup tahminlerim şu şekilde:

1.koşu: İzmir pistini de göz önüne aldığımız zaman üzerine safkanın formunu da ilave ettiğimiz de bu yarışı (3) ÇAĞKAR kazanır görünüyor. Her ne kadar burada koşacak safkanlar içinde tek dişi safkan olsa da mesafe uzun da olsa yarışı önler de kabul edecek ya da sert tempoya girmeye cesaret edecek safkan olmaması bende soru işareti yarattığından (2) ATEŞADASI kendisine şans yaratabilir diye düşünüyorum. Eğer bu iki safkanda eksik koşarsa devreye girmeyecek safkan yok gibi. Böyle bir durumda sigorta olarak bulundurmak istediğim isim (4) GÜÇLÜKAYA olacak.

2.koşu: Son yarışında  favori önünde banko dediğim safkanın bu derece bulunmaz bir hint kumaşı olduğunu bilmiyordum. Özcan ile o yarıştan ikincilikle ayrılan safkan bu çim yarışında Halis ile buluşuyor. Bu safkanda bu derece menajerlerin dikkatini çeken ne var bilmiyorum. Esasen tutarlı olmak adına bu safkanda banko demem gerekiyor. Ancak programa baktığım zaman aklımda olan bir ismi görünce burayı devirmeye karar verdim. Ben devirmeye karar verdim ya muhtemelen gelir :) (7) numaralı PATLICAN ilk safkanın olup rakip düşündüğüm isimler şablonum da olacak.

3.koşu: Yarın bir başka ağır favori çakacak isim ise (2) DYMAXION olacaktır. Gerçekten de son yarışlarına baktığımız zaman son metreleri tek başına koşması gerekiyor. İster liderliği alsın istersen almasın kendi temposunda koşsa yine de yürüyerek finişe uzanır havasında. Artık dokuz yaşında olan safkan son yarışını bir yıl önce kazandı. Zaten sene de bir yarış kazanan safkanın bu hakkını burada kullanması doğal olur diye düşünüyorum. Dileyen tek yazabilir benim rakip düşündüğüm isimler şablonunda olacak.

4.koşu: Safkan son derece formda ve bu yarışta da iddialı olacaktır (1) DOYOUN HEARTED bu yarış için tek olarak riske edilecek bir başka isim olacaktır. Rakip düşündüğüm isim (2) GÜRSOYHAN ve (3) JUST RUN olacak.

5.koşu: Gelelim ilk altılın en karışık görünen mücadelesine. Anlaşılacağı üzere de tek olarak riske edeceğim. Safkan mamalı yakalanmak gibi bir dizi talihsizliğe denk gelmeseydi çok daha iyi yerlerde olacaktı. Zamanında da keyifle takip ettiğim safkanın çok zor da olsa grubu süpürmesini olağan görüyorum. Kalitesine de inandığım ismin sevdiği pilot ve mesafe ile de buluşması bana tam olarak hazır olduğu imajını doğuruyor. Uzun lafın kısası çok riskli de olsa (6) numaralı AŞIKBEY BANKOMDUR.

6.koşu: Oyun buraya kadar 7 lira 56 kuruş. Planladığım bütçe dahilinde şans vereceğim isimler şablonumda olacak. Şimdiden herkese iyi pazarlar bol şanslar diliyorum. 👋👋👋

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-4

2.ayak: 7-6-11-5-12-2

3.ayak: 2-7

4.ayak: 1-2-3

5.ayak: 6 tek

6.ayak: 1-13-4-5-6-2-8-12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

dodin67

Eline sağlık kardeşim

Hüseyin

Emeğine sağlık bombacı bol şanslar

erol Namlı

bol şanslar BOMBACI sayende senin şablondan dün yedili plaseyi aldım altılım dördüncü ayakta yattı maalesef ama iyi harçlık çıkardım çok teşekkürler yazdığın gibi gelsin inşallah bol şanslar diliyorum

erol Namlı

sağol kardeşim bende seni dinledim yedili de tek atmıştım oldu sayende iki misli oldu ve iyi bir hafta harçlığı koyduk cebimize çok teşekkür ediyorum şansın bol olsun inşallah

saglam kurgu

Bugun para iyi para verecegini dusundugum 1. altili tahminlerim şu sekilde
1.ayak çagkar banko
2.ayak 2 6 7
3.ayak 2 3 5 8
4.ayak 1 2
5.ayak 1 3 5 6 8
6.ayak 1 2 3 4 6 10 11 bolşans herkeze.

ramazan

Fransa saind cloud tahmin
2,5,1

1,4
3,6
1,6,9
4,7,3
4
2,7 yedili plase ve altili

barney

vay be bombacı cok ıyıdı yaaa senın kafayı 3 tek yapıp yaptım aynısını

admin

Geçmiş olsun, üzmeyecek gibi değil. Bu kupona böyle kaçması sinir bozucu.

Emre

Tbrikler sablonunuzu inceledim mukemmeldi bi yerde bazen olmuyor ama çok başarılıydı başarılarınızın devamını diliyorum

barney

sımdı bı kave yapıp ıcerken kuponu dusunuyorum 100 bın cok ıyı yaaa hayatım degısebılırdı bı anda sayende bombacı cok yazık oldu

barney

sıızn yorumlarınızı yazıp arada suslemek lazım butce oldukca buna ınanıyorum yıllardır hayırlısı olsun

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x