Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

15 HAZİRAN 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Koşu Yarış hayatına büyük umutlarla başlayan lakin istenileni vermeyen KAFKASLI'nın tayı (2) EGEBEYİ'nden bugün farklı bir kimliğe bürünmesini bekliyorum favorimdir. Sürekli iyi koşup geçilecek rakip bulan (10) PADOKGÜLÜ, eküri desteğiyle (1) BABAMENDUH, yarış hayatına çok iyi bir başlangıç yapan (9) ÖZLEMGÜL ve son olarak sürprizde (6) YAYLACI yazacağım.

2. Koşu HALEPLİKIZ'ın süratlendireceği koşuda düzlüğe kadar grubu önde götürmesini beklediğim safkanın hemen arkasında GÖZYAŞI GECESİ yer tutacaktır. Düzlük dönüldükten sonra HALEPLİKIZ'dan sıyrılmaya çalışacak olan GÖZYAŞI GECESİ yüksek ihtimalle betona çarpmış gibi darbe yiyecektir. Bu ikilinin önde didişmesinden faydalanabilecek olan (3) KARADALGA net favorimdir. O gün GÖZYAŞI GECESİ'ne her ne kadar geçilmiş olsa da o gün gerçekten aprantisinin büyük hata yaptığını bu hatayı bu yarışta düzelteceğini düşünüyorum. Bu safkandan sonra (4) FÜLANE ve (6) MEHBARE'ye şans vereceğim. Senaryom tutmaz ise sonrasında ise (2) HALEPLİKIZ ve (1) GÖZYAŞI GECESİ yazacağım. Sürprizde ise çok iyi olduğunu öğrendiğim (5) KIZIM SEDANUR'u ihmal etmeyeceğim.

3. Koşu Her ne kadar (5) ZAFERİMOL grubun üstünde gözükse de birtürlü içime sinmediğinden dolayı sadece favori olarak önereceğim. Takibimde ki safkan (4) TERE YAĞLI bugün ön gruba tutunabilirse çok etkili koşacaktır. Son yarışını kesinlikle dikkate almadığım (9) İBİŞKIZI, güçlü pedigrisiyle (10) KALPTEN yazacağım.

4. Koşu SCENIC SON ve FLYING DAKOTA arasında ki liderlik mücadelesinde yüksek ihtimalle SCENIC SON numarayı kapıp yarışa tempoyu veren safkan olacaktır. Gerilerden gelebilecek olan safkanlarında katılımıyla yarışın daha da süratlenmesi olağan. Yarışa baktığımda hiç yarış kazanmamış aprantilerin yarışı olduğunu göz önünde bulundurarakta çoğu kişinin burayı çok at geçerek geçeceğinden en mantıklı tekin burada olacağına kanaat getirdim. DOMINANTS SON çok etkili bir safkan lakin starttan 5 6 boy geç çıkması olağan tecrübesiz aprantisinin idare etmesi zor olacak bu safkanın bu yüzden direk eledim. Sonrasında ise WARRIOR PRINCESS'e baktım 2.lik yaptığı grupla bu grup kıyaslayamam bile bunu da eledim. WILLISTON bakıyorum çok inatçı çok teşvik isteyen bir safkan düzgün aksiyonlara sahip bir safkan değil aprantisini epey zorlayacak gibi. Bunların tam aksine çok güzel bir taktikle koşmasını beklediğim ilgililerinin aprantilerine gerekli talimatı verdiğini de düşündüğümden düzlüğe kadar safkanı idareli kullanıp düzlükte dizginlerini bırakıp safkanı kendi haline bile bıraksa bu grubu geçebilecek gücün üzerinde olan (7) TOLİKOPA özlediği birinciliğe aprantisinin de kendisinin ilk 1.'liği şimdiden hayırlı olsun diyorum. BANKOMDUR.

5. Koşu Sürprize açık mücadele de son yarışlarında kısa mesafeden etkilenen bugün tam mesafesinde koşacak olan (14) SALINA SALINA favorimdir. Rakipleri sırasıyla şablonumdadır : (15) GREEN LAGOON, (12) WINDTALKER, (1) TORUN ANGEL, (7) STREETPARTY, (2) PERFORM, (11) CAPOLAVORO son olarak ise (3) PEMBE BULUT yazacağım.

6. Koşu Rölanti tempoda geçmesini beklediğim koşuda her kafadan bir ses çıkmış gibi bu koşuyla ilgili. ABUŞ diyoruz ama son yarışında VELİCAN KIZI'nı bile zar zor geçen bir safkan son yarışında VELİCANKIZI dahil olmak üzere daha da iyi gruptaki safkanları çok rahat geçen CABİRE varken sanırım biraz abes kaçar. BURKAL diyoruz bakıyorum bakıyorum birşey göremiyorum bu tip safkanlar bir yarışlık safkandır. 40 lira ganyanla tesadüfen 3. lük yapan safkanı sırf insanlara buraya at yazsın diye samimi ve içten söylüyorum önermiyorum bile. CABİRE bu yarışta olmasa emin olun direk HEPSİ denilebilecek bir ayak lakin kalite kumaş farkı varken bunu göz ardı etmem mümkün değil. Grubun tek dişi tayı olan (5) CABİRE sonlarda en dış kulvarda rahat tempoda belirmesini ÖZCAN'ın safkana 1 2 kamçıyla teşvik verdikten sonra dizginlerini salıp fotoya emin adımlarla süzülmesini bekliyorum BANKOMDUR.

7. KOŞU Startla birlikte liderliği alacak olan seri safkan (7) FEDAİKIZ beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacaktır. Lakin bu safkanın gerekli potansiyele sahip olmadığını düşündüğümden yanına rakip olarak : (4) DEDE ÖMER, (3) BUSEFAL, (8) ITIRJOK ve (6) ÇAĞLASULTAN yazacağım.

8. Koşu Süratli geçmesini beklediğim koşuda bu tip koşullarda çok iyi yarışlar çıkartan (2) QUEEN JAZZ bugün çok farklı koşmasını beklediğim safkan favorimdir. Bu safkana rakip olarak (4) BEST TULIP ve (1) UĞUR DAYI yazacağım.

9. Koşu Günün zorlu koşusunda fomuna kavuştuğunu düşündüğüm (8) ALGUHAN favorimdir. Bu safkana rakip olarak (7) HÜNKARIM, (10) CÜNGÜŞLÜHAN, (12) LİDERYELE ve (2) HABERKARTALI yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,10,1,9,6

2. Ayak : 3,4,6,1,5

3. Ayak : 5,4,9,10

4. Ayak : 7 TEK

5. Ayak : 14,15,12,1,7,2,11,3

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 48,00 TL'dir. bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7 TEK

2. Ayak : 14,15,12,1,7,2,11,3

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 7,4,3,8,6

5. Ayak : 2,4,1

6. Ayak : 8,7,10,12,2

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ercan
Ziyaretçi
ercan

Özcan yıldırım buraya yani bursaya 2 yarış için gelmiş bende cabire nin yarısı kolay kazanacağını dusunuyorum ama ilk ayaktaki yaylacı için dikkat cekmek istiyorum pirkaraca yavrusu ilk yarısında sıkıştırma dan v yucel ile iyi derece ile bi 4.lük yap

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMINLERIM…

YORUMLAR….

1.AYAK= DOMINANT,S SON,,(1),FAVORIMDIR… MY DAUGTHER,,(2),SERT RAKİBİDİR.. TOLİKOPA,,(7), SONLARDA ETKILI OLABILIR.. VE MIDAS TOUCH,,(10), UYGUN KİLOSU İLE VE DİYER APRANTILERE GORE DAHA İYİ OLAN.. POTOMYA,,(11) YETERLİ OLACAKTIR…

2.AYAK= SUPRIZ BEKLEDIGIM BU KOSUDA SIRALAMAM… STREET PARTY,,(7),,LOVE BITES,,(9),,STAR IS BORN,,(10),,WINDTALKER,,(12),,PEMBE BULUT,,TORUN ANGEL,,(1) YETERLİ OLACAKTIR…

3.AYAK= BU ONEMLI KOSUDA NORMAL OLARAK CABİRE,,(5) BANKOM… TEK RAKİBİ.. MENGÜBERT/ALMAATA,,(1/4)

4.AYAK= FAVORIM… BUSEFAL,,(3) RAKİPLERİ SIRASIYLA… ÇAĞLA SULTAN,,(6),,FEDAİKIZ,,(7),,KALAYCIKAYA/ATOMKAYA,,(1/5) YETERLİ OLACAKTIR…

5.AYAK= CEBELİTARIK,,(7),, BANKOMDUR… AT YAZMAK İSTEYENLER.. UĞURDAYI,,(1),,AYŞIN SULTAN,,(3),, YAZABİLİRLER…

6.AYAK= GÜNÜN KAPANIS AYAĞINDA SIRALAMAM… AKDENİZ ATEŞI,,(6),,ALGUHAN,,(8),,HÜNKARIM,,(7),,ÇÜNGÜŞLÜ HAN,,(10),,LİDERYELE,,(12),,ESRALI,,(15),,BARBA,,(14),,HABER KARTALI,,(2) YETERLİ OLACAKTIR…

ALTILIM…. :)

1.AYAK=1,2,7,10,11
2.AYAK=7,9,10,12,1
3.AYAK=5 BANKO///1/4
4.AYAK=3,6,7,1
5.AYAK=7 BANKO///1,3
6.AYAK=6,8,7,10,12,15,14,2

KUPON TUTARI= 48 TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU

sting
Ziyaretçi
sting

By creed. İkinci ayaktaki 12 nolu wintalker taki degisikligi ile kendine gelmis.son yarisinda gectifi atlara bakilirsa buraya uzak cekmeai lazim.ne dersiniz.

servet
Ziyaretçi
servet

1- Ayak : 6.9
2 – Ayak : 1.7.3.2
3 – Ayak : 5.1.4.9.10.7
4 – Ayak : 7 Tek
5 – Ayak : 14.11.1.3.9.7
6 – Ayak : 3.2.5

teo
Ziyaretçi
teo

ByCreed
Süratli geçmesini beklediğim koşuda bu tip koşullarda çok iyi yarışlar çıkartan (2) QUEEN JAZZ bugün çok farklı koşmasını beklediğim safkan favorimdir. Bu safkana rakip olarak (4) BEST TULIP ve (1) UĞUR DAYI

demişsin ama şablonunda 1,2,3 var

Yazar: Bycreed

Bycreed