15 KASIM 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli bir pazar günü olması temennisiyle İzmir programıyla beraberiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Son yarışını rahat kazanan 3 (NEVVARE) sürdürdüğü formuyla oldukça önde. Mesafenin uzaması, artan kilo dezavantajıyla devreye girebilecek başka isimler de mevcut. Çok fazla kum deneyimi olmasa da Bursa’da son koşusunu kumda kazanan 2 (MELOŞ), tabelada bir şekilde kendisine sürekli yer bulabilen 5 (GÜNYÜZÜ) ve her ne kadar ağır bir kiloyla start alacak olsa da idman performansıyla göz ardı edemiyeceğim 1 (FETHİYE) diyelim.

2.Ayak: 2 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde iki yarışta iyi bir gelişim gösteren 6 (KİNG YAVUZ), koşunun tecrübeli ismi 3 (ÇEVİK TAY), gücünü biraz daha sonlara taşıyabilirse 12 (PENDİK FIRTINASI) çıktığı gibi de bitirebilir, yarışın sonunu iyi getirip başlangıcında biraz tereddütlü çıkış yapması nedeniyle istediği sonuca ulaşamayan 2 (CEMALETTİN BEY) kuponumda yer alacak bu ayaktaki son isim olur.

3.Ayak: Arapların Şartlı mücadelesinde mesafeye olan tecrübesiyle 5 (ALHABER) biraz daha ön planda. Oldukça iyi idman performansıyla İzmir’e gelen 1 (GÜNDÜZÜNOĞLU) ve çim performansını burda da sergilemesi durumunda 6 (DELİ ÜNVEREN) yeterli olacaktır.

4.Ayak: Formu rakiplerine nazaran üst seviyede binici uyumu da oldukça yüksek 5 (GOLD ACCOUNT) bugünün en güvenilir ismi konumunda olup banko tercihim olacaktır.

5.Ayak: Dişi İngilizlerin Şartlı mücadelesinde form ve kapasite olarak birbirine yakın isimler var. Kalabalık tutacağım tercihlerim sırasıyla istikrar sorunu olsa da bir önceki yarış performansıyla 4 (İTS TİME TO SEA), her ne kadar kumda olmasa da tabelada sürekli yer almasıyla 6 (WE LUCKY DAY), dereceli idman performansıyla 2 (KÜLÜNK SULTAN), binicisiyle geçimişte İzmir’deki iki koşusunu da kazanan 3 (AYTEN HANIM) ve özellikle kariyerinin başlangıcında sergilediği performansı anımsatırsa 1 (OCEAN LOWER) ile bu ayağı noktalıyorum.

6.Ayak: KV-9 Selçuk koşusunda Kocaeli’de aslan kesilen farklı pistlerde adeta dökülen 5 (NASUHOĞLU) pisti yadırgamazsa kazanabilir. Çim performansı oldukça yüksek, kaba kumda sadece tek yarış görüp 2.lik alan 10 (GÖZYAŞI GECESİ) ve son koşusunu Bursa kumunda kazanan 4 (MERTADAM) bugün kuponumda yer alacak son isim olur. Selim’in tercihlediği programdaki tek isim olan Bildenhan’ı dileyen ekleyebilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-2-5-1

2.Ayak: 6-3-12-2

3.Ayak: 5-1-6

4.Ayak: 5

5.Ayak: 4-6-2-3-1

6.Ayak: 5-10-4

Kupon Tutarı: 43,20 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 5 (Longlive) olacaktır).

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar abi, yazdığın gibi gelsin.

admin

Güzel valla abi, bu aralar vaktim yok sana bol şanslar ve iyi eğlenceler dilerim.

ozan

Merhaba Can. Yoğun İş nedeniyle Tahminde Bulunamıyorum. Dünki Adana Yarıslarında Altılı Ganyanı Buldum.
Bankotahminler Stitesine Yayınlamak İsterdim. Fakat Fırsat Bulamadım. İnşallah İzmir Yarıslarında Da başarılı Oluruz.

1.AYAK= 6-3-7-9-8-5
2.AYAK= 3-8-11-6-1-2-12
3.AYAK= 2-4-5-7
4.AYAK= 5 TEK.
5.AYAK= 4-1-3
6.AYAK= 1-2

Kupon Tutarı= 60.tl
Bol Şanslar Dilerim.
Ozan944.

ismail

Oncelikle emeğinize saglik can bey ve adrianin tahminlerini karistirip yaptım kuponu hepimize bol sans

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x