15 MART 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BEDWULF BANKOM)

1.AYAK: 5 – JINET ilk koşusunu uzak kazanırken yaptığı dereceyi 1sn iyileştirse bu grubu da geçecektir. Fakat mesafenin uzaması, ata handikap yaratabilir. Sorunları başarısını engellese de 1 – BEACH LIFE rakibidir. Çok atla geçeceğim koşuda diğer rakipler şablonda.

Jinet kosmaz

2.AYAK: Güzel formu ile maiden dan çıkmaya yakın 5 – KIPIRKIPIR favorim. Son 2.liği ile 1 – AKBEYAZ AFRODİT ve potansiyeline inandığım 9 – SARIBEYZA favorilerim.

3.AYAK: 4 – CASTAWAY %55 agf si var fakat işinin bu kadar kolay olacağını düşünmüyorum. 3 – FRIGHTEN verdiği araya rağmen hazırlıkları yeterli. Ara sonrası koşu gören 7 – MEGIC IVAILO ve çok sürpriz de 9 – DEMİRALP. Çatı müsade ederse hepsi deneyebilirim.

4.AYAK: Seventh Sense son koşusunda kalitesini konuşturdu fakat My Royal Sun ile mücadeleye girmemişti. Bu sefer önde kapışmalarını bekliyorum. Alpdağı’da önde yer edinmeye çalışacaktır. Tempolu giden yarışı yakın takip edip sonlarda gruba hakimiyetini vermesini beklediğim 2 – BEDWULF bankom.

5.AYAK: Son koşusunu fotoda vermesine rağmen kazanan isimden daha rahat gördüğüm 2 – DAİMON favorim. 4 – CAHİT AĞA son iki yarışı ile vites yükseltti, mutlaka yazılır. Genel olarak zorlu gözüken yarışı az atla geçmeye çalışacağım.

Daimon kosmaz

6.AYAK: 2 – AĞAPERSEN gördüğü koşuda son 200’e kadar yarışa dahil durumdaydı, şimdi daha hazır gireceği koşuda favorim. Uzun zamandır koşmamasına rağmen sevdiği pistte iyi hazırlıkları ile 5 – ESER rakibidir. Yaşına rağmen başarılı performans gösteren 1 – NİLDA sonraki ihtimal. Gördüğü koşu sonrasında formunu ilerleten 9 – BALDAĞI sürpriz. 12 – YÜCELİR ve 10 – GÜLŞEKER çok sürprizde.

KUPON

1-2-4-3-6
5-1-9
4-3 // 7-9 // H
2
-4
2-5-1 // 9-12-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yeşilköylü

1-Ayak :5/4
2-Ayak:5/1
3-Ayak:H
4-Ayak:2 tek
5 Ayak:2 tek
6.Ayak:H
Kupon Bedeli:40,32TL

Mustafa

IZMIR TAHMINIM

1 AYAK : 4 CALLIENTE// 5
2 AYAK : 5.2.1.8.6.7
3 AYAK : 4 CASTAWAY BANKO
4 AYAK : 5.4.2
5 AYAK : 4.2.5.1
6 AYAK : 5.1.2.4.7.9.10.11

CALLIENTE : BIR YARIS ONCE UZUNDA IZLEDIGIM VE MESAFEDE TUTTUGUNA INANDIGIM BIR ISIM ONCELIKLE.SON YARISINDADA GAYET DERLI TOPLU BIR YARIS KOSTU VE YAKIN ARA 3. LUKLE SAHADAN AYRILDI.YARIN YARISACAGI ISIMLERIN BIRCOGU FORMSUZ VE DISARIDAN GELEN ISIMLER.AYNI ZAMANDADA TECRUBESIZ APRANTILER BINMIS BU ISIMLERE.ON GRUPTA ROCKY FORK MNM VE PERI RUHSAR ONE DUSUP KOSUYU FORSE EDECEKLERDIR.SABIRLI BIR BEKLEME ILE DUZLUK SONRASI KAZANAN OLABILIR EGERKI BEKLEDIGIM YARIS GELMEZ ISE TEK CIDDI RAKIP OLARAK UZUNU TUTACAGINI DUSUNDUGUM ILK YARISINI KAZANAN JINET IN DEVREYE GIRMESINI BEKLIYORUM

CASTAWAY: SON YARISINDA BEKLEME YAPARAK KOSAN VE OLDUKCADA BASARILI YARIS CIKARTAN BIR SAFKAN IZLEDIM.TABIKI ONDEKI RAKIBINE YAPACAK BIRSEYI YOKTU FAKAT ARKA GRUBA NET HAKIM OLDU.YARIN DA AYNI TAKTIK ILE YARISACAKLARINI DUSUNUYORUM.ONDE AYAGINA SERI ISIMLERDEN ASLAN MEHMET FRIGHTEN ANGELATTA KOSUYU SURATLENDIRMELERINI BEKLIYORUM.BU ISIMLERI ONUNE KATIP COK KACIRMADAN YARISI IZLEMESINI VE SOZ DUZLUK SONRASI ONDE YIPRANAN RAKIPLERINI SUPURMESI GEREKIR.IZMIRDE BANKOM CASTAWAY.

servet0591

2.4.6.3
5.1.2.7.10.9.11
3.4.6.7.9
1.4.5.2
4 tek
11 tek

aksacli

Tık..tık..tık.. Kisme yoh mi.?
Eğer yoksanız. bana da 6 yok demektir..
Canınız sağolsun..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x