Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu sekilde:

1.AYAK: İlk defa şartlı-1 de start alacak safkanlar arasında 7 safkana şans vereceğim. En çok dikkatimi çeken safkan (1) ANDİAMO, ikinci şans verdiğim isim ise (9) LİON MASTER. Devamı şablonum da olacaktır.  

2.AYAK: İlk ayağı geçebilir isem maceraya ya tam gaz devam yada tamam demek taraftarıyım. Verdiği aradan sonra son üç yarışında da dikkatle takip ettim. Son yarışına inanmadığım safkanın bu mesafede ve muhtamelen lehine olacak tempoda söz sahibi olacağını düşünüyorum. (1) SANCAR BEY BANKOM DUR.

3.AYAK: Bunu bir çok defa dile getirdim (1) FARKİN ATEŞİ nin farklı olduğu konusunu. Zaten safkanlar belli ben burada biraz duygusal takılacağım. Her şeyin bir ilki vardır hesabı bu çocuk bugün kazansın. Özcan'ın tercihi ile (2) YARAMAZ ÇOCUK'U ilk defa tek atıyorum. BANKOMDUR.

4.AYAK: (3) RUNNER CAT oldukça farklı duruyor. Birincilik için de en uygun grubu buldu gibi geliyor. Ancak çim performansının biraz geri olduğu, geceden yağan yağmur vs derken benim kafam karıştı. Dileğen tek atabilir ben burada supriz peşindeyim hepsi.

5.AYAK: Bu programa sadece bu safkan için tahmin verdim. Bir çok kişi için belki sıradan olsada ben bu safkan icin cok defa hipodroma gittim. Safkanın duruşundan son düzlükte ki aksiyonlarına, ben buradayım diyen forma rengine kadar hastasıyım:) AGF de oldukça geri planda olacağını tahmin ediyorum. Çim ölçümünün de biraz yumuşak çıkacağını ve avantajına olacağını tahmin ediyorum. Benim çok sevdiğim safkanın bu uzun mesafede uzun siprintine güveniyorum. Yürekleri ağıza getir benim için yine yeter. (9) numaralı WHO IS THAT CHICK BANKOMDUR.

6.AYAK: Kötülerin iyisi arasinda tercih yapmaktansa hepsi demeyi tercih ettim. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-9-5-6-8-10-2

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 2 TEK

4.AYAK: 3-2-4-5-6-1

5.AYAK: 9 TEK

6.AYAK: 1-5-6-8-4-2-3-7-10-12-13

Ümit
Üye
Ümit

Bol sanslar bombaci sana yakisir bi sablon olmus

silivrili
Üye

Bol şanslar

ERTANBEY
Üye

Bombacı bol şanslar diliyorum teklerin süper gözüküyor işte bu yaaaa tam benlik 😎

admin
Yönetici

Herkes inanmış bu ata, rastgelsin ne diyelim 🙂

Azor Ahai
Üye

çok ilginç bi koşu olabilir artic man tempoyu vericek diye yorumlar okudum ama sanmıyorum halis varken kafayı almak isteyen safkana vericektir diye düşünüyorum yani koşu temposunu veren isim olmuycak.grup ne kadar uygunda olsa tempo vermediği yarışlar daha zayıf kalıyo gibi..benim ilk düşüncem geçen yarıştaki pan amore un attığı müthiş sprint yine atar kazanır görüşündeydim ama bombacınında dediği WİTC çok iyi sprinti ile birbirlerini sürükler potoya kazanabilirler bide bugun çok geride tutulucak olan bi tay var ölüm temposu ile kaçıcağı için ne artic man nede fantastic lerodaki ahmet peşine takılmayacak daha önce yaptı arkadakileri uyuttu yine yapabilir FLYING BLACK kesinlikle ilk atım olucak.

admin
Yönetici

Halis in yakın zamanda kafayı aldığı yarış var mı?

Azor Ahai
Üye

ben özellikle izledim artic man a bindiklerini 1 koşu hariç kafada ısrar etmedı 2013te kosulan koşuda 5 tay koşarken kafayı almış 5.bitirmiş üstelik gerçekten bugun kafayı almazsa çok huysuzlanan bi flaying black varken 2-3 gider articman ama arada 10boy olur görüşündeyim.

admin
Yönetici

FB Her zaman çok açmıyor, Pan Amore işi ne oldu

Estimator
Üye
Estimator

Bu at ancak BOMBACI nin sayfasinda paylasilir diyerek,gel bombaci burayada bir ben mayın döşeyeyim diyorum artık hangimizin mayını patlar bilmiyorum 🙂 LAMBOURN mayınını yerleştirdim bakalım ve mayın hakkında şunu diyeceğim uzun aradan sonra Akın SÖZEN ile koşacak,uzun mesafe ve ağır çim olmak üzere başarılı yarislari olmustur. Bu zamana kadar kötü gözüken yarışları tamamen starttan geç çıkması.Başta da söyledigim gibi bu at AKIN ile startta kalmaz ve son gunlerde de AKIN nin ürkek at binme huyunu bitirmesiyle bugun bu at tekrarda KG K takisiyla yazmayanlari mayına bastırabilir.

admin
Yönetici

Selamlar Estimator, bu atı bekle bekle ağaç olduk. Az da kalmıyor 60m kaldı son koşusunda. Dediğin gibi olursa güzel ikili çıkar bize de. Bol şanslar.

Estimator
Üye
Estimator

Selamlar saygilar ADMİN. Ben de ne zaman LB yi gorsem tamam yine startan gec cikacak deyip es geciyordum ama bugun uzerinde AKIN i gorunce ve KGK takisini,uzun mesafe,cim agirligi,derken tamam dedim bugun bu yarisa hazirlanmislar diye dusundum.Aslinda ati fiziken de gecen sene cok begeniyordum,disi bir at olmasina ragmen kuvvetli bir yapisi var.Bakalim artik bugun ben iyi kosmasini bekliyorum.hepimize bol sans olsun ozelikle farkincigine 😉

admin
Yönetici

O zaman hepimize bol şanslar 🙂

ERTANBEY
Üye

Yok yok baktım ettim eyledim FARKİN ATEŞİ çıkıyor o ayak yada en sağlam ikisi bir arada fakat at baya iyiymiş aldığım uçan kuş haberlerine göre. Yazmayanların yüreği sızlar diyorum son kararım bu yönde :))

Turbey
Ziyaretçi
Turbey

Yorumlar cok guzel ama farkin ve artic ayaklari haric guzel bir veya iki at tek verirseniz sohmet daha guzel olacak

admin
Yönetici

Gezegen ve Kulutlu olabilir.

Azor Ahai
Üye

FINESSE ve DRIVE FASTER deneyebilirsiniz

rxynzd
Üye
rxynzd

1. ayak 5-1
2. ayak 5-2
3. ayak 1-2-4
4. ayak 3-2
5. ayak 2-1
6. ayak 1-5
20 misli: 115 tl bol şanslar

can33
Üye
can33

Duygusal bir kuponla devam edelim 🙂 herkese bol şans

1.AYAK 5-TEK // HEPSİ
2.AYAK 1-2-3-5-8-9
3 AYAK 4 TEK // Karataşı yazmayan taş olur 😀
4 AYAK 3 TEK // Adam kale resmen
5 AYAK 2 TEK // Vallahi duygusal
6 AYAK HEPSİ

Şaka bir yana karataş aldığı cezadan sonra çalışmalarına evde devam etti sonuçta adamın evinde mekanik at var . Ve bugün onun günü olacak gibi bir his var içimde .

Kupon bedeli 4 Tl /// ilk ayak H 39 TL

ERKAN
Üye
ERKAN

Sacmasapan yerde takildim gene..

ERTANBEY
Üye

Son ayakta bir at var ODONATA Daha önce takibimdeydi. Bugün ters sonuç alacak size söyleyim Yerim olan degerlendirsin derim ben 😎

ERTANBEY
Üye

İstanbul Altılım :
1.AYAK : hepsi
2.AYAK : 11.5.1
3.AYAK : 1 FARKİN ATEŞİ
4.AYAK : 6.4.2.3
5.AYAK : 2.9.7
6.AYAK : 1.10.5.13
özellikle 2.ayakta MALAZGİRT, 4.ayakta MAVİ AY ve DRİVE FASTER, 6.ayakta 10 ODONATA bugün beklediğim safkanlar.. Bol şanslar tüm Ekibe

can33
Üye
can33

Lütfen ganyan attım de 😀

ERTANBEY
Üye

İkili aldım hepsi 😎😎😎😎😎 varmı bana yanbakan 😂😂😂

ERTANBEY
Üye

Son ayak bir atı unutmuşum (7)KULUTLU eklenmiştir 😊

ERKAN
Üye
ERKAN

İlk ayak 2 7 ne iş 🙂

81emrah
Üye
81emrah

bol şanslar arkadaşlar.uzun zamandır sizi takip ediyordum ama ilk defa yorum yapıyorum:) nacizane fikrim ilk ayakta bir mügide tayı olan boys of river ı atlamayın derim.son ayaktada başağım bence tek olur.yeri olanlar yazsınlar.

ERKAN
Üye
ERKAN

Bu 10 tek gibi geldi vallaha iyi oldu

Azor Ahai
Üye

Bugun olucak hissedeyrum 🙂

Ümit
Üye
Ümit

Sheva kupon süper hadi bol sans ins olur bugün

Azor Ahai
Üye

buda gol değil 🙂

admin
Yönetici

Helal olsun valla Bombacı.

ERKAN
Üye
ERKAN

Senin 9 a yatırım yaptım günü kurtarmak mümkün OLUR belki 🙂

Azor Ahai
Üye

ben intihar edeyim ozaman 🙂 son dk görüp elediğim bi at malazgirt bi at lambourn elim gitmio 50yı geçince kupon afakanlar basıyo sankı niye cıkartıon ah ahh

admin
Yönetici

Şu drive faster a şablonunu görünce uyandım. Ah ah 🙂

Azor Ahai
Üye

ertan abi bunu 2.ye yapıosun bak kıyak abiymişsin helal olsun 🙂

Azor Ahai
Üye

fark ettim tek atıp kupon yaptın

admin
Yönetici

O kuponu senin çatıdan yaptım.

Azor Ahai
Üye

abi o değilde ertan abinin elazığ şablonu yaptığını görünce tansıyonum cıkıo sil şunu yapamadı istanbul yorumu son dk geldi :)))

admin
Yönetici

Sorma ya enerjisini elazığa harcadı 🙂

admin
Yönetici

ARTIC MAN gelmese de huzur bulsam diye bekliyorum 🙂

admin
Yönetici

Öh be kardeşim. Bu nedir..

kofir kartar
Üye
kofir kartar

koşular biraz daha kalabalık olsa rekor ikramiye çıkacak resmen. biz de hiç olmayacak günde 7li ganyan oynuyoruz)) 6 lı ikramiyesi yedilideki tüm tevziyi geçer büyük ihitmal

admin
Yönetici

Her ayak kupon kırdı. Dediğin gibi 3-5 kişi anca bulacak.

Azor Ahai
Üye

bence 100 kişi bılır

admin
Yönetici

Bu altılı 15 bini çoktan geçti

kofir kartar
Üye
kofir kartar

onlardan biri gufre olabilirmiş tercihini yaramaz çocuktan kullansa kötü kaçmış malazgirt parlera ikisini de önermiş bombada belki bu ikisini tek attığı kontra kuponu vardır

admin
Yönetici

Oyun kuruldu mu kuruluyor, biz yatınca abartıyoruz belkide. Vardır bir şeyler umarım.

Azor Ahai
Üye

niye yaw benim 100 tl civarı şablonum bile son ayak 1 2 5 bekliyo ben bile bulabılme potansıyelindeyken fazla vermez 😀

admin
Yönetici

Yahu geçen dedim sana, cesaretli oynadın mı seni kimse tutamaz. Kendini çok yeriyorsun senin para basman lazım 🙂

Azor Ahai
Üye

ben 5te kaldım 20 bin diyorum baskada arttırmam 🙂 yazılmayacak hiçbir safkan yoktu bana göre hatta kendi içimizde bile öne cıkardık tek attık gelen safkanları ama tahminen bizden çıkmadı tutturan inş sesi solugu cıkmayan uyelerden vardır ordan onu burdan bunu karma bişi yakalayan 🙂

admin
Yönetici

Baya bulan olmuş ama bulan da memnun kalmamıştır. 11 bin az gelmiştir bu programa.

admin
Yönetici

Bir seferlik oluyor o 🙂

Azor Ahai
Üye

bahsettiğin gibi yaramaz çocuk koşusunda o derece cıkması jokeylerin yer değiştirmesi benim aklımı çok kurcalıyo :))

admin
Yönetici

Ben çözdüm orayı son 800 hızlı geçmiş ama ilk 800 çok yavaş geçmiş. Arap yarışı gibi. Gerçek bir kaçak at olsaydı farklı olurdu. Farkı olurdu. Farkin alırdı 🙂

COMMANDANTE
Üye

Şu parlerayla çizmecinin üstüne kursaymışım bi ihtimal :))

Azor Ahai
Üye

basit altılıydı hedefim olan 5 basamaklıyı verdi ama yine bi şablon oturtamama cezası çektik bundan sonra korkmak yok lımıt 75 e cıkmıstır 🙂 ulan istanbul senmı buyuksun benmi :))))

kofir kartar
Üye
kofir kartar

yedili bile 30 bin verdi ya işe bak gerçi haliçe güvenip bir dünya 1000 lik kupon yapılmıştır. agf oranlarına bakıyorum sadece yaramaz çocuk bile bir dünya kuponu yırttırmıştır ama oynayan sayısı çok demek ki hiçbir kombinasyonun kaçarı olmuyor:)

admin
Yönetici

Ekürinin dediğine göre Lambourn koşu hayatı bitmiş artık. Maximus Dream’e çekilecekmiş ilk. Hayırlısı olsun.

Azor Ahai
Üye

benim moralim bozuldu bi film izleyim sonra ankara çalısır uyurum sağlam kafa ile yarın ankarada görüşmek üzere

admin
Yönetici

Görüşürüz sheva.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.