Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 15 KASIM 2016 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

15 KASIM 2016 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında Ankara'daki son ikinciliğinde yaptığı derece bu gruba yeterli gibi görünen 3.SEFİR BEY Akın Sözen idaresinde bankom.

2.AYAK: Son 3 yarışının ikisi A3 biri G1 olan ZEALOUS LINE ağır kilosuna rağmen nispeten uygun grupta favorim.  Rakibinin yine bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm  5.ATEŞ KUŞU (USA)olduğunu düşünüyorum. Bu iki ismin eksik koşması halinde mesafesinde koşacak olan 7.OFSAYT, 4.MY HEART, 2.AKIBŞAH ve 3.MOLU BEYİ devreye girebilir.Son iki yarışını kazanarak gelen 10.ESERHAN ve bombada bu mesafede arkayı uyutabilecek 11.ICE PRINCESS öneririm

3.AYAK: ESMER EFE ye kaybettiği son yarışını çok beğendiğim 2.ADALI HALİL ve starttan iyi çıkabilirse 3.SINGAPORE PRENSİ benim önde gördüğüm safkanlar. ATOMKARINCA temsilcisi 1.ATOMBOMBASI, 6.KAZANOĞLU rakip gördüğüm isimler. Bombayı uygun kilosu ve takip ettiğim formu ile 4.BİLGİLİKIZ gerçekleştirebilir.

4.AYAK: 3 yarış önce3 30,80 ganyana koşarken de yazdığım BOZTEPEBEYİ bugün günün favorilerinden biri olarak çıkacak. Safkan o yarışından sonra yine kum pistte MİRZALAĞA dan ciddi fauller yiyerek ikinci kalmıştı. Son koşusunda ise 57 kilo ile bu kez çim pistte DOMANİÇ ve JUNYIR SANCAK arkası güzel bir üçüncülük elde etti. Tekrar döndüğü kum pistte uygun sikleti ile bugün şeytanın bacağını kıracağını düşünüyorum. Güvenemeyen arkadaşlara rakip olarak 1.JUNYIR SANCAK ve .2. BERKSOYHAN öneririm.

5.AYAK: Gülercelerin 3.RUNNER BULL isimli tayı ağustos sonunda 1200 metre kum koşmuş, 1.17 derece ile ikinci kalarak bir ara vermişti. Dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir; çok uygun kilosu ile 6. BEYZAM, iki koşusunda iki ikincilik ve Ugur Polat faktörü ile 4.STAR SCREAM ve .1.HAS YAĞIZ arasında görünüyor.

6.AYAK: Son 4 koşusu 2000-2200 metre kum pistte olan ve sürekli tabelada yer alan 8.KARAESER bugün 53 kilo ile beklediği birinciliğe ulaşabilir. Kumaş safkanlardan 5.FAMILY JOY , 6.MOBANGO ve eküri destekli 7.EZOP KAHRAMANI rakipleri.

3

1,5,7,4,2,3,10,11

2,3,1,6,4

3     / 1,2

3,6,4,1

8,5,6,7 Tutar: 38,40 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Silvrili
Ziyaretçi
Silvrili

Bol şanslar

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Tebrikler simdiden on numara kurgu olmuş..

admin
Yönetici
admin

Geçmiş olsun Gufre, son ayaktan yatması kötü olmuş.

Onbasi
Üye
Onbasi

bizim gördüğümüzü o görememiş onun gördüğünü biz bende 3. ayak da yattım adminim :((

admin
Yönetici
admin

Söyleyince fark ettim senin kuponda süpermiş. Bulmak lazım işte böyle kuponları da olmayınca olmuyor. Geçmiş olsun.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.