15 EYLÜL PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Bursa da iki tek ile bir altılı şablonu oluşturacağım.Alternatif tek seçimlerini değerlendirip tek olan ayaklara güvendiğiniz isimleri yazabilirsiniz..

1.AYAK: İlk ayakta öncelikle daha üst gruptaki koşusundaki performansını beğendiğim 2 CROCODILE aynı koşuyu tekrarlarsa kazanabilir. Hazırlıklarını beğendiğim 5 TAMERLANO , Dilbağı takılacak olan 3 RUSSIAN RIVER , 1 BULUTHAN , 9 LILY PAD , 11 MY LOVELY ve 12 ROSE CHAMPS ilk ayakta şanslı gördüğüm diğer isimlerdir.

2.AYAK: Üç aylık bir aradan sonra koşuyor olsa da iddialı olan 4 KOŞAN FIRTINA , Alıştığı binicisi ile 2 ATEŞNUR , Formda ekürisi ile birlikte 7 KARA GÜLLE , Son yarışını çok rahat kazanan 1 ALTINYELİNOĞLU , Bu yarışa ilgilileri tarafından itina ile hazırlanan 5 SERT STAR , 6 HELENAZ , 14 PARGALI , 12 LİDERYELE yeterli olacaktır.

3.AYAK: Bursa da güzel derecelerle bu yarışa hazırlanan 10 KADAM formda binicisi ile çok şanslıdır.Rakip arayanlar için 9 GALLOPING WISDAM u öneririm.

4.AYAK: Çim kum ayrım yapmaksızın kazanan ve formunun zirvesindeki 2 GÜNGÖR BABA, Kadir Tokaçoğlu idaresinde kazanacaktır diye düşünüyorum.

5.AYAK: Kendisine rakip olabilecek isimlerle arasındaki kilo farkını lehine çevirebilecek olan 9 NİLSU , Hazırlıklarını beğendiğim 1 DAVUTBEY , 7 SUPER PIT , Bursa kum pistini seven 3 GREEN ALLEY , Haftada bir koşuyor olsa da etkili bir yarış çıkarabilecek olan 5 YÜCEEFE , 2 MİYAZAKİ son olarak ta ; iki kez ikincilikte kalan 8 EMRES STAR şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır.

6.AYAK: Tek rakibi ekürisi 12 SAADIN ZAFERİ olacağını düşündüğüm Coşartay günün son ayağı için banko olacaktır.

1.AYAK: 2-5-3-1-9-11-12

2.AYAK: 4-2-7-1-5-6-14-12

3.AYAK: 10-9

4.AYAK: 2 GÜNGÖR BABA

5.AYAK: 9-1-7-3-5-2-8

6.AYAK: 3 COŞARTAY

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar