ankara altili tahminleri bombaci

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Önde çok boş kalırsa (12) MATİZ kazanır, formunu bulduysa (1) AMÎGRA kazanır, son düzlüğe lider ve en az 2 boy avansla dönebilirse (3) GOOD HEARTED kazanır, son birinciliği tesadüf değil ise (11) APİKODORA kazanır, kısa da giderim uzuna da derse (8) BAHATHER kazanır, çizik Hişmanı elektrik çarparsa (9) FAMILY JOY kazanır, çim yarışıma aldanmayın derse (7) WHITE CREST kazanır, hepsi kötü koşarsa (6) ERTUĞRUL kazanır.

2.AYAK: Gerek performans gerekse yarış tecrübesi olarak her geçen gün rakiplerinden daha iyi duruma geldiğine inandığım (9) SER EMİR ve (2) BALIK KAAN arasındaki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

3.AYAK: Artık form durumu itibari ile mi yoksa gerçekten sınıf mı atlıyor bende merak ediyorum. Bu yarışta biraz daha zorlanacak olmasına rağmen seriye devam etmesini bekliyor ve bu grupların halen hafif geleceğini düşünüyorum. Baştan sona kadar (5) ENISKEREM ile birlikte yarışı 1-2 de forse edecek olan (8) BÜYÜK DOĞU ve bu ikiliyi avlamaya çalışacak olan (4) BABAEMİR arasında geçmesini bekledigim yarışta son metrelere kadar direnmesini bekledigim (8) numaralı BÜYÜK DOĞU nun birkez daha kazanmasını bekliyorum risklide olsa BANKOM dur.

4.AYAK: Safkan zaten formda birde mesafenin kısa olması sebebi ile sanki şansı bir kat daha artıyor gibi. (4) SEDATBEY ilk safkanim olup rakipleri şablonumda olacaktır.

5.AYAK: Rakibi çok formda olmasına rağmen ve kendisi çok zor kazanmasına rağmen bu yarışın fırsat olmasını bekliyorum. Son metrelerin büyük heyecana sahne olacağını düşündüğüm yarışta (3) ERSÖZLÜ, (2) BEYAZ BULUT ve (9) ZEUS arasında kafa burun biteceğini düşündüğüm yarışta tercihimi (3) ERSÖZLÜ den yana kullanıyorum risklide olsa BANKOM dur.

6.AYAK: Süpriz bekledigim yarışta tercihim HEPSİ olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 12-1-3-11-8-9-7-6

2.AYAK: 9-2

3.AYAK: 8 TEK

4.AYAK: 4-8-2-5

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x